Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
    to możesz smiało zaliczyć wygraną aukcję do udanych
    sama wiem jak to cieszy jak kupisz cos taniej,a 300zł to dużo.
    No dokładnie tylko ciągle mnie dziwi dlaczego złoto jest tyle tańsze na allegro niz u jubilera? No bo rozumiem trochę taniej kupić, ale aż tyle sklep by zarabiał
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
      No dokładnie tylko ciągle mnie dziwi dlaczego złoto jest tyle tańsze na allegro niz u jubilera? No bo rozumiem trochę taniej kupić, ale aż tyle sklep by zarabiał
      anik ja tez kiedyś kupiłam aparat cyfrowy(nowy) za 1050(łącznie z przesyłka)a w sklepie był za 1400 więc też spora różnica
      FROCH

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        CZESC DZIEWCZYNY,
        mam nadzieje ze jak doczytam to jeszcze bedziecie. U mnie byla dzis słodka niedziela. Moj m. wymyslił tiramisu, kupił skladniki i potem rodzinnie robilismy i palaszowalismy

        AMELCIA ur. 08.02.2007

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Widzę,że lipton na crazy...wszystkie baby się gdzieś pochowały
          idę do łóżka..................cmok
          FROCH

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            MIss- mala frekwencja to prawda
            Anik- niezły ten zakup
            Madzia- ja tez ostatnio z puszki robilam i byla oki.

            AMELCIA ur. 08.02.2007

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              hej laski
              co słychać? jak tam wam weekend minął?
              Marysia dzisiaj z tata siedzi.
              powiedzcie mi kiedy mogę iść z Marysia na szczepionke? mielismy isć w piątek ale w zeszłym tyg była przeziębiona i wizyta nam odpadła. w czwartek już nic jej nie było. nie wiem kiedy teraz z nią iść




              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Witajcie.U nas dzisiaj piękne slońce świeci
                MONIA myślę że jeżeli mała nie brała antybiotyku spokojnie mozesz ją zaszczepić ale i tak przed szczepieniem lekarz małą zbada.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Witam wszystkich po weekendzie
                  Cieszę się, że pogoda dzisiaj w miarę "wyjściowa" u mnie weekend deszczowy ale i tak wybrałam się z córkami na marketowe szaleństwa dzisiaj od rana kawa

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Dzień dobry,
                    ale dziś mam leniwy dzień,wstałam,zaprowadziłam Alanka do przedszkola,przyszłam i tak snuję się po domu zastanawiając się za co się zabrac.Dziś mam w planach zrobic pizze,sama robię ciasto i sos-taka własnoręcznie zrobiona jest pyszna.Weekend minoł mi dośc leniwie,spacerowaliśmy.W sobotę była teściowa na kawie-zaprosiłam ją bo mieszka w tym samym mieście a nie była u nas już ponad miesiąc.A ja tradycyjnie sączę kawkę.



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      ja w sobotę byłam na imieninach u teśćiowej.
                      Martyna moja tesciowa mieszka 100 metrow ode nas ale też rzadko nas odwiedza.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        witam z rana Mamusie,
                        u mnie nie ma słońca -skąd zatem u Was? W Warszawie mgła, że nie widzę z okna sąsiedniego bloku
                        Julek w przedszkolu, coraz gorzej wstaje rano -ten mały pieronek, a jak siedział ze mną w domu budził się w godzinach 6.50-7.30, nie było mowy o pospaniu do 8 chociażby a teraz? ledwo można go z łóżka zwlec....

                        ja też będę się snuć, ale po necie: pracuj.pl itp, potem włączę kurs angielskiego -muszę troszkę podszkolić
                        pawimi wracaj tutaj!!!-moja nauczycielko!
                        Julek 15.o2.2oo7r



                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
                          witam z rana Mamusie,
                          u mnie nie ma słońca -skąd zatem u Was? W Warszawie mgła, że nie widzę z okna sąsiedniego bloku
                          Julek w przedszkolu, coraz gorzej wstaje rano -ten mały pieronek, a jak siedział ze mną w domu budził się w godzinach 6.50-7.30, nie było mowy o pospaniu do 8 chociażby a teraz? ledwo można go z łóżka zwlec....

                          ja też będę się snuć, ale po necie: pracuj.pl itp, potem włączę kurs angielskiego -muszę troszkę podszkolić
                          pawimi wracaj tutaj!!!-moja nauczycielko!
                          Izabelka a Ty chyba miałaś miec jakąś rozmowę w sprawie pracy?



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Moje bliźniaczki dzisiaj mają gorszy dzień nie chcą spać A starsza córka już od rana w zerówce. tak uwielbia chodzić do zerówki, że wstaje już o 5-ej i mnie budzi, żebym czasem nie zaspała ))

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Marti dobrze pamiętasz, miałam rozmowę -to raczej była ankieta, przyszło kilkanaście kandydatek na jedno stanowisko, dali do wypełnienia ankiety i tyle. Pytania w ankiecie typu: wolisz szefa kobietę czy meżczyznę?, ile chcesz zarabiać, wolisz pracę w małej firmie czy korporacji, ile czasu zajęła ci droga do nas? Jak dla mnie ŻENADA!!!!, że ktoś organizuje coś takiego i nie szanuje czasu innych.....ja nie miałam daleko-droga do tej firmy zajęła mi 3 minuty.

                              w tym tygodniu mam dwie na jednej zależy mi baaaaardzo, na drugą nie wiem czy w ogóle pójdę?
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Dzin doberek

                                Amelka wcina płatki , a ja zaparzyłam sobie kawę bo jestem mega nie wyspana.Dziś Amelka spała ze mną , mam dużą kanapę i mogą na niej spać dwie osoby a Amesia tylko i wyłącznie wtulona we mnie chciała spać.Wszystko mnie boli
                                Miło jest gdy jest przy mnie , ale wyspanym też trzeba być.

                                Izabelka to faktycznie śmieszne te ankiety
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X