Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no jasne,mnie sie bardzo podoba...... kolor to już wogóle i jest cholernie lekki,z emilka znosze go po schodach sama hahahahaha
    Kazdemu podoba sie co innego,ja tam lubie takie lekko pojechane wózki,ale jak juz wspomniałamm ,mam bzika na puknckie wózków i zmieniam jak tylko cos mi wpadnie w oko fajnego hihihihihih
    No widzisz a ja nie przepadam za wózkami klasycznymi ale nie lubie tęz takich strasznie odjechanych jak nieraz widze,ale jak powiedziałas kazdemu podoba sie co innego
    Nudno by było gdyby wszytskim podobało sie to samo
    dlatego robia teraz tyle wózków hahahaha

    Skomentuj

    •    
         

      Umyłam te moje pióra i muszę poczekać aż wyschną bo na zakupy jeszcze dzisiaj muszę wyskoczyć
      A ja wózek kupiłam trójfunkcyjny, ciężki jak chol... ale wygodny dla małego bo szeroki i dużo w nim miejsca

      Skomentuj


        Chciaż musze Ci Colorka powiedziec ze mnie sie bardzo te wózki z "roana"
        podobały ale u nas w domku głosowanie było no i nie było roana hehehehe

        Ale to chyba jedynyn wózek klasyczny który mnie urzekł

        Skomentuj


          a mi sie podobają te nowoczesne wózki, tylko niektóre są jak dla mnie niefunkcjonalne, bo mają mikroskopijny kosz na zakupy, a mi czasem brakuje miejsca, żeby coś upchać w tym moim wielgachnym koszu. no i lipa jest tez taka, że gondolki są bardzo małe. ja miałam dużą i po piątym miesiącu Asia już mi się tam nie mieściła, co by było jakbym miała małą gondolę?

          Skomentuj


            juz jestem....net mi strasznie muli i nie mogę na mc wejść
            olciaa wózki stokke Ci sie podobaja??
            FROCH

            Skomentuj


              wróciliśmy , okazało sie że dzisiaj nie ma lekarki będzie jutro, więc znowu jutro się trzeba szykować na szczepienie.wrrrrrrrr
              Oskar Michał
              1 kwiecień 2009
              3710 ; 59 cm ; 10 pkt


              Skomentuj


                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                a mi sie podobają te nowoczesne wózki, tylko niektóre są jak dla mnie niefunkcjonalne, bo mają mikroskopijny kosz na zakupy, a mi czasem brakuje miejsca, żeby coś upchać w tym moim wielgachnym koszu. no i lipa jest tez taka, że gondolki są bardzo małe. ja miałam dużą i po piątym miesiącu Asia już mi się tam nie mieściła, co by było jakbym miała małą gondolę?
                to fakt ,niektóre to nawet wogóle nie maja koszyka na zakupy
                ten co mam teraz moze nie jest duzy ale bardzo głęboki,także moge cos postawic w nim nawet bo jest usztywniany

                Nie wiem jak w tym chicco ,musze obczaić hehehe bo ja tez zakupy to zawsze wózkiem

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                  juz jestem....net mi strasznie muli i nie mogę na mc wejść
                  olciaa wózki stokke Ci sie podobaja??
                  froszku to nie net tylko chyba cos na forum.....bo mi tez muli,ale tylko cafe mama

                  a co to za wózki dawaj mi tu linka szybko

                  kiya to u was sie nie dzwoni i nie umawia na godziny u lekarza???????

                  Skomentuj


                    Olcia Miss chodziło chyba o ten wózek
                    http://www.allegro.pl/item729422840_...entami_st.html

                    Skomentuj


                      Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                      Olcia Miss chodziło chyba o ten wózek
                      http://www.allegro.pl/item729422840_...entami_st.html
                      No własnie o tym mówiłam ,że takie extremalnie pojachane to nie dla mnie.....normlanie KOSZMAR
                      No ja Was prosze popatrzcie na tą spacerówke

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Olcia ten wózeczek ja oglądałam "na żywo" i pierwszy komentarz jaki mi się nasunął to że on wygląda jak stołek barowy a spacerówka to chyba wystarcza do max 8-9 miesiąca

                        Skomentuj


                          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                          Olcia ten wózeczek ja oglądałam "na żywo" i pierwszy komentarz jaki mi się nasunął to że on wygląda jak stołek barowy a spacerówka to chyba wystarcza do max 8-9 miesiąca
                          no u nas maja dwie laski ten wózek,kazdy sie oglada jak jada tym wózkiem
                          A mnie sie wydaje ze ta spacerówka to taka w powietrzu zawieszona hehehehe


                          froszek a Tobie sie ona podoba?????????????

                          Skomentuj


                            Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                            kiya to u was sie nie dzwoni i nie umawia na godziny u lekarza???????
                            nie u nas jest wt, śr, czw między 13 -14:30 tak przyjmuje i tak musisz przyjść.
                            Oskar Michał
                            1 kwiecień 2009
                            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                            Skomentuj


                              U nas ten wózek by się nie sprawdził bo moje dziecko przez 2 miesiące wymagało "intensywnego" lulania a ten takiego obciążenia by nie wytrzymał

                              Skomentuj


                                Napisane przez kiya Pokaż wiadomość
                                nie u nas jest wt, śr, czw między 13 -14:30 tak przyjmuje i tak musisz przyjść.
                                uu no to lipa,u nas mozna sie telefonicznie umowic a jak nie ma lekarki tej do ktorej chodzisz to jak chcesz moga Cie zapisac do innej

                                Wiec jestfajnie,bo nie musisz jechac i sie od drzwi odbic

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X