Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    My dopiero co wróciłysmy z saneczek.Zmarzłyśmy trochę ale było fajnie i Milunia nie miala ochoty wracać.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Witam Colorka i Famili.
      U nas chyba oki, chociaż niewiem jak nam się weszystko ułoży. po badaniu oki, mam mastopatie ale narazie to nic groźnego





      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Anna my też po spacerku, ale u nas ciepluchno jest i tak biało byliśmy tylko kilkanaście minut bo Cyprianek świeżo co po chorobie





        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Kruszyna to masz dokładnie to samo co Frosia
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            kruszyna witaj. Coś mało rozmowna jesteś
            A napisz, jak tam po Twoim badaniu ??

            ooo Iza znowu ma nowy paseczek. Ja co się do twoich suwaków przyzwyczaję to Ty zmieniasz
            i mam wrażenie, że ktoś nowy na forum jest
            Tree przypomnialo mi sie że mam konto na AguAgu a tam są takie suwaczki że z każdym nowym miesiącem jest inne zdjęcie które samo się zmienia(w zależności jakie dodasz) ale tym razem obiecuję że już nie zmienie!!
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              wiem, już o tym z nią rozmawiałam kiedyś terasz co rok muszę robić usg, wogóle doweidziałam się że w moim wieku-mama prawie 23lata,ha ha-powinnam była dawno robić usg





              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Colorka a zmieniaj sobie, zmieniaj
                Aaaaaa właśnie... parę dni temu wygooglowałam sobie hasło "bunt dwulatka", wchodząc na jedną z wyświetlonych stron (było to babyonline) czytam, patrzę, a tam wielkie zdjęcie naszej znajomej dziewczynki Amelki Zdjęcie zostało zdjęciem tygodnia. Gratulację w takim razie, chyba nawet to jest to zdjęcie co masz w suwaku, tak ??
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Colorka pozwoliłam sobie zerknąć na zdjęcia Amelki, śliczną masz tą córuchnę w sam raz dla Cyprianka a jaka mamusia piękna





                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Kruszyna nie mów ... ja w tym kończę 27 (matko i córko jak ten czas leci) i nie miałam jeszcze ani jednego USG Chyba muszę z tym moim lekarzem pogadać

                    A nie Colorka to nie to zdjęcie... ale głowę dam, że miałaś to wygrane właśnie w suwaczku
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      ooooooooo.... to gratulujemy Księżniczce Famili to widzę że mamy ten sam problem z tym buntem, ale u nas narazie łagodnie to przechodzi. oj kochana to u ciebie to już zapóźno na wszystko;-) ale poważnie to musisz zrobić a póżniej chyba mamagrafię, ale niewiem od któreko roku to jest





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                        Colorka a zmieniaj sobie, zmieniaj
                        Aaaaaa właśnie... parę dni temu wygooglowałam sobie hasło "bunt dwulatka", wchodząc na jedną z wyświetlonych stron (było to babyonline) czytam, patrzę, a tam wielkie zdjęcie naszej znajomej dziewczynki Amelki Zdjęcie zostało zdjęciem tygodnia. Gratulację w takim razie, chyba nawet to jest to zdjęcie co masz w suwaku, tak ??
                        Merci , ja dowiedziałam się od Edysob że Amelka wybrana.Ale to nie to samo zdjęcie co w suwaczku.
                        A co do buntu hmmm czasami siusiam ze śmiechu co to Amelka wyprawia
                        Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                        Colorka pozwoliłam sobie zerknąć na zdjęcia Amelki, śliczną masz tą córuchnę w sam raz dla Cyprianka a jaka mamusia piękna
                        Merci ale ja piękna?? chyba jak dwunasta w nocy
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                          Kruszyna nie mów ... ja w tym kończę 27 (matko i córko jak ten czas leci) i nie miałam jeszcze ani jednego USG Chyba muszę z tym moim lekarzem pogadać

                          A nie Colorka to nie to zdjęcie... ale głowę dam, że miałaś to wygrane właśnie w suwaczku
                          miałam ale dodawałam zdjęcia a AguAgu a do suwaczka dodają ostatnio dodane zdjecie
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Ja mam prawie 33 i nie miałam USG piersi mój lekarz nawet nie wspominał o tym badaniuWczoraj był temat o wielkości piersi,jamam takie że jeden mieści mi się w dłoni..masakra a myślałam że jak troszke przytyję to będą większe a tu dupa blada większy jest tylko tyłek


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              piękna,piękna Amesia ma to po mamusi ja to jestem pięknajak dwie dwunaste w nocy a ostatnio mamy kryzys małżeński to jużwyglądam jak 3 dwunaste w nocy





                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Kruszyna, powiem Ci tak, że ja już nie widziałam co mam z tym moim dzieckiem robić. Tzn on nie był aż tak bardzo niegrzeczny, ale co bym do niego nie mówiła on mi się cały czas w oczy śmiał i dalej robił to samo.
                                Ciągle nas szczypał i bił. Poczytałam trochę już nie denerwuję się na niego, nie krzyczę i widzę, że jest chyba lepiej. Teraz znowu zaczął pluć
                                Co już jest w ogóle dziwne dla mnie... bo my tak nie robimy, w bajkach tego nie widzi, jest zima więc kontakt z innymi dziećmi jest ograniczony,a u tych z którymi się spotyka tego nie widziałam.... niech mi ktoś powie skąd on to wytrzasnął ??!!

                                Noo pogadam z tym moim ginem, a jak nie to go zmienię, przynajmniej będę miała bliżej
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X