Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wielokolorowa O Wybacz:d

    Moge Ja Cie Ugryżć
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      Id do łóżeczka -dobranoc wszystkim mamusiom-również tym kolorowym
      Sylwia 9 latek
      Damianek 17 m-cy


      02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

      Skomentuj


        Już tak późno ale musiałam po przyjściu z pracy doczytac wszystko.Ja jestem uzależniona od tego forum,jak tylko przychodze z pracy to siadam i pomimo,że późno czytam i czytam żeby byc na bierząco



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          [B]Color women[/B rodzilam w Pucku, jakos Redlowo mnie nigdy nie przekonwalo ...zreszta po histori z poczatku ciazy kiedy nie przyjeto mnie tam mimo ze miaalm skierowanie..eh dluga historia...
          Amelia ur.21.06.2008r

          Skomentuj


            czesc wszytkim obecnym teraz i później, u nas dzis od rana pieknie słońce swieci, moze bedzie ładniej niż wczoraj.Dzis popołudniu wreszcie bedziemy sami, a na razie skorzystam i sprawy pozałatwiam. A potem czeka mnie....wielkie sprzatanie;(
            miłego dnia

            AMELCIA ur. 08.02.2007

            Skomentuj


              cześć wszystkim!
              a u nas niestety pochmurno i zanosi się na deszcz. chociaż lepiej żeby nie padało, bo muszę iść zakupy zrobić. dziś zamiast opiekunki moja mam przychodzi zająć się Joasią i trzeba jakoś uzupełnić lodówkę mama jest wrażliwa na punkcie ilości rzeczy w lodówce, szczególnie, że męczę się z niedowagą od całkiem długiego czasu i mama zawsze się denerwuje, że nic nie jem :/

              Skomentuj


                pogoda faktycznie nas dzis nie rozpieszcza, przynajmniej tak jest na pomorzu :/ chociaz na spacer i tak sie dzis nie wybieram, bo mi mala wczoraj wrocila od dziadkow chora i po nieprzespanej nocy zaraz do lekarza z nia ida. Ma katar i lekka temperature, denerwuje sie ,ze oddychac normalnie nie moze i marudna jest przez to :/ ehh czy nasze dzieci musza chorowac??
                Amelia ur.21.06.2008r

                Skomentuj

                •    
                     

                  no właśnie dzieci mogłyby nie chorować. ile przez to nerwów tracimy. mam nadzieję, że chociaż moja Mała jakoś będzie się trzymać. jak na razie nie mogę narzekać na jej zdrowie, co prawda miała raz zapalenie oskrzeli (kochany tatuś ja zaraził), ale od tamtej pory (juz prawie 5 misięcy) jest dobrze (tfu tfu tfu żeby nie zapeszyć )
                  sygita dużo zdrowia dla córeczki życzę!

                  Skomentuj


                    dzieki magda moja do 10m-cy ani razu nie miala nawet podwyzszonej tmeperatur, nie chorowala wcale, za to jak sie miesiac temu zaczelo tak teraz drugi raz cos zlapala , pewnie od innych dzieci zlapala ehh moja lgnie do dzieci strasznie, a teraz bylismy u rodziny na komuni wiec pelno dzieci, tu jedno z katarem, drugie lekko kaszlalo i na efekty dlugo nie musialam czekac oj a co to bedzie jak pojdzie do przedszkola....
                    Amelia ur.21.06.2008r

                    Skomentuj


                      wiesz co, ostatnio pediatra zapytała czy nie chcemy zaszczepić Małej na pneumokoki, podobno wtedy rzadziej będzie chorować. tu na forum też ostatnio była dyskusja o tych szczepionkach i my chyba się zdecydujemy. jak nie teraz, to napewno przed przedszkolem. teraz Joasia ma kontakt tylko z jedną dziewczynką, a do żłobka jej nie wysyłam, z opiekunką siedzi.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        cześć mameczki
                        u nas słoneczko zza chmurek wygląda więc myslę że będzie pięknie.
                        lecz niestety Jula po dniu mamy zakatarzona oby na majkę nic nie przeniosła.


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          sygita witaj bomy my chyba jeszcze się nie witały
                          i duzo zdrówka dla córeczki
                          a przypomnij mi jak się nazywa i ile ma bo w gąszczu postów cięzko mi będzie znaleść


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            czesc majajula moja corka nazywa sie Amelia i ma 11m-cy
                            ale Ci dobrze,ze pogoda masz lepsza niz my
                            magda tez chce szczepic mala dopiero jak bedzie miec staly konatk z innymi dziecmi czyli przed przedszkolem, na razie mam nadzieje ze te historie chorobowe zaraz nam mina na dluugo
                            Amelia ur.21.06.2008r

                            Skomentuj


                              wczoraj gdzieś czytałam, że dziecko może złapać ok 8-10 infekcji rocznie i to jest normalne i wcale nie oznacza, że dziecko jest chorowite. to tak na pocieszenie, chociaż mam nadzieję, że nasze dzieciaczki będą jak najmniej chorować!

                              Skomentuj


                                sygita to mamy prawie rówieśniczki z którego czerwca twoja Amelka???
                                ja na pneumo sczepię po wakacjach najprawdopodobniej. teraz codziennie ze mną do przedszkola chodzi po starszą siostrę i trochę się boję bo tam pełno dzieci no ale jak na razie nic się nie dzieję. ale po długich przemyśleniach na 100% się zdecydowaliśmy tylko jeszcze co do terminu nie ustaliłam.


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X