Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    MIŁEJ NIEDZIELI ŻYCZE.....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      No co to przez cały dzień tylko 1 wpis?
      A u nas już niedługo koniec pampków będzie ale muszę małego pilnować jak w domu jestem co pół godz,. trzeba go sadzać.No i jeszcze na spacerze lub na dłuższych zakupach się zsika.






      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Napisane przez Miss Pokaż wiadomość

        ...zauwazyłam,że moja córa zrobiła się mały krzykacz,właśnie odkryła że może się wydzierać i to ją po prostu bawi....a ja mam już dość,uszy mnie bolą.
        A wiesz Amelka także krzyczy szczególnie gdy jej się czegoś zabroni uszy każdemu więdną a przecież buzi jej nie zaknebluje ...

        U nas dobrze, ćwiczymy nocnikowanie ale marnie nam idzie
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Hej dziewczyny,wrocilismy dopiero do domu po calodniowym wypadzie,w Lyonie byl organizowany wielki zjazd starych smochodow i spedzilismy tam cala niedziele.Poldek szalal na swoim jezdziku,on jest niezmordowany ,zasnal dopiero w aucie w drodze powrotnej i teraz nie chce spac...
          Moze bede miala szanse posiedziec dzis troche pozniej przy kompie,jesli nie to ycze wszystkim milego wieczorku

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Hej laski ale tu cisza

            u mnie chorób ciag dalszy Sylwie i małego teraz rozbiera narazie dostaja wit c ,wapno,syrop prawoslazowy i lipomal i mam nadzieje ze zdusze w zarodku to przeziebienie

            cały czas sie pakujemy powoli ,mąż dzis zrobił szkielet półek na szafe,w srode jedzie malowacjuz nie moge sie doczekac

            moj tez zaczął ostatnio sie buntowac ,równiez krzyczy głównie NIEale tak jak Milenka cieszy sie z tego ,noi zaczyna próbowac stawiac na swoim hehe co do nocnika to krucho idzie

            Dotka swietne sa takie zloty my tez jezdzilismy teraz rzadziej juz ale głównie na motocyklowe


            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Witam moje kochane,
              dziś byliśmy w centrum handlowym i kupiliśmy Alankowi już prezent na Mikołajki-100 szt.klocków drewnianych-takie kolorowe z różnymi kształtami plus puzzle.Alanek nie ma jeszcze klocków drewnianych więc napewno będzie zadowolony z takiego prezentu.Od dziś mam 5 dni wolnego z czego sie bardzo,bardzo cieszę.Niedziela minęła mi bardzo miło,byliśmy na kawie u teściowej,później zakupy i szybko minoł mi dzień.



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Silek widzę Cię co u Ciebie kochana?jak tam przeprowadzka?bardzo sie cieszę że macie nowe mieszkanko.Wreszcie własne.



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  i ja witam!
                  a my spedzilismy dzień rodzinnie w domciu.
                  pogoda paskudna a my mamy dzieci chore.
                  we wtorek zatrudniam babcie i robię sobie wychodne na pół dnia
                  musze kupić dzieciom buty, przyjaciółce cos na imieniny, do pracy zajrze bo juz miesiąc mnie nie ma a wracam dopiero 23 listopada
                  hm....... i do lekarki która Szymka z tego oparzenia wyciągnęła musze jej podziekowac
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    wiecie co
                    popatrzyłam własnie ile odsłon miał ten wątek i stwierdzam że tu sami podczytywacze siedza i czytaja po cichu
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Mam wrażenie ostatnio,że wątek nam zamiera



                      Dawniej Marti

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Bo wszyscy podczytuja zamiast pisać!!!!
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Hej Pinki i Marti no macie w sumie racje ja tez ost podczytuje czasem i mi sie nie chce piasc juz,zreszta malo czasu przez te przeprowadzkę mam ale sie bardzo ciesze z tego obrotu spraw w moim zyciu

                          Pinki idz idz podziękuj ja juz podziekowałam tez burmisrzowej za mieszkanie bo duzo nam pomogła
                          a małemu duzo zdrowka zyczę!!!


                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hej laseczki

                            A ja siedzę sama i pracuję... Julię zawieźliśmy w sobotę do babci i zostaje
                            tam do następnej soboty. A mi już się tęskni Ale muszę nadgonić trochę
                            pracę, bo mi się zaległości porobiły i odwiedzić lekarzy. Chociaż miłam
                            wątpliwości, czy ją zostawiać. Nie o to chodzi, że moja mama się nią źle
                            zajmie czy napasię ją słodyczami (bo tego na pewno nie zrobi) ale jak
                            kładliśmy ją w sobotę to mówiła, że ona nie chce spać, bo to nie jej łóżeczko.
                            I soczek też musiała wypić z nie swojego kubka
                            Ale ponoć teraz mama pisała, że nocka była spokojna.

                            Siluś fajnie, że się przeprowadzacie. Też jakiś nowy, mam nadzieję, że
                            lepszy etap w waszym życiu.

                            Pinki to masz dziś szalony dzień widzę, tyle do zrobienia.


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Nusiaczku miło widzieć twój nick !

                              to ty masz labę teraz! Dobrze Julci zrobi pobyt z babcią, pamiętam jak w Tunezji bylismy to też strasznie tęskniłam ale w koncu to tylko tydzień. Wszystko sobie zrobisz co zaplanowałaś na spokojnie, czasem taki "urlopik" sie przydaje wszystkim.

                              U nas znów szaro buro iponuro - pada deszcz.

                              Zapomniałam ci pisać na gg - głosik oddany!
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Witam

                                ja powolutku sprzątam mały w nocy brzydko kaszlał,na razie nie ma goraczki i jako tako więc pozozstaje obserwacja narazie

                                Nusiak ja tez bym bardzo tęskniła my się z dziecmi jeszcze nie rozstawalismy nigdyno poza szkołą hehe
                                na pewno masz duzo pracy ,co się stalo ze do lekarza gonisz?

                                ja tez juz zagłosowałam !!
                                u nas pada i zimno brrr


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X