Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
    Dzięki Color, to się okazalo, ze mam starego męża Bo on ma co prawda 29,
    ale już się zbliża
    Ale wiesz, taki może więcej ma w głowie
    Twój mąż jeszcze był by ok ale nie chcę za starego gdyż chciabym rodzenstwo dla Amelki a jak znajde 35 latka to zanim splodzi i urodzi to bedzie mial 40
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
      czesc laski
      dzisiaj biagalam po sklepach w poszukiwaniu prezentu na dzien ojca (tutaj to jest w niedziele)i kupilam mojemu kochanemy i Poldkowi identyczna pizamke na letnie noce z szortami
      po calym dniu biegania zrobilam na kolacje rybe,do tego ryz i szpinak (dzieki za wczorajsze porady)a na deser gofry z bita smietana i brzoskwiniami (to dla mojego i dla tescia caly dzien na budowie jakies rury kopali).
      nusiaku co u diablikowej? Fabianek zdecydowal sie wyjsc?
      poczytam jeszcze troche co napisalyscie i uciekam do spanka bo oczy mi sie kleja...
      Tak tak urodziła
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        color ale z tym dojrzalym przed 30stka slabo moze byc,moj bedzie mial jna jesien 35 a duzy dzieciak z niego i fochy umie tez stroic jak 15 latek czasami...

        ostatnie straszydlo jakie obejrzalam to byl horror REC i do dzis sie boje w nocy jak mi sie siku zachce do kibelka isc...

        Skomentuj


          Cześć babeczki

          podczytywałam Was, podczytywałam ... a co ??!! Miałam sobie zaległości narobić Ale niestety nie miałam za wiele czasu, zeby napisać.
          W niedzielę wróciliśmy, poniedziałek-wtorek musiałam mieszkanie doprowadzić do porządku, wyprać 5 automatów brudów a potem to
          uprasować. Wolałam nie zasiadać na długo do komputera bo bym przed nim utknęła co najmniej na 2 godziny.
          Poza tym Julek jak widzi, że siadam to od razu ciagnie mnie za fraki żebym zeszła z krzesła. Nawet nie zdążę załączyć komputera. Strasznie się zrobił absorbujący. Dzisiaj kupiłam mu nową zabawkę, może da mi trochę spokoju

          Trochę się tutaj zmieniło, a więc...

          Witam nowe mamusie.... jak dobrze pamiętam... Melchior, Olcia, Patka...
          jak kogoś pominęłam to przepraszam.

          Colorowa
          odkurzacza zazdroszczę jak cholera, naszego niedawno szlag trafił.

          Izabelka co do lazani.. niestety nie pomogę. Nigdy nie robiłam w domu. Zresztą takie specjały nigdy mi nie wychodzły, wolę zjeść na mieście.

          Aaaaaa..... Diabeł WIELKIE GRATULACJE !!!!! A więc Fabianek już na świecie !! Cudnie! Teraz czekamy na jakieś zdjęcia. Waga imponująca, choć z tego co pamiętam prorokowano, ze będzie miał ponad 4 kg.

          Sikornik nic się nie martw. Mój Julek od urodzenia jeździ do poradni rehabilitacyjnej, był ćwiczony i pięknie raczkował mając 6 miesięcy, zaczął samodzielnie chodzić w dniu dwoich 11 miesięcy (a wcześniej stawiał nieśmiało pierwsze kroczki). Teraz biega, już samodzielnie wcina sztućcami (oprócz zupy, bo nie chciało by mi się tego wszystkiego sprzątać ) Także dobrze, że dostrzeżono to teraz niż jakbyś miała się za kilka miesięcy martwić, że czegoś tam nie robi.

          Noo to chyba na tyle... dopiszę, jak sobie przypomnę
          Last edited by FamilyTree; 19-06-2009, 22:32.
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            40 letni faceci sa nawet nawet nie maja juz pstro w glowie , maja juz zasoby piniezne na koncie , jeszcze moga , a nawet chca , same zalety ......Color zastanów sie ...

            Skomentuj


              colorka jak maly?jak porod?szybko poszlo?

              Skomentuj


                Dotka to pysznosci dzis same robiłas
                Izus ja to mam dopiro starego hahha mój odemnie o 10 lat starszy ale nie narzekam
                Sylwia 9 latek
                Damianek 17 m-cy


                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                Skomentuj

                •    
                     

                  Tree no widzę, że cię jednak nie wcięło. Bo jak ostatnio właziłam, to Cię nie było i już myślałam, że CIę gdzieś wywialo. Ale na szczęście nie.
                  Już mialam list gończy wysyłać


                  Skomentuj


                    Colorowa dobrze kombinujesz i myślisz rozsądnie
                    chociaż mój mąż też stary (na to wygląda), bo w sierpniu skończy 31 ,
                    tez myślę o drugim dziecku i mam nadzieję, że przed 35 urodzinami ogarniemy się z drugim...

                    w takim razie będziemy szukać dalej męża dla colorowej

                    widziałam, że Tree sie pojawiła i coś skrobała na krejzolach ale nadal cisza
                    Julek 15.o2.2oo7r



                    Skomentuj


                      Tęskniłam za Wami jak nie wiem, co... i od zmysłów już odchodziłam, że
                      nie mam czasu by z Wami popisać.

                      Nusiaczku Ty już w domku jesteś, czy nadal na wyspie ?
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                        Dabiełek urodziła!!!!!!!!!!!!!!
                        O 4.40 nad ranem. Tak jak myślałam, że tak łatwo do domu juz nie pójdzie
                        O 1 pojawiły jej się skurcze. Fabianek waży 3680 i ma 56 cm i jest śliczny.
                        Jak Diabełek twierdzi, jest słodką wiercipiętą. Bo od porodu zasnął dopiero
                        neidawno
                        Prosze Dotka
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Dotka kochana o 1 odeszły jej wody i 4.40 juz fabian był. Ważyl 3680 i miał 56
                          cm. Jak to Diabelek mówi, jest wiercpiętą i nie w głowie mu spanko. Dostałam
                          fotę od niej i jest sliczny.


                          Skomentuj


                            Colorowa mój szwagier kawaler, za 2 misiące konczy 25 lat. Całkiem, całkiem z niego facio A i z Julkiem cudnie się bawi.

                            Izabelka no już napisałam sporego posta
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              juz doczytalam Diabelek Gratki wielkie ,Fabianek witamy wsrod nas
                              posiedzialabym jeszcze bo lubie was czytac ale czuje ze zaraz zasne,papa

                              Skomentuj


                                Witaj Treeno całe wieki

                                To Julek ładnie je mój owszem chce ale jak mu daje sztućce to tylko dłubie i wyrzuca na ziemie ,bawi sie a je i tak paluszkami,hmm cóż kiedys w koncu sie nauczy
                                Sylwia 9 latek
                                Damianek 17 m-cy


                                02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X