Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Hehe, Pinki postanowiłam trochę popisać, bo ja też się przyznaję, że
    podczytywałam. Zwyczajny brak czasu.

    Ale roboty mam mnóstwo. Chociaż jak tak widzę, to jak nie muszę jeszcze
    opiekować się Julią to w miarę szybko mi wszystko idzie. Tak właśnie myślę,
    że dobrze jej zrobi tydzień z dziadkami, bo uwielbia ich. A oni ją. W sumie
    dla mnie taka tęsknota też dobra, bo czasami to już miałam dość. Teraz
    przynajmniej nabiorę sił do dalszej zabawy

    Także dziś mam w planach pracę i na 19 idę do gina. Jako eksperyment
    idę do kobiety. Ryzyk fizyk, zobaczymy. Najwyżej już więcej do niej nie
    pójdę :d Ale liczę na to, że będzie ok
    Siluś a nic się nie stało, tak idę przegląd podwozia zrobić


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      Ja planowałam zrobic sobie wszystkie wyniki teraz - tymbardziej że mam za free i to bez skierowania.
      ale ponieważ chora jestem to czekam do przyszłego tygodnia.
      robię tak o dla siebie, bo ostatnio w ciąży robiłam.

      Nusiak ja do babki chodzęi jest świetna, zalezy od lekarza
      Last edited by pinklady; 09-11-2009, 08:51. Powód: literówka
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        No ja właśnie cytologię robiłam ostatnio jakoś we wrześniu 2007
        czyli tak jak Ty jak w ciązy byłam. Dlatego idę zrobić sobie dziś, a wyniki
        krwi robiłam sobie teraz we wrześniu (robiłam morfologię, ob, próby
        wątrobowe i hormony tarczycy, bo mam z tym problem). I chcę teraz chyba
        znowu w plastry zainwestować. Tabsów nie chce mi się łykać co dzień
        i sprawdzać, czy cera mi się nie psuje albo czy nie tyję.


        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Nusiak to dobrze,zgadzam się z tymi badaniami ja tez sie wybieram i chcę zrobic wszystkie mozliwe ,ponieważ ostatnio zaniedbałąm organizm i nawet nie wiem czy wszystko jest ok ale cos m hormony na pewno szalająnoi Damiankowi wzrasta temperatura

          macie juz jakies prezenty dla dzieci?
          my kupilismy małemu ogromą wywrotke i to tego był drugi mały samochodzik w prezencie a ten duży jest naprawdę bardzo duzy
          Sylwii kupujemy książkę i chyba gitarę


          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            silek ja własnie się zastanawiam nad prezentami
            ja byłam w Carrefour i upatrzyłam kilka rzeczy
            tylko musze cośw wybrac

            http://image.ceneo.pl/data/products/1346731/product.jpg
            cena 65 zł bo w promocji jest

            a może supermarket
            http://www.czaszabawy.pl/photo/produ...043f064149.jpg


            a może jakiś interaktywny pluszak...
            sama nie wiem.
            jeszcze mi się ten odkurzacz podoba bo jak prawdziwy (to mi Tree nasza podsunęła)
            https://ssl.allegro.pl/item809191710...lectrolux.html

            sama nie wiem co wybrać....

            też chce te co ty nusiak robic wyniki bo tez mam problem z hormonami
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Ja na Mikołajki kupiłam Julci coś takego:
              http://www.allegro.pl/item811372110_...atnie_szt.html
              Tylko my kupiliśmy go za 36 zł, bo dziewczyna chyba zobaczyła, że jej
              to idzie i podnosiła co aukcję cenę o 2-3 zł
              A na gwiazdkę to jeszcze nie wiem. Na pewno elementem prezentu będzie
              drewniana układanka, bo Julia uwielbia je układać. Czasami z uporem
              maniaka siedzi przy jednej i tylko słyszę "jeszcze raz" NA szczęście mam
              z głowy już prezent za moich rodziców dla Julki, bo kupili jej keybord
              taki wielkością dostosowany do niej, z krzesełeczkiem, mikrofonem,
              możlwością nagrywania siebie i odtwarzania różniastych melodii.
              Ale ja nie wiem co jej jeszcze mam dokupić. CHyba jej tonę kolorowanek
              kupię z najlejakmi i będzie baaardzo szczęśliwa


