Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
    uu no to lipa,u nas mozna sie telefonicznie umowic a jak nie ma lekarki tej do ktorej chodzisz to jak chcesz moga Cie zapisac do innej

    Wiec jestfajnie,bo nie musisz jechac i sie od drzwi odbic
    no lipa ale co zrobić, jutro jest już baba na pewno więc trza poczekać i to dla mnie nauczka na przyszłość żeby pierw dzwonić do przychodni czy tam ktoś jest , mąż się z pracy zwalniał żeby jechać i juro też będzie musiał kombinować
    Oskar Michał
    1 kwiecień 2009
    3710 ; 59 cm ; 10 pkt


    Skomentuj

    •    
         

      Amelka śpi, więc chwila relaksu.
      Jedynego czego nie cierpie w jesieni to tego że zawsze mi zimno,wręcz nie mogę się rozgrzać
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
        Amelka śpi, więc chwila relaksu.
        Jedynego czego nie cierpie w jesieni to tego że zawsze mi zimno,wręcz nie mogę się rozgrzać
        Ja też tak mam, czasem ratuję się kieliszkiem czerwonego winka własnego wyrobu

        Skomentuj


          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
          Ja też tak mam, czasem ratuję się kieliszkiem czerwonego winka własnego wyrobu
          Nie dla mnie winko jeszcze trochę i zacznę nosić rękawiczki

          A wiecie że 8 osób wygrało w dużym lotku po 4,5 mln
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Ooo fajnie, że nie mam dużo nadrabiania.

            Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
            family,on był ropbiony w polsce,w częstochowie chyba zreszta nie pamietam,w kaZdym razie porządna spacerówka,i jak ja wystawiałam go na allehro to juz w sklaepach go nie było wiec bardzo ładnie mi poszedł
            Olcia Coneco w Czestochowie to tylko siedziba firmy, która sprowadza te artykuły z Chin.
            nawet na ich stronie pierwsze zdanie to:
            "Firma CONECO jest polską firmą, która wprowadza na rynek markowe produkty pochodzące ze znanych na świecie fabryk."
            Nie napisali jakie to znane fabryki, więc łatwo się domyślić.
            Zresztą sprzedawcy, którzy nie polecają niektórych wózków wcale tego nie ukrywają.

            Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
            Chciaż musze Ci Colorka powiedziec ze mnie sie bardzo te wózki z "roana"
            podobały ale u nas w domku głosowanie było no i nie było roana hehehehe

            Ale to chyba jedynyn wózek klasyczny który mnie urzekł
            Nooo ja podobnie jak Colorka gustuję w klasyce stąd mam wymienionego przez Ciebie Roana. Lubuję się też w sztruksie i taki mam - klasyczny sztruksowy wózek
            Ale te nowoczesne wózki też mi się podobają. Teraz jakbym miała kupić jeszcze raz to tym razem byłby to Mutsy.

            Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
            Olcia Miss chodziło chyba o ten wózek
            http://www.allegro.pl/item729422840_...entami_st.html
            U nas na osiedlu jeździ taki jeden, dokładnie taki żółty. Póki co dzieciątko jeździ w gądoli, także jeszcze nie widziałam spacerówki.
            Wcale nie taki najgorszy, jak ktoś lubi ekstrawagancję

            Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
            nie u nas jest wt, śr, czw między 13 -14:30 tak przyjmuje i tak musisz przyjść.
            U nas podobnie jak u Olci, można rejetrować się telefonicznie i to nawet dzień wcześniej.
            Ja Julka nie dawno przeniosłam do tej przychodzni i jestem mile zaskocznona, bo dyżury są nawet w sobotę i niedzielę.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Mmm... a ja uwielbiam winko, takie półsłodkie.
              Ostatnio teście poczęstowali mnie naleweczką wiśniową własnej roboty(tzn jakiegoś tam kumpla taty) i była pychaaaa.... w przyszłym roku też musimy sobie zrobic.


              Colorka Ty to chyba żadnego alkoholu nie lubisz, co??

              A ja uwilebiam taką pogodę, bo ja zimnolubiec jestem, mnie wiecznie jest ciepło.
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                Mmm... a ja uwielbiam winko, takie półsłodkie.
                Ostatnio teście poczęstowali mnie naleweczką wiśniową własnej roboty(tzn jakiegoś tam kumpla taty) i była pychaaaa.... w przyszłym roku też musimy sobie zrobic.


                Colorka Ty to chyba żadnego alkoholu nie lubisz, co??

                A ja uwilebiam taką pogodę, bo ja zimnolubiec jestem, mnie wiecznie jest ciepło.
                Żadnego
                A ja lubie gdy jest w sam raz nie za ciepło ,nie za zimno
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Zmykam bo moje dziecie wstało
                  Do wieczorka
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    hej dziewczyny, my niedawno wróciłyśmy ze spaceru. kupiłam Asi kubek z rurką i od razu załapała o co chodzi i cały soczek wypiła
                    te wózki Stokke trochę dziwnie wyglądają, ciekawe jak się tym jeździ i gdzie zakupy wrzucić haha. u mnie w mieście jeden taki jeździ, a w hurtowni widziałam je w promocji za jedyne 3999

                    Skomentuj


                      Nooo cena tego wózka to po prostu zwala z nóg.

