Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hej. z racji, że mam czas na pracę tylko gdy dzieci śpią, to dziś od 12-14:30 malowałam płotki, którymi odgrodzimy roślinki. Krem był, ale i tak plecy czerwone- a w weekend idziemy na wesele.

    A wczoraj w naszą rocznicę byliśmy w chińskiej restauracji- pierożki krabowe pyszne!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Hej crejzolki

      fajnie jakby wateczek znów ruszył

      Kasia wszytskiego najlepszego z okazji rocznicy

      u nas tez
      upaly ale lepsze upaly niż zimno i deszcze
      teraz to ciężko tym zalanym,goraco ,współczuję


      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        KASIA wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu . ja mam chyba jakis katar alergiczny ,bo nosa cały czas mi sie leje masakra . Dzis przyjezdza maz wiec bedzie wesolo moze gdzieś pojedziemy w sobote lub niedziele jak bedzie tak ciepło ....

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Dzięki dziewczyny.

          Melchior- ja od tyg walczę z zapaleniem zatok+alergiczny nieżyt nosa, wiec wiem, o co chodzi.

          My w weekend jedziemy na wesele- 4 godz jazdy w 1 stronę, a w dodatku ostatnio wysiadła nam klimatyzacja- chyba zwariuję w samochodzie...zanim dojedziemy, juz będę miała dość

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Witam wszytskie Crazy mamy !!

            ooo jacie jak mnie tu dawno nie było, ale nadmiar pracy spowodował iz w ostatnim czasie zaglądałam do komputera aby uzupełnic pliczek z domowym budzetem, było to dość nie zadowalajace zadanie bo pliczek pokazywał ciagle minus wiec komputere omijałam wielkiemi łukami..

            Aleee dzis nadszedł dzien chwały zostałam zaproszona na rozmowe kwalifikacyjna do Euro Banku !! <jupi> nareszcie jakaś oferta tylko żeeee w całym tym szczesciu musi byc jakis babol!!
            Mam przygotowac prezentacje na temat działan marketingowych jakie wykorzystałabym w celu promowania kredytu gotówkowego na lokalnym rynku.

            Dlatego proszę Was szalone mamuśki o pomoc abyscie podzucily mi jakies ciekawe pomysły.. przyznam szczerze ze chciałabym dostac te prace i zaskoczyc ich w mily spososb bedeee wam wdzieczna ponad zycie hehe noo i uratujecie biedna trójeczke od głodowki spowodowanej ciaglym brakiem kasy haha






            http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3127627

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              steffka- ja na ostatnią moją rozmowę miałam też przygotowac prezentację na określony temat. Dostałam tę pracę i wykorzystywałam moją prezentację przez rok- ale prace innych osób były 'zgarnięte" przez szefową i wliczone w dorobek zakładu pracy. Takie sposób na zdobycie nowych pomysłów kosztem rekrutowanych...

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                witam u nas deszczowo wiec siedzimy w domku , wekeend spedzilismy miło w sobote była przepiekna pogoda wiec dzieci cały dzien na dworze i pluskały sie w wodzie dziewczyny co tam u was słychac pisac pisac ha ha ha

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Hej. Ja i M po dwudniowym weselu, dzieci po weekendzie z teściami. Coś mi się wydaje, że oboje mają katar Teraz tydzień będę do siebie dochodzić!

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    hej dziewczynki co tam u was słychac my dzis siedzimy w domku ,bo znowu pada

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      hej-ja w południe padłam-tak ciśnienie spadło! teraz kawa i muszę w końcu zacząć nadrabiać zaległości z pracy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Czesc dziewczyny!
                        Widzę ze nasz wątek umarl śmiercią natruralną-zapomniany

                        U nas wszystko po staremu, zostalam ciocią Ola urodzila 16,06 córeczkę Anielkę wazącą 1980 gram i 47 cm dlugosci o miesiąc za szybko.
                        Obie mają już się dobrze ale są w szpitalu...

                        Amelka ma skręcone oby dwie kostki więc cale dnie spędzam z nią...oby szybko jej przeslo.
                        Ale co u Was...COME BACK GRIL
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Color fajnie ze odwiedziłas stare forum ,bo tu pustka straszna Biedna ta twoja Amelka dwie nozki chore to dla dziecka musi byc masakra my dzis wrescie popołudniu bylismy na dworze ,bo nie padało juz mam dosyc tego zimna i deszczu . Szkoda ze dziewczyny wieczorami juz tu nie pisza ja jak połoze dzieci spac nie mam z kim pogadac ,a rok temu tu wieczorem działo sie działo ha ha ha ha

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Ojj tak Melchior dzialo się dzialo...gdzie te wszystkie dziewczyny??

                            Jutro Jana a zapowiadają deszcze-planujesz coś czy siedzisz w domu??
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              witam wszystkie panie u nas wrescie słoneczko wiec my na polu wpadłam sie tylko przywitac ....

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Witam witam i o zdrowie pytam
                                pogoda przepiękna,właśnie nie dawno wróciliśmy z zakupów.Napisze troszke co u mnie bo dawno mnie tu nie było.
                                5 lipca mam pierwszą sprawe rozwodową więc trzymajcie za mnie kciuki żeby było ok chociaż wiem że i tak na pierwszej sprawie nie dostaniemy rozwodu.Alanek zdrowiutki z czego sie bardzo ciesze pogoda dość ładna więc dużo siedzimy na podwórku przed domem a Alan siedzi w piaskownicy.
                                Jestem już w połowie kursu na prawko więc w lipcu będe mieć pierwszy egzamin.We wrześniu zacznę bardzo intensywnie szukać pracy gdyż Alanek zacznie przedszkole.



                                Dawniej Marti

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X