Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hej dziewczynki Family tort rewelacja napewno był bardzo smaczny , Martyna 2006 gratuluje zostania ciocią dzidzius super bardzo pasuje Ci taki maluszek ja juz ogladnęłam na wspólnej teraz M jak miłosc pozniej usta usta i spac ha ha ha tak to jest jak meza nie ma tylko seriale i seriale . A co tam słychac u Color cos sie nie odzywa ...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      hej wam, ale się rozpisałyście, ja tylko zerknełąm, jutro doczytam, niestety u mnie dzialalo przez jakis czas ze my wychodzimy a on zostanie i bedzie spal bez nas, to teraz mu to jest w to graj. nawet raz wyszlam bez niego i nie bylo problemu.. zostanie wszedzie i z każdym...

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Dzień dobry

        ja od 5.30 już nie śpię- Cyprian płakał przez sen i tak się wierci i mnie szuka że nawet nie ma szans na zrobienie kawy nie wiem co znowu mu się dzieje.

        wiecie kochane jestem trochę zła, wczoraj kurier dostarczył ten rowerek i on strasznie śmierdzi >:-( ja nie wiem z czego oni robią to wszystko dla dzieci! mam tylko cicha nadzieję że to wywietrzeje. a Cyprian tak średnio sobie radzi.
        MARTI ja dzisiaj jade sobie kupić jakieś spodnie i może bluzke koszulową -tak teraz pomyślałam że ostatni raz Kupilam nowe spodnie dokładnie rok temu,i to w sumie to em mi kupił szok !
        ja też boleśnie odczuwam skutki podwyżek i to że mamy jedną wypłatę koszmar.





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Ja niestety wieczorem nic nie Ogladam o 19.30 Ide szykowac młodego do spania czytamy kilka bajek i usypianie-okolo 21 21.20 zasypia a wtedy to mi sie już nie chce wstawać ha ha





          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Dzień dobry

            Kruszyna może Cyprian budzi sie nocy bo ma jakieś koszmary
            Dzisiaj chłodniej i sie chmurzy-pewnie później będzie padac,pije kawe i zaraz wychodze do pracy.Miłego dnia.



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Cześć kobitki

              Popijam kawkę i czytam co u Was.

              Dziękuję dziewczyny, że Wam się tort podoba Jest mi bardzo miło

              Marti no waśnie dlatego porwałam się na to by sama upiec bo za kg zaśpiewali 40 zł. wyszło by ok 100zł, a ja potrzebuję 2 torty bo teraz w sobotę przychodzą koledzy.

              Ja wieczorami mało co oglądam no chyba, że ok 22, jak już wszyscy jesteśmy oporządzeni co spania i Julek już śpi. A teraz jak wracam o 21.30 to już pewnie nic nie będę oglądać tylko od razu do spania.

              Kruszyna ciężko mi coś Tobie doradzić, Julek też czasami płacze przez sen, nie raz jest tak, że całą noc popłakuje. Jemu się na pewno coś śni, bo jak mówię do niego, że już wszystko w porządku to się uspokaja. Więc podejrzewam, że Twój Cypulek też ma niemiłe sny, stąd tak źle śpi.

              Kurcze mnie te ceny też przerażają... cukier 5zł, ma podrożeć też mąka ziemniaczana, cena paliwa już przekroczyła 5zł. I tak jak Marti napisała, wypłaty ciągle te same. Jadąc na zakupy ładuję zwykle te same rzeczy, a co miesiąc płacę co raz więcej. Ehhh...

              No nic.... pranie mi się już pierze, zabiorę się za prasowanie, bo już cały kosz się nazbierał. Miłego dnia życzę (mimo, że dzisiaj już zimno)
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Witam Familly

                ją dopiero pije kawke, cyprian oglada bajkę za godzinę jadę do miasta szykuje się miły wypadzik
                ja tylko pomylam podłogi i ogarnęłam łazienkę ,obiadu dzisiaj nie robię bo cyprian je dzisiaj u babci a Em do 19 w pracy do końca tygodnia a tak ostatnio fajnie się zaczęliśmy dogadywać.

                mam nadzieję że Niedlugo zacznie znowu normalnie spać. . .





