Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Anetyslav- hej zapraszam do pisania

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Hej dziewczynki widze ze znowu sie tu cos dzieje ja chodze do pracy, ale chwile zawsze znajde ,aby cos naskrobac witam nowa mamusie .

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez Anetyslaw
        Hej dziewczyny
        przyjmiecie mnie do swego grona ?
        już dawno miałam do Was naskrobać,ale zawsze jakoś schodziło...
        zapraszam!
        napisz coś o sobie.




        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          heja
          widzę że wątek znów ożył bardzo fajnie

          Ameśka jaka już duża kurcze jak te dzieci rosną; dopiero co byłam w ciązy z Majką a tu za 2 miechy kolejny maluch.

          Monia a ja odwrotnie w poprzedniej ciązy co wizyta to albo coą tam się skraca albo coś rozwiera i źle się czułam; a teraz śmigam jeszcze na pełnych obrotach no i przytyłam jakieś 5 kg więc nie odczuwam ani bólu kręgosłupa itp dolegliwości; śpię całymi nocami nawet na siku nie wstaję


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Gabrysiowi sie podoba na cmentarzu bo "zapala" swieczki(tylko je trzyma i czaapeczki zaklada) ja mowie ze jak ktos umiera to mu sie na pamiatke pomnik stawia zebybylo mozna odwiedzic, musle ze i tak narazie nic nie kuma,chociaz chyba slowo smierc juz nabiera dla niego jakiegos znaczenia.

            no to widzicie nie ma 2 takich samych ciąż, ja i tu i tu mialam tez zawsze cos, choc z Gabrysiem bylo jakos tak lzej - ale to chyba dlatego ze maly wykanczal, choc mialam z mloda i zyganko przez 3 miesiace i cukrzyce ciazowa, i do endokrynologa biegalam... ech starosc nie radosc

            teraz mi zostalo po ciazy (choc duzo mniej niz po Gabrysiu mimo ze na koncowke wazylam wiecej)

            my mamy dylematy swiateczne jak i gdzie swietujemy, niebyloby problemu gdyby nie walnieta w dekiel szwagierka, ktora od pol roku nie odzywa sie do tesciow i nawet na urodziny szwagra (syna) nie zaprosili tesciow(moich) tylko cala jej rodzinke i nas jako delegacje(bo udajemy ze nic nie wiemy o ich zwadach, bo gdyby nie to to pewnie i bracia by nie mogli utrzymywac kontaktu) - wiec tak tesciowa chyba bedzie sama,(tesc ma nocke) i wszystko to kielbasi, bo mysmy chcieli z moja rodzina dziecinne swieta zrobic a tak to mamy problem

            COLORKA jaka Amelka "dorosła" - taka pannica ze hoho

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Hej,
              Ameśka dorosla i w charakterku...taki nicpoń że ho ho

              Kurcze jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę tych ciąż..zawsze marzyłam o dwójce dzieci , a różnica między nimi była by góra 3 lata .
              Niestety życie inaczej się ułożyło...gdy widzę jak brakuję Amesi dzieci , wtedy zapala się lampka o chęci drugiego dziecka..ech

              Widzę ,że wspominacie już o świętach...ja nie mogę się nich doczekać.
              Lecz z drugiej strony jak pomyślę ,że w sklepach po malu robią się dekoracje świąteczne , choćby w Lidlu (w październiku już słodycze na święta) no paranoja!to te święta tracą na magii.
              No ale nie ma co narzekać jest dobrze tak jak jest i już

              Uciekam do moich ręcznych robótek..milego wieczorku
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                hej kochane,
                Anetyslaw wiaj i pisz jak najczęściej

                Właśnie wróciłam z miasta,weszłam do Rossmana i kupiłam mojej szwagierce takie śliczne skarpeteczki z zajączkami bo w marcu urodzi.
                Jeju ale mnie brzuch boli,w lipcu założyłam sobie spirale i szczerze zaczynam miec coraz bardziej jej dośc.Brzuch mnie non stop pobolewa a mój okres trwa 1,5 tygodnia i to jest dosłownie potop,podczas okresu chodze jak nacpana i mi sie w głowie kręci.Musze sie wybrac do ginekologa i jeśli to ma tak wyglądac to niestety będe musiała ją wyciągnąc bo narazie mi nie służy.



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  co do bólu brzucha to niewiele chyba mozna pomoc , ale na obfite miesiaczki mozna brac jakies tam srodki ktore hamuja krwawienie(moja kol. miala wrecz krwotoki to jeden dzien musiala krwawic a potem brala na "zasuszenie" tabsy)
                  a moze poprostu jest zle załozona i wystarczy ja dobrze ulozyc?

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Cześc dziewczyny!
                    Pomożecie rozkręcić mi jeden z klubów na prośbę admina??
                    tu macie link http://www.mamacafe.pl/forum/group.php?groupid=18

                    Merci

                    Jaka u Was pogoda? u nas strasznie leje od wczorajszego wieczoru ,nigdzie wyjść nie można wrr...
                    Amesi w końcu wychodzą zęby górne 5..pewnie na dolne jeszcze zaczekamy.
                    Szykujecie coś dzieciom na mikolajki?U nas jest sala zabaw i 3 godzinna zabawa z poczestunkiem i malym upominkiem kosztuje 35 zl...niewiem czy sie oplaca isc czy smemu kupic prezent jak myslicie??
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej
                      ja bym poszła na Twoim miejscu. koszt nie duży a dzieci się wybawią.




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        helllo dziewczynki jestem tu nowa (na tym wątku) mogę sie przyłączyc do Was??





                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez niunia2004 Pokaż wiadomość
                          helllo dziewczynki jestem tu nowa (na tym wątku) mogę sie przyłączyc do Was??
                          Zapraszamy,
                          śmiało ,pisz o czym chcesz


                          Dziewczyny gdzie jesteście??
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Ja miałam bardzo intensywną dobę.

                            Nocka z wymiotami Miłosza. Leciało z niego. Cały dzień spał. W końcu zarejestrowałam się do lekarza, bo od rana zaczał zwracać czym popadnie. Całą nasza pościel zahaftował, więc robiłam wielkie poranie. Gdy zaczęłam wszysto prać (misie, ciuszki i pościel), to Dawid poszedł do pokoju i wysikał sie na tapczan. Myślałam, że szału dostanę.Gdy zaczęłam karmić Milosza, to uparł się, że chce chleb razowy. Chciałam mu dac tylko kawałek i tak mnie ugryzł, że przegryzł mi cały palec wskazujący i paznokieć na pół. Myślałam, że z bólu nie wyrobię. 15 min wyłam z bólu. Teraz nic nie moge robić tym palcem.

                            Lekarka powiedziała, że mam dać difergan, a jak po tym nie przejdzie i do 18:00 nadal będą wymioty, to mamy skierowanie do szpitala. na szczęśći po południu, po godzinnej histerii i płaczu Miłosza udało mi się go namówić na zjedzenie. Jak posmakował, to zjadł 3 skibki chleba teraz szaleje z tatą

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              to mam nadzieje ze u Ciebie to juz koniec przygod troche wyczerpalas limit na ten miesiac

                              u mnie teraz Gabrys ma temperature ok 38,2 godzine temu dostal paracetamol i tak sie trzyma na razie, przed chwila zasnał wiec za jakies 20 min zmierze mu jeszcze temperature, nic pozatym mu nie jest. to juz ktorys raz ma wysoka goraczke potrwa to gora dwa dni i przejdzie(mam nadzieje)

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Najważniejsze, że przechodzi i obywa się bez innych leków.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X