Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    witam mam dzis strasznego lenia pogoda do spania ide zrobic sobie druga kawe bo zaraz zasne

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      ja nadal robię generalne porządki- dziś planuję skończyć. Kawę też zrobiłam i co? wylałam na siebie, nie dosyć, ze się oparzyłam, to jeszcze pranie dodatkowe mi przybyło.

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        hej,
        dzisiaj upał,tak przypieka że jak poszłam z Alankiem na spacer to po kilku minutach sie wróciliśmy bo nie szło iść tak duszno.Wolę taką pogode niż deszcz no więc już nie narzekam
        nie musze wspominać że jak tak gorąco to mam takiego lenia że palcem nie chce mi sie ruszyć.Miłego dnia kobietki



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          HEJ ja własnie pije poranna kawke , Mati nie narzekaj na upały u nas na południu w tym roku pogoda do kitu wciaz pada wczoraj dwa razy było urwanie chmuru tyle deszczu padało .Dzis widac jakies słoneczko ,ale nie zapeszajmy ..... ja ide na 9 z Tymkiem do lekarza wczoraj goraczkował mamy chyba zapalenie jamy ustnej biały jezyk i jakies bomble porobiły mu sie na jezyku . masakra ładnie zaczeły sie nam wakacje biedny jest strasznie nic nie moze jesc .

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Melchior a skąd dokładnie jesteś?bo ja też mieszkm na południu Polskibardziej południowy zachód.



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Martyna ja mieszkam w Nowym Sączu Bylismy u lekarza Tymus ma wirusowe zapalenie jamy ustnej dostalismy nystatyne ,fiolet na malowanie buzki tamtum verde na spryskanie . , biedny lezy w łozku nic nie je ,a u nas dzis piekna pogoda , tak bardzo mi go zal
              Last edited by melchior; 29-06-2010, 20:19.

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Melchior Alanek też miał kiedyś zapalenie jamy ustnej i wiem jak to wygląda szkoda mi bo na pewno strasznie Tymka boli.Alan jak to miał to był tak głodny że usiłował jeść i płakał wtedy z bólu.Męczył sie kilka dni i też miał nystatyne i tantum verde.
                Wpadłam zobaczyć co słychać i widzę że nic nie piszecie.Kruszyna a ty co tak milczysz?



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Hej dziewczyny...
                  u nas upał , parno i chyba zapowiada się na burzę.
                  Byłam z Amelką u ortopedy i okazało się ,że lewa nóżka silnie stłuczona a prawa jeszcze opuchnięta-ma samo wszystko zejść.Ale za to dowiedziałam się ze ma lekka koślawość stópek-w październiku mamy się pokazać.

                  Melchior szybkiego powrotu do zdrówka dla Tymka!!

                  Pokaże Wam moją bratanicę-już jest w domu , tylko je i śpi je i śpi
                  Amelka gdy ją zobaczyła wpadła w szał radości bo nie widziała co robić tak jej się dzidzia podobała.
                  Anielka ma już 2 tygodnie.
                  Last edited by ColorWomen; 16-12-2010, 18:49.
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hej dziewczyny.

                    W pon wieczorem przyjechałam do rodziców- do chłopców i zostaniemu tu do końca tyg.

                    wczoraj była akcja basen. Moi chłopcy i 3 innych dzieci z sąsiedztwa- szok!!! Dzieci bawią się wspaniale.
                    Dziś odwiedziliśmy prababcię. Chłopcom najbardziej spodobały się krówki- nie chcieli od nich odejść. Kot wiał gdzie pieprz rośnie na ich widok a kur też nie mogli złapać

                    Mnie strasznie głowa boli. Wczoraj dostałam propozycję pracy-tam, gdzie do tej pory miałam umowę o dzieło- nareszcie stabilizacja,ale od października muszę wrócić też do drugiego miejsca pracy-mąż mówi, że teraz on pójdzie na wychowawczy, bo niania u nas odpada

                    Melchior- biedny Tymek, wakacje, a on tak się męczy-trzymam kciuki za szybką poprawę

                    Color-ja już nie pamiętam, kiedy chłopcy byli takimi okruszkami...ale ten czas leci!

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      ...i najważniejsze!!!!!!!!!!!

                      Chłopcy od wczoraj bez pieluch dziś bez wpadek- robią na nocniczek. Zobaczymy, jak będzie póxneij. Miłoszek sika co pół godz, Dawid ma tak silny pęcherz, ze siada raz na 2-3 godz...oby udało sie wyeliminowac pampry póki piękna pogoda i mogą biegać po dworze w samych spodenkach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        hej u nas tez upał straszny Tymek czuje sie znacznie lepiej jeszcze go wszystko boli ,ale bawi sie i samopoczcie 100 razy lepsze niz przez ostatnie 3 dni .

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                          Hej dziewczyny...
                          u nas upał , parno i chyba zapowiada się na burzę.
                          Byłam z Amelką u ortopedy i okazało się ,że lewa nóżka silnie stłuczona a prawa jeszcze opuchnięta-ma samo wszystko zejść.Ale za to dowiedziałam się ze ma lekka koślawość stópek-w październiku mamy się pokazać.

                          Melchior szybkiego powrotu do zdrówka dla Tymka!!

                          Pokaże Wam moją bratanicę-już jest w domu , tylko je i śpi je i śpi
                          Amelka gdy ją zobaczyła wpadła w szał radości bo nie widziała co robić tak jej się dzidzia podobała.
                          Anielka ma już 2 tygodnie.
                          Super mała kruszynka

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Colorku Anielka prześliczna,zresztą takie maluszki wszystkie są przecudowne.
                            Właśnie wróciłam z miasta bo miałam jazde,miałam jeździć dwie godziny ale taki upał że po godzinie chciałam skończyć bo zaczęłam robić głupoty typu chciałam wjechac pod prąd-niestety jak jest taki upał to mój mózg nie funkcjonuje tak jak powinien
                            Zaraz ide do moich teściów na wioskę po Alanka bo teściowie od prawie dwóch tygodni są tutaj na urlopie i Alanek czasem kilka godzin u nich jest jak ja jade na kurs.



                            Dawniej Marti

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              a u nas Miłoszek wieczorem zagorączkował do 38.8 czopek dostał. Mam nadzieję, że to przez katar i upały, a nie żadna infekcja...

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Kasiakozmin jak tam Miłoszek wszystko ok . u nas do przodu Tymek grandzi wiec dochodzi do siebie , buzka jeszcze troche brzydka ,ale niebo do tego co było

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X