Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
    hey Laski

    dzis u nas piękna pogoda
    wczoraj zrobiłam 3 bita,ale coś mi nie wyszedł a dzis robię spotkanko dla dziewczyn w klimacie imieninowo-pożegnalnym więc pewnie zjedzą ciacho

    a wczoraj było mi tak niedobrze,że dopiero w nocy po 0:00 poszlam póścić pawia..coś mi truskawki źle siadły...i męczyłam się od 18h....dziś już lepiej ino czuje się jakbym młotkiem dostała:/
    hej frochu kurka ja ostatnio też żygałam po truskawkach może to jakieś badziewie sztuczne jeszcze


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
      Magda czasami wrzesień jest cieplejszy niż lipiec więc jakaś szansa jest
      w zeszłym roku jak byłam w szpitalu, to lało i za ciekawe nie było. ale zobaczymy jak w tym roku będzie.
      najbardziej bym się wkurzyła jakbym rzeczywiście stała te trzy dni w kuchni, a goście by przyszli i nic nie zjedli. w zeszłym roku robiłam urodziny razem z M., byłam wtedy w 6-tym miesiącu ciąży (dodam, że lekko zagrożonej), no i narobiłam się, nagotowałam, przyszli goście po obiedzie oczywiście (ale kurcze mówiłam wcześniej wszystkim, że robię obiad!!) i nic nie zjedli. no masakra!

      Skomentuj


        Mała miała 5 Apgarów po urodzeniu i przez pierwszy miesiąc cały czas gapiła się nie na mnie, a na lampę. a ja oczywiście przewrażliwiona, pierwsze dziecko, aż w końcu lekarz na mnie nakrzyczał, żebym dziecku przestała choroby wymyslać.

        Skomentuj


          Magda ja obowiązkowo 3 każdego miesiąca na ważenei a tak to róznie coś mi sie niepodoba to do mojej ukochanej lekarki której ufam bardzo i jej najbardziej mi szkoda opuszczać no ale cóż możę w staolocy znajdę godną następcznię


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            co do autyzmu to ja też wyszukiwałam małej tej choroby bo ona rzuca kółko i gapi się i jak wtedy do niej coś mówię to nie reaguje i potrafi tak nawet z pół godziny i poszłam z tym kółkiem do pediatry i mała siedziała w kącie i tak robiła ale pediatra zbadała gałki oczne i stwierdziłą że poprostu tak lubi i nic się nie dzieje


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Froch a Ty już gotowa do wyjazdu???


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                co do autyzmu to ja też wyszukiwałam małej tej choroby bo ona rzuca kółko i gapi się i jak wtedy do niej coś mówię to nie reaguje i potrafi tak nawet z pół godziny i poszłam z tym kółkiem do pediatry i mała siedziała w kącie i tak robiła ale pediatra zbadała gałki oczne i stwierdziłą że poprostu tak lubi i nic się nie dzieje
                o to widzę, że nie jestem sama

                Skomentuj

                •    
                     

                  oj matki matki.....a autyzm chyba można stwierdzić u dziecka ok.2 lat,tak mi się coś obiło o uszy...moja królewna jest z tych dzieci bardziej leniwych i dużo czynności do dziś jej się nie chce zrobić...
                  FROCH

                  Skomentuj


                    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                    Froch a Ty już gotowa do wyjazdu???
                    majek wszystko mąż zabrał we wtorek i już jest w mieszkaniu we fr:P
                    ja zostawilam tylko sobie parę ubrań i Milenie też,więc nie mam za dużo pakowaniaa teraz 4 czerwca lecę na tydz.do belfastu do kumpeli a potem 11czerwca do męża
                    FROCH

                    Skomentuj


                      jeśli chodzi o autyzm to u mniejszych dzieci cięzko go wykryć bo duzo zachowań charkteryztycznych dla autyzmu mogą robić zdrowe dzieci w ramach poznawania świata
                      ja sporo czytałam o tym bo u mnie w rodzinie są dzieci a autyzmem zarówno od męża strony jak i mojej


                      JULA

                      MAJA

                      OLGA

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dobra dziewczyny ja uciekam na zakupy. trochę się tu zagadałam, a jeszcze trzeba Małą nakarmic, ubrać i na 10 do miasta zdążyć ;/
                        miłego dnia!

                        Skomentuj


                          Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                          majek wszystko mąż zabrał we wtorek i już jest w mieszkaniu we fr:P
                          ja zostawilam tylko sobie parę ubrań i Milenie też,więc nie mam za dużo pakowaniaa teraz 4 czerwca lecę na tydz.do belfastu do kumpeli a potem 11czerwca do męża
                          oj to Ci zazdroszczę bo masz już pakowanie za sobą
                          ja tylko ksiązki spakowałam bo najcięższe i ich najwięcej
                          a tak porządki w ciuchach robię i połowę wyrzuciłam do tych pojemników dla ubogich bo wiesz do stolicy w byle ciuchach nie wypada
                          nie wiem co z meblami zrobić


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Hej
                            U nas paskudna pogoda, ale na spacerek się udamy.
                            FROCH mnie od wczoraj ssie na truskawki , i mam nadzieję że nie bedę się męczyć , bo faktycznie jeszcze są sztuczne w sklepach.

                            Życzę Wam dużo zdrówka dla maluszków , moja miała katar na zęby ale już go brak tak samo jak zębów

                            Kuzynki córeczce (tej co idę na roczek) przebiły się wczoraj 3 dolne i prawa 4 naraz więc ma już 11 ząbków i gryzie Mamę i braciszka hehe
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              hej Kolorowa
                              ja tam Amelka???


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Hejka Lejdis

                                U nas pięknie, więc wpadłam tylko na chwile przed spacerkiem doczytać co nie co, bo widzę ostatnio wątek znowu zaczął się kręcić.

                                Colorwoman, nasze truskawki są już wszędzie, u nas na ryneczkach to wysyp normalnie i jeszcze na wszystkich rogach większych ulic stoją. Ja pierwsze swojskie truskawki kupiłam na rynku już ze 3 tyg temu. I choć małe, były naprawdę bardzo dobre i słodkie, a teraz to już i giganty dorodne są


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X