Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    hahaha, dzieci są takie fajne
    tydzień temu pojechałam z Joasią do mojej mamy. kiedy mama wróciła (jak przyjechałyśmy to akurat nikogo nie było w domu) to Asia popędziła z przedpokoju do pokoju, wzięła żyrafę i poleciała się nią wszystkim pochwalić

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
      Tree mówię o takim warsztacie Smiki, taki masz? może też kupię taki Asi, może pójdzie w ślady mamusi co do odkurzacza, to polecam ten Playskoola, Joasia już też go wszędzie ciąga ze sobą i się cieszy
      tzn nie wiem czy o takim samym piszemy Julek ma taki http://www.smyk.com/index.php?option...idPRODUCT=2673
      Nooo właśnie też chciałam aby kupili mu tego Playskoola, ale mój mąż stwierdził, że może się takim nie bawić i wybrali mu miniaturową wersję takiego jak my mamy
      http://www.allegro.pl/item793810045_...lectrolux.html

      Karolkowa metalowe samochody to ulubiona zabawa Julka. On ma 3 duże i chyba z 8 tych mniejszych.
      Non stop jeździ nimi... nawet po ścianach, które są porysowane już zresztą
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Moj to ostatnio ma taka zabawe jak leci jakas muzyka to zamyka uszy raczkami i otwiera i tak ciagle
        Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Tree identyczny warsztat dzisiaj widziałam i w wersji damskiej kuchnię czyli mówisz, że warsztat fajny... w sumie jak Julek bawi się tym zwykłym odkurzaczem, to może rzeczywiście taki będzie lepszy. Asia tego zwykłego mi jeszcze nie przynosi i nim nie jeździ

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            No to na mnie już czas, oczęta mi się kleją.
            Dobranoc dziewczynki idę spać.

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Tree no mąz też się smiał z tej kuchni.
              ale Szymek wiecznie w szafkach w kuchni siedzi i jestem pewna ze to trafiony pomysł.

              odkurzacz świetny , jak prawdziwy.
              ja widziałam ten ze smyka smiki bo jak pracowałam to prezentowałysmy go klientom, fajna sprawa.
              a ten electrolux to w ogóle wypasiony widze
              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                No to na mnie już czas, oczęta mi się kleją.
                Dobranoc dziewczynki idę spać.
                dobranoc
                Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  dobranoc Mamokarolka

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez hanta Pokaż wiadomość
                    Moj to ostatnio ma taka zabawe jak leci jakas muzyka to zamyka uszy raczkami i otwiera i tak ciagle
                    fajnie .... inaczej dźwięki slyszy co mu się podoba

                    Madzia ja mam obawy czy on w ogóle będzie się nim bawił, czy nadal będzie tarmosił ten duży

                    Karolkowa dobranoc

                    Pinky też odkurzacz dzisiaj właśnie przyszedł, ale nie otworzyłam go, żeby Julek nie widział. A mąż go już zawiózł do teściów.
                    A kuchnia fajna bardzo !!! My jak jeździmy do bawialni to tam też są kuchnie, Julek coś tam pogotuje, ale przyznam, ze nie myślałam, żeby kupić coś takiego a prezent był by fajny

                    Madzia warsztat fajny, jest mlotek, śrubokręt, można nimi uderzać, albo śrubki wkręcać. Jest piła i wiertarka.
                    A wszystko z realistycznymi dźwiękami Julek nawet często się tym bawi
                    Last edited by FamilyTree; 06-11-2009, 21:48.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      mamakarolka dobrej nocki!

                      kurde spodobał mi sie tez ten odkurzacz tylko ze za ta cene to chyba wole kuchnie, ona 109 kosztuje


                      ide połozyc spac moje potworki
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Moj uwielbia pchac odkurzacz ,a czasem nawet wezmie sama rure ze szczotka i szoruje po podlodze a cieszy sie przy tym ze hej
                        mojemu dziecku nie potrzebne sa zabawki
                        Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          no ta kuchnia fajna jest. kiedyś też taką i podobne oglądałam, ale na razie nie mamy miejsca na takie duże zabawki. a to ta "kuchenka", która dzisiaj widziałam http://www.smyk.com/index.php?option...idPRODUCT=2672
                          tak sie przyglądam jej i temu warsztatowi i warsztat chyba na razie wygrywa. jak Asia nie będzie chciała się bawić, to sobie sama będę gwoździe przybijać

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Hanta to tak jak mojemu Tylko problem jest w tym,że on ciągle tarmosi ten odkurzacz, tak się bawił zwijaczem kabla, że w końcu go popsuł (kabel ciągle się zwija)
                            Nie chcę by zrobił większe szkody

                            Pinky ja na allegro tę kuchnię widzę za 174zł a i nawet za 199zł

                            Madzia fajna ta kuchenka !!! Może ja kupię Julkowi taką
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Pinky oki, oki już widzę... bo tam są 4 do wyboru Kurka .... niczym w dorosłym życiu .. od wyboru do koloru
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                no taka mini kuchenka duzo miejsca zajmować nie będzie haha. a później Julek będzie oglądał zdjęcia jak to pchał wózek dla lalek i bawił się w kucharzenie i będzie się wstydził
                                żartuję z tym oczywiście, osobiście nie jestem za podziałek zabawek, tzn. lalki dla dziewczynek, autka dla chłopca. potem wyrastają takie osobniki jak mój m. co do kuchni boi się wejść, bo go niby duchy napadną

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X