              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Pinki ten drugi link sie nie otwiera.
                Jak będziesz przed Świętami we wrocku, to wejdź do Renomy. Otworzyli
                tam Motherhooda i co ważniejsze ELC. Zabawki są zaje... Ceny no jak to
                ceny drogo wszędzie, ale przynajmniej kupisz coś innego, czego nie
                spotkasz w każdym sklepie. I masz wybor.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Pinki zapisałam sobie ten sklepik do ulubionychmy dla małego juz mamy ,jescze od dziadka dostanie i chrzesnych to starczy mu i paczke słodycze dostana z pracy męzaprzypuszczam ze to go najbardziej zachwyci

                  Sylwi kupiłam juz ksiażkę i ona marzy o gitarze również,nie prawdziwej oczywiscie na razie taka do zabawy ale z bajerami i tez patzre w wolnej chwili po allegro

                  Nusiak wziełam z ciebie przykład i zrobiłam sobie jadospis na cały tydzien ,i zrobilismy wczoraj zakupy tak ze teraz wiem co robie na obiad

                  dziewczyny wy mieszkacie w blokach,gdzie tam się do jasnej ciasnej wiesza pranie


                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Silek musisz kupić sobie taki wieszak wolnostojący - suszarkę. Nie wiem
                    jak się to nazywa, ale w każdym markecie znajdziesz. CHyba że w łazience
                    zamontujesz sobie takie coś to się najczęściej nad wanną wiesza - takie
                    sznurki rozciągnięte na całej szerokości łązienki. Ale to pranie ciężko
                    schnie bo szybko wilgotnieje.

                    No ja bez jadłospisu to jak dziecko we mgle. W sobotę kupuje wszystkie
                    produkty i albo mrożę (jak trzeba) albo do lodówki i czeka na swoją kolej.
                    JA ogólnie uwielbiam grafiki i uporządkowane życie. Co mam zrobić
                    to sobie zapisuję i potem wykreślam. Dzięki temu o niczym nie zapomnę.
                    A w kuchni na mikrofali mam notesik i tam zapisuję co się kończy, żeby
                    potem kupić albo dać mężowi gotową listę.


                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Nusiak juz oprawiam
                      http://images43.fotosik.pl/208/64a5408cf33392cdmed.jpg

                      kurde wy juz wszystko macie a ja jeszcze pomysłu szukam.

                      Nusiak no brat własnie mi mówił bo tam był niedawno i mówi że są świetne sklepy
                      może męża namówię ale bliżej świąt

                      starszy chce ksiązkę encyklopedięi grę więc nie ma problemu
                      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        SIluś np takie coś: http://www.allegro.pl/item800929735_...ni_kurier.html
                        Ta droga, ale pewnie sporo wytrzyma. Bo my mamy taką zwykłą. Trzyma
                        się jeszcze ale trochę rdzewieje.


                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          O i ja musze pomyslęc o takim jadłospisie i w ogóle zapisywaniu, to jest chyba dobra metoda bo wszystko wiecznie odwlekam i się zastanawiam nad obiadami a tak czytasz i robisz

                          a ja się pochwalę że idę ściąc włosy w tygodniu i kupic nowe okularki
                          tego ostatniego nie lubie bo nigdy nie moge sobie oprawek dobrac ale juz mus bo te mam ponad 2 lata
                          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            No dokładnie. Czytasz i robisz. Dla mnie w obiadach nie jest problem ich
                            przygotowanie ale wymyślenie co by tu zrobić. A tak to lookam, jak trza
                            warzywka to lecimy z Julką do warzywniaka.

                            Pinki ten sklepik fajny. Taki profesjonalny I zajrzyj do tej renomy.
                            Mówię, Ci fajowo tam jest. I co najważniejsze ludzi mało i nie musisz się
                            przepychać z nikim. Bo mało ludzi wie, że to już od wakacji jest czynne
                            A ponadto otwirzyli dużo takich mniej znanych sklepów. Jest właśnie
                            to ELC, Motherhood, Zara Kids (to już znane, ale mało spotykane),
                            Bentona dla dzieciaków i jeszcze jakieś inne któych nazw nie pamiętam.
                            Ze znanych jest Smyk.


                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Siluś a czemu nie chce już takiej normalnej gitary? Ja pamiętam
                              że mój były to już do szkoły muzycznej popylał jak był w wieku Twojej córy.
                              A inne kumpele też zaczynały naukę na gitarze własnie w jej wieku.


                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Zajrzę tam na 100 %. kurde nie mógłby być bliżej ten Wrocław
                                a tak to już wyprawa całodniowa ale trza będzie jechać
                                nawet po prezenty na gwiazdkę dla rodzinki
                                ja spadam sprzątać dziewczynki i szukac pomysła na obiada hi hi
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X