Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kule jutro musze lecieć oddać wniosek na rodzinne tam znów będe kwitła nie wiadomo ile godzin i z łukaszem na bilans do lekarza, musze to pozałatwiać bo później zgroza będzie.




    W DOMU PEŁNYM DZIECI
    NAWET DIABEŁ TRACI MOC

    Skomentuj

    •    
         

      no beti niezazdroszcze ci biegania po urzędach...... tam normlanie mozna sie nabawic nerwicy!!!!!!!!!!!

      Skomentuj


        Beti niooo ja też nie zazdroszczę użerania się z urzędnikami.

        A ja powiesiłam pranie i normalnie na zewnątrz jest taki skwar jakby co najmniej środek lata był.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          family no u mnie tez upał...........
          u mnie pranko jeszcze sie pierze,a ja własnie na obiad dzis kartoflanke robie bo moje dzieciaki kochaja ta zupke,na drugie mam dla emilki pierożki a ja i kamil krokiety z pieczrakami i serem zółtym takze obiad jako taki mam dzis z głowy

          Musze dzis poszperac w przep[isach co by tu jutro zrobić ,bo juz mi piomysłów brak

          Skomentuj


            Olcia dokładnie... u mnie największym problemem jest wymyślenie tym moim panom co na obiad.
            Ja też nie daje grzybów małemu, więc jak coś z nich robię to wiąże się z tym, że gotuję na dwa garnki.

            A jak robisz tę kartoflankę ??
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              miałam wywar z wczorajszego rosołu,starłam warzywa na tarce i dodałam do tego ziemniaki pokrojone w kostke( tak ponad pół garnka,żeby gęsta była) jak juz sie ugotują te ziemniaki to lekko je tłuczkiem do ziemniaków rozbijam(tylko nie wszytskie) żeby nie zagęszczac jej później żadną mąką,dodaje majeranek,troszke vegety i jak mam to daje pomidory z puszki(najlepsze to takie w kostke i bez skórki),osobno na patelni podsmażam cebulke no i wrzucam do zupy

              Kurcze ale nieskladnie sie rozpisałam hehehehehe

              Skomentuj


                a u mnie zimno i wieje jak myłam drzwi balkonowe i okna na zewnątrz, to musiałam Asi aż bluzę polarową założyć i opaskę na uszy taki wiart był
                ale już mam okna umyte szybko poszło!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Olcia dzięki za przepis. Składnie, składnie - ja rozumiem To w takim razie muszę spróbować zrobić taką zupkę.
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    witam wszystkie mamusie , u nas cieplo wiec moge troche słoneczka podrzucic komus .BETI to super ze synek wychodzi ze szpitala . Ja ostatnio wciaz latam ,bo tesciowa w szpitalu , polamala sie w tamtym roku a teraz miala operacje sciagali jej gwozdzie u nogi .

                    Skomentuj


                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      Olcia dzięki za przepis. Składnie, składnie - ja rozumiem To w takim razie muszę spróbować zrobić taką zupkę.
                      aaaa i jeszcze czosnek daje ,ale nie tak duzo tylko tak do smaku
                      powiem Ci ze zupka naprawde prosta a taka dobra że szok,mnoj kamil ostatnio zjadł 3 miski( co w jego wykonaniu normlanie cud nad wisłą prawie hehehehe )

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        zostawiłam Asię na chwilę samą i poszłam jej sok zrobić, przyszłam a na podłodze wszystkie ubrania z szafki powyrzucane do tej pory ograniczała się do skarpetek i śliniaków, a dziś sobie poszalała.

                        Skomentuj


                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          zostawiłam Asię na chwilę samą i poszłam jej sok zrobić, przyszłam a na podłodze wszystkie ubrania z szafki powyrzucane do tej pory ograniczała się do skarpetek i śliniaków, a dziś sobie poszalała.
                          no to ci zrobiła porzadek

                          Skomentuj


                            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                            zostawiłam Asię na chwilę samą i poszłam jej sok zrobić, przyszłam a na podłodze wszystkie ubrania z szafki powyrzucane do tej pory ograniczała się do skarpetek i śliniaków, a dziś sobie poszalała.
                            hehehehehe u mnie to chleb powszedni

                            Skomentuj


                              widocznie dzisiejszy dzień nie jest dobry na porządkowanie haha.
                              czekam teraz aż mała pójdzie spać i wtedy chociaż trochę ogarnę. a na razie ćwiczymy chodzenie

                              Skomentuj


                                family ja kupuje takie gazetki z przepisami"przyslij przepis" ona chyba po 99gr jest i tam są naprawde3 super przepisy,bo to czytelnicy nadsyłaja,powiem Ci że juz kilka ciast robiłam,jakies zupy obiady i zawsze wychodzi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X