                      Ale mnie co innego zaciekawiło... co raz częściej widzę, że kobiety rezygnują z gondol i wożą dzieci w fotelikach samochodowych na stelażu bądź wsadzonych w spacerówkę.
                      U nas mnóstwo takich mam.
                      I jak to widzę, to sobie myśle obojętnie jaki wózek byle miał gondolę !!!!!!!!!!
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        no właśnie dziecko takie wygięte leży, nawet nie ma jak się rozciągnąć. a nawet jak się kupi wózek wielofunkcyjny, to te gondolki są takie małe, że po 3 czy czwartym miesiącu dziecko trzeba już do spacerówki przekładać, a te nowoczesne z reguły mają siedzisko kubełkowe i dziecko znowu siedzi zgięte, a powinno jeszcze leżeć.

                        Skomentuj


                          Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                          no właśnie dziecko takie wygięte leży, nawet nie ma jak się rozciągnąć. a nawet jak się kupi wózek wielofunkcyjny, to te gondolki są takie małe, że po 3 czy czwartym miesiącu dziecko trzeba już do spacerówki przekładać, a te nowoczesne z reguły mają siedzisko kubełkowe i dziecko znowu siedzi zgięte, a powinno jeszcze leżeć.
                          Tak sobie myślę, że my sami prowadzimy by wady kręgosłupa stały się chorobą cywilizacyjną

                          Madzia a no wlasnie.. ja też się kierowałam przy wyborze wózka objętością gondoli, moja była fajna bo miała aż 83cm, to jest jedna z największych gondol.
                          Cóż robić.. takie czasu, że liczy się dla nas piękno wizualne niż zdrowie czy wygoda dzieciaczka.
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Napisane przez pawimi


                            olcia - ty chcialas ze mna pogadac?

                            slabo doliczylas bo w chwili obecnej mam 13 hahaha! Teraz na stale woze 3 w samochodzie i zaleznie od potrzeby wyciagam ten ktory mnie w danej chwili interesuje. Moj maz stwierdzil ze wyciam ten ktory mi pasuje do przepaski na wlosach hahaha..............

                            No moze pogadalabym z wami o wozkach jako ekspert ale.....nie chce kija w mrowisko wrzucac, pochwale sie tylko ze na innym forum prowadze watek wozkowy z plotakami i poradami od prawie roku juz chyba hehe.
                            pawimi dawaj namiary kochana na te forum o wózkach
                            Wiesz cos o wózkACH chicco multyway?????????




                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            Nooo cena tego wózka to po prostu zwala z nóg.

                            Ale mnie co innego zaciekawiło... co raz częściej widzę, że kobiety rezygnują z gondol i wożą dzieci w fotelikach samochodowych na stelażu bądź wsadzonych w spacerówkę.
                            U nas mnóstwo takich mam.
                            I jak to widzę, to sobie myśle obojętnie jaki wózek byle miał gondolę !!!!!!!!!!
                            nooooooooo mnie to denerwuje..... co to za zwyczaj w tym foteliku takiego malucha,no ja rozumiem jak jedziesz na zakupy,maluch spi wiec ty go tylko bach w tym foteliku na stelaz i na zakuopy,ale tak zeby spacerowac to szok
                            A tak pozniej jak mówisz skrzywienia kregosłupa,no ale kazdy ma swój rozum
                            Last edited by olcia79; 30-09-2009, 17:13.

                            Skomentuj


                              pawimi no wiesz... ja zawsze chętnie wysłucham porad, opinii itp.itd.
                              Tylko, że właśnie sprawdziłam cenę tego Bugaboo bagatela 4000 tyś.
                              Nas Polek nie stać na takie wydatki, więc to, że jakiś tam wózek ma to tamto, czy siamto.. bardzo sobie cenię i chwała, że ktoś pomyślał by nam matkom ulżyć. Tylko, że ... w Polsce te udogodnienia nie są dla wszystkich.

                              Więc podejrzewam, że nie wsadzisz kija w mrowisko.. bo my się nie znamy(przynajmniej ja) na wózkach o których Ty mówisz
                              więc nawet głosu zabierać nie będe
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Hej dziewczynki i ja jestem, dopiero nadrobiłam co tam naskrobałyście, mowa o wózkach Mi też się nie podobają takie nowoczesne wózki, wolę bardziej takie tradycyjne, sama kupiłam taki żeby miał dużą gondolę, większy kosz na zakupy i pompowane koła, tylko jak mam go wnosić na moje 4 piętro to nerwicy dostaje. Byłam dzisiaj z moją Paulą u lekarza i muszę się pochwalić że moje dziecko waży już 3800, a i co ciekawe w szpitalu musieli mi ją źle zmierzyć Pielęgniarka mierzyła kilka razy małą i ma swoje 54 cm ale to jest niemożliwością żeby nic nie urosła więc wstępnie przy urodzeniu miała 51 cm.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X