Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Witam

    ja ostatnio jakoś cierpię na brak czasu, na cokolwiek... nie wiem... jakoś mi się ciężko zorganizować.
    Poza tym znowu nam nasypało cudownego, świeżego śnieżyku i spacerkujemy się.

    Karolkowa życzę udanej imprezki dwulatkowej Karolek to już spory chłopczyk

    Scaarlett powodzenia na egzaminach, zresztą co ja dużo będę mówić.... zdasz na pewno.
    A to już końcówka sesji ?

    Tak jak piszecie o tych studiach, egzaminach, to czasami aż mi tęskno za czasami studenckimi.
    Niedaleko nas mieszka nasz kumpel z grupy, on już ze swoją dziewczyną jakiś czas mieszkają razem, co tydzień były imprezy, nie tylko takie popijawy, ale to karaoke, to wieczór filmowy, to grill (bo oni wynajmują taki parterowy domek). Do ostatnich dni mojej ciąży jeszcze imprezowaliśmy Pamiętam, że w lutym (a na 28 lutego miałam termin) to już na łóżku rozciągnięcia leżałam i filmy oglądaliśmy.Ehhh.. fajne to były czasy.
    Potem jak już Julek był to może ze dwa razy byliśmy u nich bo szybko trzeba było się zbierać. Oni częściej wpadają, ale w bloku to już nie to samo.
    Wiecie podziwiam i zazdroszczę tym osobom, którzy po ślubie i po pojawieniu się dziecka prowadzą w pełni towarzyskie życie.
    Ja jakoś nie mam natchnienia już na imprezy... i teraz mam koleżanki - mamy z którymi jeżdżę na bawialnie
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      kasia to naszykuj sobie takie niebieskie worki na obuwie, pracujesz w szpitalu to dostęp masz
      Jak ksiądz przyjdzie to mu podasz woreczki i Ci nie nabrudzi hihi
      Kiedy dzieciaczki wracają do domu ?? Jak Ty wytrzymujesz bez nich ???
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        tree u nas też się kiepsko zrobiło z imprezami jak młody się urodził, ale to chyba z lenistwa, bo więcej jest z takim wyjściem zachodu. często spotykamy się ze znajomymi u nas w domu, bo tak wygodniej, można posiedziec długo, a piotruś smacznie śpi, ale tak jak mówisz, to nie to samo też czasem tęsknie do tego co było. wymyślaliśmy o 23 rynek, to jak staliśmy tak wychodziliśmy, a teraz pytanie: no tak, ale kto z dzieckiem zostanie

        co do studiów, to mam ich teraz już po dziurki w nosie i marzę skończyć, nie wiem czy będę za tymi stresami tęsknić

        kasia ja też miałam chatkę wypucowaną, a przyszedł ksiądz i ministranci w buciorach i nanieśli błota Piotrek wpadł w szał i zaczął krzyczeć jak to zobaczył: mamuś, syf, brud, błoto nie mogłam powstrzymać się od śmiechu

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          kasia
          Kiedy dzieciaczki wracają do domu ?? Jak Ty wytrzymujesz bez nich ???

          Ajjj, tam mi teskno za chłpoacami, że cały czas dzwonię i myślę o nich Choć miałam cały tydzień tak od A do Z wypełniony, że nie wiem, kiedy te 5 dni przeleciało. Miałam cichą nadzieję na chwilę odpoczynku, a tu codziennie chodziłam spać o północy, a przed 6 już na nogach, Chciałam jechać do rodziców jutro przed południem, ale mój mąż upiera się, żebyśmy jechali dziś w nocy- pewnie koło 1:00 będziemy u rodzicow. Wcale mi sie to nie uśmiecha. Dzieci już i tak będą w głębokim śnie, a poza tym ja jutro będę nieprzytomna po kolejnej nieprzespanej dobrze nocy. W poniedziałek z nimi wracamy do nas- do normalności

          A jeśli chodzi o księdza, to mówiłam mężowi, że ma go posadzić na pierwszym z brzegu krześle, a do ministrantów też musze jakieś uszykować- żeby buciorami nie weszli na dywan chłopców- bo mnie chyba rozniesie!
          Last edited by kasiakozmin; 12-02-2010, 13:13.

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            [QUOTE=Scaarlett;177040]tree też czasem tęsknie do tego co było. wymyślaliśmy o 23 rynek, to jak staliśmy tak wychodziliśmy, a teraz pytanie: no tak, ale kto z dzieckiem zostanie

            My w tym tyg mieliśmy propozycję wyjścia na miasto na darmowe drinki- z moimi siostrami i znajomymi. I co? Tak byliśmy z mężem wykończeni po całych dniach w pracy, że od razu powiedzieliśmy "Nie". Wiecie, że ja ostatnio zasypiam chyba w 10 sekund? Kładę się i już śpię Jakbym wieki nie spała A o wyjściach nawet nie chce mi się myśleć. Moze wiosną...

