Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
    a ja dzis zauwazylam trzecia dolna piatke jeszcze tylko jeden zabek i bedzie full

    nusiak wznawiam moje pytanie,wczoraj juz pisalam,jak tam zebole twojej Julki,czekam na sprawozdanie
    Kochana Julia nie ma jeszcze piątek. W sumie to nie wiem czy idą, ale od
    jakiegoś czasu ładuje ręce do buzi (prawie całe) więc głęboko gdzieś czegoś
    szuka i mówi wtedy: "oj nie dobzie". Także jej jeszcze piątek wszystkich
    chyba brakuje, ale nie pozwla sobie zajrzeć do paszczęki, chyba że myje
    zuby. Ale to wtedy piana przeszkadza. Jej te zęby ogólnie powoli idą.
    Wiesz ona na roczek miała aż dwie dolne jedynki


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      My mamy 13 zębów
      A zajrzałam do Julkowych notatek i Julka jak miała 19 miesięcy miała już 5
      No ale pierwszy ząb jej wyszedł jak miała 3 miechy.
      A teraz ma 12 stałych


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        nusiakova moja tez na roczek miala tylko dwie dolne jedynki,z stad pamietam,ze naszym coreczkom wolno te zebolki szly,a potem twoja wyskoczyla z ta czworkai zawsze sobie mysle o Was
        a propo jaki zel stosujesz do mycia zabkow
        FROCH

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Majek czyli Julce też tak wolno zęby rosły. lekarz mówi, że jest wszystko ok. mam nadzieję, że wysyp zębów z jęczeniem, płaczem, gorączką i innymi ciekawymi przygodami nie przypadnie na czas mojej sesji
          w ogóle Joasia jest taka śmieszna ostatnio - jak jej robię zdjęcie to pokazuje swoje nieliczne uzębienie, a potem biegnie do mnie, chce zobaczyć zdjęcie i się z siebie smieje

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            ja tez zapisuje wsio info na temat pierwszych razow u Milenki,od zeba po slowa itd mam taki pamietnik Anne Geddes czy cus takiego
            FROCH

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              Majek czyli Julce też tak wolno zęby rosły. lekarz mówi, że jest wszystko ok. mam nadzieję, że wysyp zębów z jęczeniem, płaczem, gorączką i innymi ciekawymi przygodami nie przypadnie na czas mojej sesji
              w ogóle Joasia jest taka śmieszna ostatnio - jak jej robię zdjęcie to pokazuje swoje nieliczne uzębienie, a potem biegnie do mnie, chce zobaczyć zdjęcie i się z siebie smieje
              Nie Magda źle napisałam bo chodziło mi że jak miała 19 miesiecy to już piątki miała czyli wszystkie mleczne a więc bardzo szybko. No i obecnie ma 4 zęby leczone (jeden fioletowy 3 niebieskie hehe)


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                ja tez zapisuje wsio info na temat pierwszych razow u Milenki,od zeba po slowa itd mam taki pamietnik Anne Geddes czy cus takiego
                Ja też i dodatkowo zdjęcia i filmiki pierwsza zupka, pierwsza kapiel, pierwsza babka z piasku pierwszy guz hehe
                nawet pierwsze zastrzyki zostały zfilmowane tata bał się trzymać ale filmować już nie


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  o jejku, a czemu takie kolorowe? stałe czy mleczne?

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Ja do mycia ząbków to ELMEX dla dzieciaczków.

                    Powiem wam, że ja już nie mam czasu na takie zapiski Jestem tak zabiegana,
                    że tylko cieszę się z jakiegoś postępu ale nie zapisuje tego. Mam trzy
                    pamiętniki w tym tez Anne Geddes ale w sumie mam w nich zapisane rzeczy
                    tak do roczku. Muszę się jakoś w świetą za to zabrać ponownie.


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      idę obejrzeć Nigellę, a potem do szkoły. miłego popołudnia dziewczyny!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                        o jejku, a czemu takie kolorowe? stałe czy mleczne?
                        nie no mleczne które jej powoli wypadają
                        a wiesz teraz wymyślili plomby kolorowe i wszytkie dzieciaki mają kolorowe zęby i zawsze myślę że ma coś na nich a to plomba


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Niusiakowa a ja Julce dalej zapisuję mimo że ma7,5 roku
                          ale wszytko np.kiedy chorowała jakieś imprezy ze szkoły kiedy wypadł jej pierwszy mleczak itp.


                          JULA

                          MAJA

                          OLGA

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Mąz się śmieje że niedługo będę zapisywała pierwszy pocałunek randka okres


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Ja najzwyczajniej w świecie się nie wyrabiam. Jak wieczorem opchnę wszystko co mam zrobić, podgotuję obiad to nie mam siły i padam na twarzyczkę już sobie z m zapowiedzielismy, że przez Święta zero netu,
                              sklepu, czegokolwiek (ale nie wiem na ile to realne jest).
                              No jeszcze trochę i zapiszesz randkę i okres


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Cześć
                                Jestem w szoku, pół dnia mnie nie było a tu tyle stron do czytania
                                Porobiłam dzisiaj duże zakupy bo zapowiadają dość duży mróz i nie wiem czy będzie mi się chciało w taką zimnicę wychodzić z domu
                                Któraś pytała o przepis na domową czekoladę, zaraz poszukam bo gdzieś miałam.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X