Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Kasiu to masz wesoło z tymi szkrabami u nas popołudniu zaczeło padac wiec Tymoteusz najpierw przyprowadził sobie kolege teraz jest u nas wnuczka sasiadki cały dzien 3 dzieci .

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Witam kochane z samego rana,pije pyszną kawkę żeby sie dobudzic

      Kasia fajnie masz z chłopcami,podwójny obowiązek ale też i podwójna radośc
      Monia B dobrze że będąc w ciąży jeszcze sobie pracujesz.Po porodzie kolejne latka pewnie spędzisz w domu z maluszkiem więc teraz jeszcze troszke pobądź wśród ludzi bo z pewnością stęsknisz sie kiedyś za tym.

      Bardzo sie ciesze że dzisiaj troszke chłodniej bo będe siedziec 4 godziny w pociągu a ostatnio jadąc pociągiem był taki upał w wagonach że myślałam że sie udusze.Miłego dnia kobietki.



      Dawniej Marti

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        witam dziewczynki co tam u was słychac , u nas brak dzis słoneczka dzieci własnie ogladaja bajki ,bo jakos dzis nudno , zachwile pojdziemy na spacerek przynajmniej Tymoteusz wyszaleje sie na rowerze Martyna miłej podróży . Monia gratuluje pracy .

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Witam

          u na scieplutko a na niedzile zapowidaja po ponad 30 st....takze napewno pojedziemy nad wodę

          usmiałam się z tych nocnikowych perypetii ,Maja jest swietna
          a ty Kasiu tez masz wesoło

          Monia gratki za pracę!!hmm ogórki?moze będzie synuś


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hej Kobitki
            u nas w końcu pogoda sie poprawiła. Wczoraj mieliśmy z M rocznicę, ale świętujemy w sobotę idziemy na premierę Shreka a potem jakiś obiadek może...
            U nas z nocnikiem nie było tak wesoło, fajnie macie dziewczynki hehe
            ja jutro mam wole, bo mama z niemiec wraca, więc jutro obowiązkowo do was zajrzę. papatki





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              witam u nas tez ciepełko super ,Kruszyna my wczoraj tez mielismy rocznice ślubu juz 9 ha ha ha ha swietowałam ja sama, bo maz w delegacji , ale w sobote wieczorem bedziemy swietowac

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                kruszyna, melchior. Wielu rocznic w miłościi lat małżeńskiej obfitości. ...ale mi się zrymowało

                Ja strasznie niewyspana jestem, mam mocną kawę, ale prawie zasypiam. nIestety nie mam czasu siepołożyć.

                Nocnika c.d. Dziś na ogrodzie Dawid stanął, spojrzał na mnie i ...leci siku po nogach. Od razu mu tłumaczę, że trzeba wołać na nocnik. Na co Miłosz: stanął, patrzy na mnie i z uśmiechem...też mu leci po nogach. Dwie małe Papużki- jak jeden- to i drugie. Nie ważne, że nie wolno

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Melchiorku fajnie się złożyło. Kasiu dziękujemy za życzonka U nas słoneczko, ja mam wolne i z małym czekamy na babcię obiecała że mu przywiezie duże bum i od tygodnia się pyta kiedy ta babcia przyjedzie





                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Kasiu dzieki za życzenia . U nas dzis zar z nieba Asia jakas marudna wszystko na nie Kruszyna to super ze babcia wrescie wraca mlody napewno nie moze sie doczekac , moja mama pojechała 20 maja i pod koniec lipca ma wrocic Tymek juz bardzo teskni za babcia ...

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Witam kochane,
                      Melchior i Kruszyna z okazji Waszych rocznic ślubu życzę Wam dużo dużo miłości i żeby w Waszych małżeństwach płonoł ogień namiętności

                      Dziś cudowna pogoda,razem z siostrą wyciągłyśmy koc na ogród i opalałyśmy sie,musiałam troche opalić tyłeczek bo blada jestem no i na solarium oszczędze.Na początku września ide na wesele więc musze popracować w to lato nad opalenizną.
                      Rano byłam u ginekologa i założyłam sobie spiralkę-nigdy nie używałam ale słysze od wielu koleżanek że sobie chwalą więc ja też spróbuję.Zakłada sie ją na 10 lat.Narazie boli mnie cholernie podbrzusze bo macica sie musi przyzwyczaic.Może któraś z Was ma założoną spiralkę?



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Hej- u nas też masakrycznie gorąco!!!!!!!!!!!!

                        Jutro rano jedziemy na 2 dni nad jezioro. Moja siostra 2 tyg temu się przeprowadziła, a dookoła jej same jeziora Może i moi rodzice wpadnę. Tak jak i u Was- moje maluchy też tęsknia za dziadkami, mimo, że średnio co 2 tyg ich widzą.

                        Dziś od rana miałam 6 dzieci Sąsiedzi mają 5 dzieci,8 królików, 2 węże, gekony i psa..o reszcie nie pamiętam Rano wyprowadziły króliki i psa na swój ogród i sie zaczęło (to nowi sąsiedzi) dzieci przyszły do moich chłopców i była super zabawa- 4 godz luzu dla mnie

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          witam upał straszny ,ale lato bylo tak upragnione Kasia jak tam po wekeendzie u siostry ,ja wekeend spedzilam pracowicie w sobote robiłam dzemy z wisni w niedziele byłam na 50 leciu slubow zakonnych siedziałam caly czas w kuchni zmywałam przygotowywałam posiłki z szwagierka pot lał mi sie dosłownie wszedzie masakra sauna była straszna

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej.

                            Melchior- w takie upały to rzeczywiście nieciekawie z kuchennymi pracami. A jakie plany wakacyjne dla Asi i Tymka??? I ogólnie dla Was???


                            Nasz Wyjazd super. Byli moi rodzice i 2 siostry: 1 z mężem, druga z narzeczonym. Dzieci oszalały na punkcie jeziora. Cały czas bawiły sie na brzegu przelewając wodę i robiąc tunele, pływały w pontonach bez jakiegokolwiek strachu, pływały z nami na wielkim materacu, i nawet jak chodziły w jeziorze, to nei bały się, gdy woda sięgała im ponad pas. Cieszę się bardzo, że wypadło tak suopeer. Tym bardziej, że moja koleżanka też była w ten weekend z bliźniakami nad jeziorem (5 dni starsze od moich), ale jej córeczka cały czas spędziła na rękach. Gdy tylko stawiali ją na nogi, to od razu był niemiłosierny wrzask.

                            A ja z meżem skorzystałam z pływania na kajakach i innych atrakcji, bo "opiekunek do dzieci" nie brakowało na pewno to powtórzymy jeszcze z 2 razy w te wakacje w końcu nocleg darmowy, więc koszt takich wyjazdów minimalny.

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              a co tu sie stało ze takie pustki prosze pisac choc 1 zdanie ha ha ha ha

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Hej. W weekend miliśmy gosci z noclegiem. Wczoraj przyjechalam z chłopcami do rodziców- zostaniemy 2 tyg To ostatnie tak luźne i beztroskie wakacje, więc warto je maksymalnie wykorzystać. Dziś przyjeżdżają też moje 2 siostry, wiec będzie suuuper. A jutro wyjazd do dziadka na urodzinowo- imieninową uroczystość. Chłopcy drugi raz w życiu zobaczą pradziadka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X