Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Anna ja też mam teraz takie malutkie i do tego obwisłe a miałam takie ładne piersiaki... koniecznie musiasz sobie zrobić badania, lekarze zazwyczaj nic nieproponują, ja o cytologie się doprosiłam dopiero po porodzie





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Famili jamam ten sam problem z Cypem, tylko że on strasznie ciągnie i szczypie za uszy i włosy mi wyrywa nawet przez sen





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Moja niedługo skończy 3 a bunt dalej jest Ostatnio rzuca wszystkim co ma pod reką w nas,albo nas bije


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Tree a może każde dziecko przechodzi taki etap że robi coś od siebie??I wcale nie musiało tego wiedzieć
          Amelka bawiąc się ze mną akuku kładzie rączki na oczach moich , ale poczasie zaczyna uderzać a nikt tego jej nie uczył.
          Mnie się wydaję że przez tą zimę to dzieci się nudzą po mimo zabaw itp..dzieci częściej chorują więc niemają się z kim spotykać...
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Colorka ty to mądra kobita jesteś Też tak myslę, ja niewiem jak sobie z moim małym łobuzę dam teras sama radę, on tak się nudzi ze mną, a m dopiero popołudniu jest w domu. już nieiwm jakie zabawy wymyślać w3szystko mu się nudzi, a ostatnio przylepa jest z niego niesamowita





            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Kurcze a wiecie że ja od czasu kontroli u ginka po porodzie nie zawitałam tam ponownie Raz że cieszyłam sie ze wkoncu opuszczę tego lekarza bo nie był przyjemny a dwa zupelnie mi na mysl nie przychodzi aby tam isc...
              A moze powinnam?
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                chyba powinnaś, ja też muszę się wybrać, bo już rok niebyłam u kontroli ale jakoś niemogę się zmotywować i te kolejki do niego...





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Colorka ja sobie to tak właśnie tłumaczę, poznaje swoje ciało i możliwości dlatego tak robi.
                  A że ja mu tego zakazywałam to dla zabawy i wkurzenia mnie powtarzał te czynność.
                  Nie zwracam już na niego uwagi, nie krzyczę, nie denerwuje się, nie pokazuję, że na mnie w jakiś sposób te jego wygłupy działają i chyba przynosi to rezultat, bo jakby mniej było tych uderzeń i szczypnięć.
                  Tylko nie wiem czy to ta metoda taka czy po prostu ma lepsze dni.
                  A to, że jest zima to jakoś nie tłumaczę jego zachowania, bo jeździmy do bawialni, chodzi na podwórko, zawsze to zajęcie ma.

                  Colorka idz do lekarza, na badania kontrolne.

                  Dobra ziemniaki mi już wystygły idę je przemleć i zabieram się za kluchy.
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    COLOR możesz iść do innego chyba że niemasz wyboru.Ja to zmieniam lekarzy jak rekawiczki he he jeden mi sie znudzi lub źle zdiagnozuje to nastepny..


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Tree tylko własnie skad u dzieci to szczypanie??
                      Fakt ze Amesia tego nie robi , ale sam fakt
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        jakl tam u waszych dzieci nauka nocnikowania??? niewiem czy już zaczynać czy jeszcze czekać





                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                          jakl tam u waszych dzieci nauka nocnikowania??? niewiem czy już zaczynać czy jeszcze czekać
                          U nas stoi , jest postęp w rozumieniu słowa siusiu...ale poczekam do wiosny
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            ja muszę troszkę się podszkolić i poczytać, ale chyba też poczekam do wiosny, chociaż teraz mam wolną rękę babci niebęedxzie przez2 miesiące i nikt niebędzie się wtrancał a wiosną to znowu dużo czasu na dworze będziemy spędzac...





                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              dobra Kobitki ja muszę spadać bo blokuję kolejkę do kompa może jutro dziadziu będzie łaskaw się troszkę wnukiem zająć to wpadnę ok 9.30 na kawkę buziaki kobitki





                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                                U nas stoi , jest postęp w rozumieniu słowa siusiu...ale poczekam do wiosny
                                u nas też stoi. chociaż Marysia rozumie co oznacza siku.
                                nie dawno jeszcze chowała nocnik i był krzyk, a teraz już na nim siedzi.
                                małymi kroczkami myślę że się nauczy.




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X