Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez froch Pokaż wiadomość
    Iza furaa BOmbowa...aż mojemu meżowi pokazalam
    dobry zakup...a jak nie ma drzwi to nie wypadnie amelka??a my dziś jedziemy do teściów bo trza się nadal pakowaćbuziole na niedziele
    W tym co pokazałam są drzwi otwierane , a w naszym są tylko namalowane i takie niższe , więc nie wypadnie.
    Lullaby nasz właśnie to garbus tyle że zielony.Jechałam już nim do parku ,(Amelce brakowalo tylko czarnych okularów) opony są z gumy więc jedzie się O.K ale jak na równej powierzchni elegancja-francja Ciężki nie jest , waży 9 kg

    A my już po działce , od 7 -do 20 padam na twarz.Już mi się przed oczami mrówki mroczą, od pielenia grabienia sadzenia ech
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      hehej
      Gabrys ostatnio oliwke nagminnie chce pic,

      od 3 dni nie karmie mlodego piertsią, przeszlo prawie bez placzu, tylko teraz ja musze cos ze swoimi wymionami zrobic zeby mleka sie pozbyc.
      sprobuje najpierw naturalnie a jak ziolka nie dadza rady to zostaje mi pojsc do ginka po tablety.

      iza fura rewelka, amesia to teraz bedzie jechala przez swiat, ja sie zasytanawiam czy sobie dzialeczki pod nosem nie sprawic, bo ta mamy tro 40km od domu a tu pod nosem sa ogrodki rekreacyjne, ile cos takiego bez altanki moze kosztowac?

      Skomentuj


        Napisane przez pieczulka Pokaż wiadomość
        hehej
        Gabrys ostatnio oliwke nagminnie chce pic,

        od 3 dni nie karmie mlodego piertsią, przeszlo prawie bez placzu, tylko teraz ja musze cos ze swoimi wymionami zrobic zeby mleka sie pozbyc.
        sprobuje najpierw naturalnie a jak ziolka nie dadza rady to zostaje mi pojsc do ginka po tablety.

        iza fura rewelka, amesia to teraz bedzie jechala przez swiat, ja sie zasytanawiam czy sobie dzialeczki pod nosem nie sprawic, bo ta mamy tro 40km od domu a tu pod nosem sa ogrodki rekreacyjne, ile cos takiego bez altanki moze kosztowac?
        Wiesz zależy , gdyz u nas są stoczniowe działki.Mama płaciła 500 zł za działkę i jest jej.Była bardzo zaniedbana itp.Oceniaja po zawartosci na dzialce , i jezeli jest opuszczona jest tansza bo jezeli ktos chce sam sprzedac to daje swoja cene ale taka w miare.
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          hmm to moze sie kiedys cos uda wychaczyc , musze sie rozejrzec bo u nas na polach irygacyjnych jest duzo opuszczonych dzialek,tylkko ze tam strasznie niszcza i pala...

          Skomentuj


            Cześć babole

            Oooo... ja też bym chciała działkę. Teście mają, ale taką budowlana, niby
            drzewka są, grilla zrobić można, woda i prąd doprowadzone, ale nic poza tym. Żadnej altanki (garaż z jakimiś rupieciami stoi), kibelka.
            Szkoda.... marzy mi się ogródeczek.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              hello


              a ja idę spać bo dziś od 5:15 nie śpimy
              nie wiem co się tej mojej coreczce pomieszało w głowce,ale teraz już zasneła i ja idę skorzystać z dżemki


              później zaglądnę

              Skomentuj


                dobranoc frochu grochu
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dzin Doberek

                  Dobranocka Froszku

                  U nas pieknaaaa pogoda w porównaniu z weekendem ,
                  Czy wasze dzieci jak coś chcą łapią Was za ręce?
                  Amelka robi tak od tygodnia i nawet na chwilę nie pozwala mi usiąść , co chwilę coś chcę
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Colorowa jak ja siedzę a Julek coś chce to podchodzi łapie za rękę albo za nogę i robi taki ruch jakby chciał mnie podnieść
                    Poza tym już od jakiś 2-3 tygodni potrafię się z nim "dogadać". Dyskutuje po swojemu, pokazuje palcem i wiem, że chce mi coś pokazać, albo bym mu coś dała.
                    Wczoraj miałam ubraną jedną skarpetkę a drugą mi zrzucił z łóżka, więc tak pokazywał, coś tam mówił, a ja udawałam, że nie wiem o co chodzi. W końcu pokazał na tę ubraną skarpetkę a potem na tę na podłodze

                    Wczoraj jak wracaliśmy ze spaceru postawiłam go przed drzwiami a no sam wszedł po schodach na następne piętro. Trzymał się ściany i poszło mu to szybciutko ja go tylko asekurowałam.

