Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Ja mam dzisiaj znowu młyn w domu Szwagierka przywiozla 4-letniego synka,on i moja mała to jak dwa żywioły,muszę mieć oczy naokoło głowy he he


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      Ja mam dzisiaj znowu młyn w domu Szwagierka przywiozla 4-letniego synka,on i moja mała to jak dwa żywioły,muszę mieć oczy naokoło głowy he he
      jakbys zostala z moim synkiem to musialabys miec dwie pary oczu hehe

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez annse3 Pokaż wiadomość
        wlasnie tego sie obawiam,badania wykluczyly infekcje wirusowa i bakteryjna,odkad znalazl sie w zlobku jest ciagle problem.Lekki katar od czsu do czasu,jak wyczyszce nosek to niby jest ok.ale czuje ze w gardle cos mu zostaje i podczas karmienia z butli to slychac ,jakby jakas kluche polykal..Nie wiem co takiego jest w zlobku co moglo go uczulic.Tydzien byl ze mna w domu i wyleczyl sie o tyle ze nie mial goraczki i troche ten kaszel i katar ustapil.Teraz jest jak jest ale ten kaszel jest taki okrooopny jak bronchit ,a niby tylko z kataru splywa na gardlo
        Moja tez miala taki kaszel zwłaszcza w nocy i okazalo sie że ma uczulenie na pleśnie.Po leczeniu lekami wziewnymi i zlikwidowaniu plesni w domu wszystko jest oki.
        Ale w żłobku chyba niema pleśni?


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witam wszystkie wspaniale mamusie u nas nie pada ,ale troche zimno .SIKORNIK DOMKI FAJNE ,AZ CHCIALOBY SIE JECHAC . obiadek sie gotuje wiec pora na spacerek .

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez sikornik
            Ania to masz wesoło hehe

            annase czy Danio miał kiedykolwiek jakies podejrzenie o alergię???
            bo jak wiesz u nas chroniczny kaszel Jonatana w końcu okazał sie właśnie alergiczny, a już nawet jeden lekarz był taki zdolny że straszył że to zapalenie płuc - konował jeden
            Własnie u mojej małej te konowały stwierdzały zapalenie płuc i walili antybiotykami bez przerwy i to wszyscy nawet ceniony alergolog ordynator odzialu dziecięcego


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez sikornik
              Ania to masz wesoło hehe

              annase czy Danio miał kiedykolwiek jakies podejrzenie o alergię???
              bo jak wiesz u nas chroniczny kaszel Jonatana w końcu okazał sie właśnie alergiczny, a już nawet jeden lekarz był taki zdolny że straszył że to zapalenie płuc - konował jeden
              WITAJ SIIIIKOREK!no wlasnie ok.10mca byl incydent na tle alergicznym z kaszka mleczna.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                ps.tak w ogole to w tym zlobku wszystkie dzieci kaszla!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Moja zeszłej jesieni wzięła 6 serii antybiotyków w tym pobyt w szpitalu i dwa razy zastrzyki.Jak to niepomoglo poszlam prywatnie do pani doktor co najsmieszniejsze nie jest arelgologem tylko zwyklym pediatrą mała dostała leki i od tamtej pory jest oki
                  Last edited by anna31; 21-10-2009, 11:53.


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    A slyszałyście o tzw. MARSZU ALERGICZNYM? Może jest to wlasnie to.


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      odnosnie kaszlu to u nas tez to przerabialismy , do 2,5 roku zycia Tymoteusz malo chorował ,ale jak poszedl do przedszkola to sie zaczelo kaszel gonił kaszel antybiotyk zas antybiotykiem dopiero pobyt w Rabce zadecydowal ze jest to na podłozu alergicznym i jestesmy uczuleni na roztocza i piora kurze ... jestesmy na wziewach i Singulair 4 . Kaszlemy zdecydownie mniej ,ale nieraz sie nam zdaza , ZE SYNEK MA TAKI KASZEL JAKBY MIAL CONAJMNIEJ ZAPALENIE PLUC .

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Anna a na jakiej podstawie mówili, że to zapalenie płuc? coś było nie tak osłuchowo? chociaż słyszałam ostatnio, że dziecko może być osłuchowo czyste, a mieć zapalenie płuc, ale takie coś wtedy się rentgenem wykrywa i wtedy w razie czego leczy, a nie na chybił trafił antybiotykami wali.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez sikornik
                          czyli pokarmowa
                          kurka, żałuje że te testy skórne można tak późno wykonywać
                          zrobiłoby się naszym maluchom i już człowiek by cosik wiedział...
                          a tak to mozna sobie gdybać i przypuszczać, jeszcze Cię w błąd co niektórzy wprowadzają
                          dlatego nie wiem czy to moze miec zwiazek ztym co bylo,podobno nie jest ok.jesli alergia pokarmowa przechodzi we wziewna.Czuje ze bedzie konieczna za niedlugo powtorna wizyta u lekarza...To juz 5 tydzien jak sie to wlecze

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej hej ,
                            wróciłam od lekarza.Wyniki ok , mały spadek leukocytów ale jest dobrze.Dostaliśmy skierowanie na rtg.Za chwilę zadzwonię dowiedzieć się o której można przyjść.
                            A mała nadal utyka

                            Buziaki i do później!!
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
                              odnosnie kaszlu to u nas tez to przerabialismy , do 2,5 roku zycia Tymoteusz malo chorował ,ale jak poszedl do przedszkola to sie zaczelo kaszel gonił kaszel antybiotyk zas antybiotykiem dopiero pobyt w Rabce zadecydowal ze jest to na podłozu alergicznym i jestesmy uczuleni na roztocza i piora kurze ... jestesmy na wziewach i Singulair 4 . Kaszlemy zdecydownie mniej ,ale nieraz sie nam zdaza , ZE SYNEK MA TAKI KASZEL JAKBY MIAL CONAJMNIEJ ZAPALENIE PLUC .
                              o ranyyy ,dziewczyny jestem PRZERAZOOOOONA!!!

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Melchior a ta alergia tak nagle wyszła?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X