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Kasiu ja u siebie w domu mam biały dywan i zawsze go zwijam przed księdzem a co mi będzie w buciorach łaził i brudził

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                Kasiu ja u siebie w domu mam biały dywan i zawsze go zwijam przed księdzem a co mi będzie w buciorach łaził i brudził
                No ja też mam jasny beżowy dywan. Właśnie go przesunęłam pod szafę, a stół na brzeg. Mąż poinstruowany, więc powinno być ok

                A z mężem przed chwilą rozmawiałam i przyznał mi rację, że jechanie w taką pogodę późną nocą, to nie jest dobry pomysł. Tak wiec jedziemy po dzieci jutro rano Już nie mogę się doczekać! Ale będzie uścisków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  kasia podziwiam, że dajesz rade bez dzieci, ja swojego na dlużej niż jedną noc nigdy nie zostawiłam. i tak, ja nie mogłam spać myśląc, czy u niego ok, a Piotruś też całą noc się budził i pytał na przemian kiedy tatuś i mamusia przyjadą

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
                    kasia podziwiam, że dajesz rade bez dzieci, ja swojego na dlużej niż jedną noc nigdy nie zostawiłam. i tak, ja nie mogłam spać myśląc, czy u niego ok, a Piotruś też całą noc się budził i pytał na przemian kiedy tatuś i mamusia przyjadą
                    My z dziećmi przez rok mieszkaliśmy z moją mamą, zanim wykończyliśmy mieszkanie, tak więc dzieci są bardzo nauczone do mojej mamy. Kiedy z nią zostają, a ja wychodzę, to nie ma żadnego krzyku, ani zawodzenia. Póki co w nocy też śpią spokojnie. Ciężko mi bez nich, zwłaszcza wieczorami, gdy siedzimy z mężem w domu bez nich. Ale zawsze ogarnia mnie spokój, że są pod najlepszą możliwą opieką. Moja mama jest najukochańszą babcią na świecie.

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      no to się rozumie

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        witam wszystkie mamusie wiecie przez ta zime to chyba człowiek robi sie strasznie leniwy wieczorem , ja miałam dzis dzien załatwiania roznych spraw miedzy innymi płacenie rachunków pozniej robiłam krokiety z pieczarkami i kapusta i czerwony barszczyk wiec jutro obiadek mam .Jutro czeka mnie sprzatanie chaty, a wieczorem ide z mezem do kina to juz na walentynki ha ha ha wiec czeka mnie romantyczny wieczor tylko z mezem

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Melchior ale ci zazdroszczę, ja z mężem ani razu niebyłam w kinei ale wybieramy się w marcu bo mamy 3 "rocznice" he,he...-moje urodzinki, dzień kobiet i 8 rocznica poznania więc może w końcu się wybierzemy. Dziewczyny wczoraj dostałam prezent od męża- extra kąplecik-sukienkę bez rękawów z golfikiem i szerokim paseczkiem, do tego śliski półgolfik oczywiście fioletowy i fioletowe rajstopki-cholerka tylko butów mi do tego nie kupił hihih. Dzisiaj oczywiście kazał mi to ubrać a ja się zastanawiam czy jeszcze mi wypada bo jest dosyć krótka sukieneczka, można powiedzieć tunika, jak myślicie tak swoją drogą to jeszcze chyba jestem młoda jak na takie rzeczy no i figure jako taką chyba mam





                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                            Dzisiaj oczywiście kazał mi to ubrać a ja się zastanawiam czy jeszcze mi wypada bo jest dosyć krótka sukieneczka, można powiedzieć tunika, jak myślicie tak swoją drogą to jeszcze chyba jestem młoda jak na takie rzeczy no i figure jako taką chyba mam
                            Oczywiście, że wypada! Ja ostatnio poszłam do znajomych w sukience siostry- w sumie też tunice- i to bardzo krótkiej. trochę nieswojo początkowo sie czułam- w końcu mama bliźniaków, a w mini, ale wygladałam można się pokusić o stwierdzenie seksy, więc to najważniejsze Wypada to, w czym nam dobrze!

                            Melchior- ojjj ale fajnie masz z tym kinem. My jutrzejsze walentynki spędzamy jak co roku z najlepszymi przykaciółmi. Stolik w restauracji już zarezerwowany
                            A jeśli chodzi o kino, to kilka mies wygrałam bilety. Poszliśmy dopiero na 23:00.Mąż zasnął, a ja mimo, że był to film mojego ulubionego reżysera, to cały czas ziewałam ze zmęczenia. ach...

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Cześć !!
                              Zazdorszczę Wam wypadów do kin itp...za jak zawsze walentynki spędzę sama, jeszcze nigdy ich nie obchodziłam
                              Amelka ma 38 , gdy dawałam jej czopka ,rozpłakała się i było widać prawie 5 na wierzchu więc już wiem skąd temp.
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Z okazji Walentynek życzę Wam dużo miłości

                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X