Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Kruszyna, czyli w sumie komplet na 12 osób

    Mi bardzo podoba się ten serwis:
    http://www.allegro.pl/item1015843071...ob_poznan.html

    Albo ten:
    http://www.allegro.pl/item1001095979...akura_p_n.html

    Ja nadal myślę nad prezentem do kuzyna- musze poogladać, co ciekawego jest na allegro- nieraz wpadnie mi w oko coś, o czym na co dzień bym nie pomyślała.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Hej ,
      pierwsza w tym roku burza do nas zawitała nie dość ze parno to pada , ale może w końcu bardziej się zazieleni

      Czemu tu takie pustki??
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Jakoś brak mi weny do pisania...

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          u nas parno strasznie chyba bedzie burza moja mam dzis wyjezdza na prawie 3 miechy wiec ogolny bałagan w domku dzis byla u dentysty odrazu dwa zeby zrobic nie było fajnie ha ha ha ha

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Kasiu bardzo ładne te kompleciki ale nie są w moim guście a już na moją kieszeń na pewno
            Ja musiałam zamówić dwa kompl. bo każdy talerz mam z innej półki a nieraz na święta do nas rodzina M przyjeżdza.

            Melchiorku moja mama też nie dawno wyjechała i nie będzie jej ponad 2 miechy...
            Witam Colorkę :-*





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Kruszyna moze nasze mamy pojechały do tego samego miejsca ha ha ha ha a jak synek znosi brak babci mój Tymek płacze za babcia i jest smutny on zawsze najgorzej znosi rozłake ze swoja ukochana babcia

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Cześć dziewczyny ,
                dziś kolejny dzień deszczu ...a taki ladny plac zabaw zrobili.Fakt nie do końca ale już można zjeżdżać czy wejść do piaskownicy ale w deszcz nie bardzo

                Dziewczyny czy Wasze dzieciaczki mają już 5?? moja nie
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  witam wszystkie mamusie u nas raz pada raz swieci słoneczko ta pogoda mnie meczy. Dziś mój synek skonczył 6 lat jak ten czas szybko leci , bardzo sie sie cieszylismy z jego narodzin był tak bardzo wyczekiwany bardzo długo staralismy sie o niego . KOCHANIE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO . Imprezke mielismy w niedziele .
                  Last edited by melchior; 10-06-2010, 21:42.

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Melchiorku Cypusiowi wytłumaczyliśmy ,że babcia busem pojechała do pracy... Pyta się cały czas o nią, marudzi jak z nią rozmawia przez tel. i każe jej przyjść szybko Tęskni napewno a moja mama jeździ do niemiec do Frankenthal'u
                    U nas też pada, cały czas M znowy 6weekend w pracy spędza...





                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Melchior- wszystkiego najlepszego dla Synka- śliczny jest! Dużo zdrówka, sił do poznawania świata i radości z wielkich dokonań codzienności!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Dziekuje za życzenia . U nas pada od wczoraj pogoda do kitu czeka nas siedzenie w domku , masakra .Zycze miłego dnia .
                        Last edited by melchior; 16-05-2010, 11:15.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Dawno nie byłam na mamacafe, ale skoro na dworze brzydko i jakoś tak wszystkim nijak to polecam na you tube chłopca : Grayson Michael i jego wykonanie piosenki Lady Gaga ,,Paparazzi". Ciarki idą po plecach, a dzieciak ma dopiero trzynaście lat. Mam nadzieję, że nie oglądałyście tego jeszcze i znowuż czegoś nie spackałam. Pozdrawiam

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Co tu taki pustki znowu??? wszystkie z powodzią walczycie czy co?





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              hej. A ja dziś świetowałam i niesamowicie sie ucieszyłam, bo siostra mi uświadomiła, że jestem w błędzi i mam o rok mniej, niz mi się wydaje Zawsze miałam problem z datami, ale żeby pokręcić ile siema lat????...ale widac można. Dostałam od męża 3 róże (podobno każda opd jednego z moich kochanych meżczyzn) i śliczną bransoletkę z wielkimi zielonymi kamieniami

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                wymarło to creyzy jak widzę czy ktoś tu jeszcze zagląda?odezwijcie się
                                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X