                    Co raz rozumniejsze te nasze pociechy
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Witajcie mamuśki

                      Moja cwaniara nie znosi kiedy siadam przed kompem. Zazwyczaj długo nie da mi posiedzieć (chyba że akurat czymś się sama zajmie). Po prostu łapie mnie za rękę i ciągnie z całej siły i koniec. Nie ma sprzeciwu. Dlatego czasem nagle zamilkam i znikam z forum niemal w połowie zdania Mam luz kiedy mała idzie spac o 14tej

                      U nas dziś wreszcie ciepło i słonecznie. Właśnie się szykujemy do parku. Wczoraj cały dzień przesiedziałyśmy w domu same, to teraz trza małego bejbika wybiegać


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Tree oj są mądre są , nawet nie zdawałam sobie sprawy że moga być aż tak mądre
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          witam.u nas od wczoraj sloneczko i nie pada wiec sie zastanawiam czy aby nie pojechac z tosia nad morze.
                          shannon

                          Skomentuj


                            hej
                            moja rybka spi. jest juz taka mądra. zaczyna dużo mówić, czasami powtórzy po mnie jakieś słowo. nauczyła sie mówić pies i dobre. nie wyraźnie trochę ale ja rozumiem.
                            jak nauczyłyście dzieci żeby szły na spacerku trzymając was za ręce?
                            Marysia mi strasznie ucieka.




                            Skomentuj


                              Hej crejzolki

                              coś mam pecha albo zasiadam w nieodpowiednich godzinach bo jak zwykle pustki-tylko że wieczorkiem padam na pyszczek ostatnio ,teraz mały zasnął więc między garami odpoczywam i doczytuję
                              Froszku jak ja ci zazdroszczę-sama bym chętnie wyjechała stąd ale męża korzenie trzymają noi ma pracę którą lubi ,na stałe i mu szkoda za granicę uciekać choć myślę że warto by było.

                              My planujemy mąły remoncik ,będziemy zmieniać tapety w pokoju córki i podłogę robić dębową i kilka innych drobiazgów ,noi trzeba się wziąśc za łazienkę -okafelkować ,chcemy wanne kupić itd ,dostalismy zwroty z pitów więc będzie z czego

                              Damianek lepiej się czuje ale ząbki jeszcze sie nie przebiły
                              Muszę sie wam pochwalić że moja Sylwia wygrała konkurs szkolny ortograficzny ,dstała dyplom Mistrza ortografi i zakwalifikowała się do województwa

                              Co kupujecie dzieciom na dzień dziecka?mąz ma w planie kupic małemu koparkę na pilota,cóż pewnie ma siebie też na myśli hahha tylko nie wiem co starszej wykombinować

                              ok to ja uciekam bo sie za duzo rozpiszę i was zanudzę ,pozdrowionka
                              Sylwia 9 latek
                              Damianek 17 m-cy


                              02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                              Skomentuj


                                witam!
                                ja nie mam humoru, wróciłam właśnie z małym z zabiegu stulejki, niby tylko dklejanie ale darł się wniebogłosy chociaz dali znieczulenie. nie wiem czy z bólu płakał czy ze strachu. jeju n straszne to było dla mnie przeżycie. ma chodzic bez pieluchy a siusiek cały we krwi. ja pikolę az mi sie serce kraje jak sika to tak płaczę że nie wiem co. teraz zasnął.

                                monia jeszcze mi się nie zdarzyło by Szymek szedł ze mną prosto za rękę, zawsze sobie idzie w swoją stronę sam bo za rękę to po prostu mnie ciągnie tam gdzie on chce iść, a jak ja nie chce to on siada na ziemi.

                                silek gratulacje dla Sylwii! mój Przememk tez jest mistrzem orotgrafii w swojej szkole i ma taki identyfikator z napisem "mistrz ortografii".
                                my tez się zastanawialismy nad remontem kuchni akurat bo zdałoby sie meble wymienic i kafelki ale postanowiliśmy po rodzinnej naradzie że zamiast remontu wybierzemy się w końcu na porządne wakacje bo dawno takowych nie mielismy i planujemy wczasy w turcji lub na Krecie , sami jeszcze nie wiemy. ja mam dostac zwrot właśnie w tym tygodniu więc tez chcę pokój dzieciom trochę zrobić, wymienić dywan, firanki itp.

                                z dniem dziecka to ja nie wiem co małemu kupić, i tak sie zabawkami nie bawi.
                                starszy ma tez urodziny więc w ramach dnia dziecka i urodzin dostanie Nintendo DS bo sobie zażyczył i Sims3 bo akurat wchodzi.
                                małemu kompletnie nie wiem co kupic.
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X