Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
    Ja chciałam późno żeby się odmłodzić i w tym wieku kobieta ma już inne piorytety w życiu i chyba jest w stanie w pełni cieszyć sie macierzyństwem a nie tylko wypełniać obowiązek matki tak mi się wydaje
    To znaczy ze jestem za stara na matkowanie

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
      To znaczy ze jestem za stara na matkowanie
      ABSOLUTNIE właśnie uważam że kobieta jedno dziecko powinna sobie zarezerwować na "później" czyli koło 40 a nawet przed 50 bo widze co się z moją mamą dzieje, teraz baaaardzo by chciała, niestety już przekwitła kobiecina




      W DOMU PEŁNYM DZIECI
      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

      Skomentuj


        Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
        Ja też mam 164 cm he he niby mamy prawidłową wagę ale ja się źle z tym czuję bo od zawsze byłam szczupła i niewyobrażam siebie na starość jako gruba babcia
        no ja znów słyszałam że od wzrostu powinno się odjąć te 10 cm i wtedy jest prawidłowa waga czyli powinnyśmy ważyć 54 kg




        W DOMU PEŁNYM DZIECI
        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

        Skomentuj


          Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
          ABSOLUTNIE właśnie uważam że kobieta jedno dziecko powinna sobie zarezerwować na "później" czyli koło 40 a nawet przed 50 bo widze co się z moją mamą dzieje, teraz baaaardzo by chciała, niestety już przekwitła kobiecina
          pozostaje jej cieszyc sie wnuczetami,to tez jest dobra strona.Dla nas wszystkich syncio byl oooogromna niespodziankazmienil relacje w calej rodzinie z czego sie bardzo ciesze.Babcie tesknia za wnusiem bardzo a i dziadzio bardzo kocha.Mlody dal mi naped do wielu rzeczy ,do ktorych nie mialabym zapalu nigdy wczesniej.A maz o wiele bardziej uczestniczy w obowiazkach opieki nad nim niz z pierwszym dzieckiem.Kazda wolna chwile stara sie z nim spedzic.

          Skomentuj


            Moja siostra miała dwójkę dzieci 16 i 14 lat więcej już nie planowala a tu niespodzianka w tym roku urodzila jeszcze córeczkę


            Skomentuj


              Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
              pozostaje jej cieszyc sie wnuczetami,to tez jest dobra strona.Dla nas wszystkich syncio byl oooogromna niespodziankazmienil relacje w calej rodzinie z czego sie bardzo ciesze.Babcie tesknia za wnusiem bardzo a i dziadzio bardzo kocha.Mlody dal mi naped do wielu rzeczy ,do ktorych nie mialabym zapalu nigdy wczesniej.A maz o wiele bardziej uczestniczy w obowiazkach opieki nad nim niz z pierwszym dzieckiem.Kazda wolna chwile stara sie z nim spedzic.
              No właśnie to mam na myśli, że wtedy człowiek zaczyna żyć według innych wartości.




              W DOMU PEŁNYM DZIECI
              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

              Skomentuj


                Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                Moja siostra miała dwójkę dzieci 16 i 14 lat więcej już nie planowala a tu niespodzianka w tym roku urodzila jeszcze córeczkę
                I pewnie mała to taki pupilek teraz?




                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej dziewczyny ja wpadłam tylko na moment bo zaraz na miasto muszę lecieć z tą moją małą diablicą. Ale słuchajcie chciałam wejść na wrześniówki a tam tekst że wątek przeniesiony Aż głupia jestem, co tutaj się do cholery dzieje z tym forum??

                  Skomentuj


                    Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                    No właśnie to mam na myśli, że wtedy człowiek zaczyna żyć według innych wartości.
                    masz racje Beti,masz racje.Oby tylko sil i zdrowia mi starczylo.

                    Skomentuj


                      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                      Hej dziewczyny ja wpadłam tylko na moment bo zaraz na miasto muszę lecieć z tą moją małą diablicą. Ale słuchajcie chciałam wejść na wrześniówki a tam tekst że wątek przeniesiony Aż głupia jestem, co tutaj się do cholery dzieje z tym forum??
                      ewelynka ,admin troche pozamiatal,ale na pewno watek sie znajdzie.Jesli jest duzo podobnych powstaje chaos i nie mozna pozniej znalezc wlasciwego.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
                        ewelynka ,admin troche pozamiatal,ale na pewno watek sie znajdzie.Jesli jest duzo podobnych powstaje chaos i nie mozna pozniej znalezc wlasciwego.
                        a juz jest wszystko jasne ,wrzucil na jeden wor Mamy 2009.

                        Skomentuj


                          Dzień dobry, prosimy o głosik

                          http://nasza-klasa.pl/mazda/galeria/76045
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE u nas pogoda piekna prawdziwa zlota jesien . Ja dzis robilam pierogi z miesem jesli ma ktos ochote zapraszam bo zrobilam ich bardzo duzo

                            Skomentuj


                              Porzadki szlag trafil - juz sie buntuja i zakladaja nowe watki ... ehhh.. zero szacunku

                              Skomentuj


                                Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                                WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE u nas pogoda piekna prawdziwa zlota jesien . Ja dzis robilam pierogi z miesem jesli ma ktos ochote zapraszam bo zrobilam ich bardzo duzo
                                melchior ja reflektuje ,tylko gdzie mam na te pierogi?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X