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Ania torcik śliczny i napewno pyszny i zdrowy bo sama wiesz co do niego wkładasz

                  u nas grypa żołądkowa panuje wczoraj nawet Olgę zaatakowało ale dziś jż OK
                  za to Maja tak sponiewierana tą chorobą że aż mi się chce płakać jak na nią patrzę jest dosłownie zielona jak ma iść do toalety to wpada w histerię w sobotę to musiałąm jej kupić pieluchy bo przez sen kupę robiła i dosłownie co 5 minut ale już jest Ok za to ja jestem wykończona

                  Kruszynka Cyprian na 100% ma koszmary moja Maja tak samo budzi się krzyczy coś a dziś w nocy nawet uciekała przed kimś bo nagle zeskoczyła z łóżka (śpi ostatnio u nas w pokoju z racji tej biegunki) i biegnie do drzwi wyjściowych i krzyczy zostaw mnie i dopiero jak ją porządnie obudziliśy to uspokoiła się i zasneła już spokojnie


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Kruszyna mój mąz od Wigilii do niedzieli tej ostatniej był na urlopie i powiem Ci że nie wiem jak ja sobie teraz znów wszystko poukładam
                    tak on rano z Mają chodził po pieczywko potem odkurzał bawił się z dziewczynami. A teraz wszystko na mojej głowie i to jeszcze zaczeło się od choroby dziewczynek w pon w przychodni z Majką wczoraj z Olgą
                    dziś mam taki syf w domu ale i lenia że szok
                    no a mój jak wczoraj wrócił (wyjeżdżał na 2 dni więc i wnocy sama) to padł jak kawka nawet Olgi nie wykąpał (ja też padłam) i dopiero krzyki Majki nas obudziły o 2 a Olga spała całą nockę.


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej hej, ja już po zakupkach- jestem mega szczęśliwa, ciekawe tylko czy Emkowi będę się teraz podobać zaszalałam i kupiłam sobie jeszcze szpileczki

                      Majek my jeszcze nigdy nie przechodziliśmy aż takiej jelitówki, współczuję kochana mama nadzieję ,że niedługo przejdzie dziewczynkom tak to właśnie jest jedno od drugiego podłapuje...
                      rzeczywiście nie ciekawie masz teraz, bez pomocy Męża z trójeczką sobie poradzić mi z jednym ciężko i dzisiaj też mam lenia ha ha
                      Młody się zbuntował i nie chciał zasnąć babci więc nie będę go kładła w ogól i o 19 będzie już pewnie spał





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        a z tymi koszmarami Maji to macie fajnie u nas też kiedyś się zdarzyło coś podobnego . Z rok temu mieliśmy kilka miesięcy masakry w nocy prawie codziennie- zrywał się z takim płaczem i krzykiem i nie można go było ani dobudzić ani uspokoić i taki płacz nawet godzinę trwał i nieraz jeszcze wymiotował.... to był koszmar





                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Witam u nas dziś okropna pogoda pada i jest zimno ja już posprzątałam obiad się gotuje teraz tylko przygotuje sobie piec i laba ha ha . Majajula jak tam dzieci mam nadzieje ze ta wstrętna grypa zołądkowa już was opuściła . Mój Tymoteusz miał tez kiedys jelitówke był taki biedny leciało mu dosłownie z wszystkiego ja tylko prałam i sprzątałam i ryczał z nim miał wtedy jakieś 2 latka Zycze duzo zdrówka . Koszmarów nocnych aż takich nie przerabiałam, jedynie Tymoteusz jak był mały w nocy przezywał wszystko to co wydarzyło się w dzień zwłaszcza każda wizytę u tesciów na wsi , ale wystarczyło dać mu buzi i się do niego przytulic i spał dalej. miłego dnia

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Dzień dobry a wy wszystkie gdzie się podziewacie ???
                            witam MELCHIORKU my pomidorówkę już zrobiliśmy i jedliśmy właśnie drugie danie będę robić jak mlody pojdzie spać.
                            u nas też straszna pogoda zimno mokro i od kilku dni mgła się utrzymuje. na szczęście moja mama wpadła do nas na kawę więc sama poszłam na zakupy i nie musiałam cypriana brac w taka pogodę.
                            teraz tylko naczynia umyję.

                            jak się dzieciaczki chowają ?. MAJEK jak tam u ciebie lepiej już trochę?





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Dzień dobry
                              co za pogoda normalnie mnie już nerwy biorą-jesień za oknem-czuje sie przybita w takie dni.Jeszcze tylko dwa dni i do pracy i od niedzieli już urlop.Od kilku dni mam takiego lenia,nie mam energii na nic i czuje sie taka wypompowana-to chyba przesilenie wiosenne.Dzisiaj musze wam troche pomarudzic miłego dnia



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Dzień dobry Martynko
                                oj to jest nas dwie, mam takiego doła w takie dni że ho ho a mi przez całą zimę brakuje energii i mam straszne nastroje, ale ze mną jest tak co roku. tylko wyjdzie Sloneczko to od razu odzyskuje siły

                                ja mam trochę pracy chałupniczej , zawsze to jakiś grosz wpadnie ale nie mam siły na obowiązki domowe.
                                Zaraz wpadnie moja mama na kawę to wyrwę się do sklepu po coś na obiad,a pada strasznie





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X