Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
    no widzicie, ja też jestem niezadowolona ze swoich gabarytów, bo wszyscy bez przerwy tylko mi zadają pytania typu: czy ty coś jesz? czy to aby nie anoreksja? a u psychiatry byłaś? bardzo miłe to jest szczególnie z tym psychiatrą.
    MADZIA A BYŁAS hahahahahahahaha
    a tak powaznie,to ZOBACZCIE SAME
    JEDNE ZA GRUBE,DRUGIE ZA CHUDE,NIKOMU NIE DOGODZISZ

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
      olcia daj adres to ci moj rozmiar majtek przesle....
      TYLKO CZYSTE NIECH BĘDĄ

      Skomentuj


        a zresztą ja mam tyłek gruby, wczoraj kupiłam spodnie - w biodrach za luźnie, na tyłku (tam gdzie jest najbardziej wystający) idealne, a w udach też luźne i tak zawsze jest, nie dostanę dla siebie spodni idealnych.

        Skomentuj


          Tree może masz rację, bo naprawdę im dajel centrum Gdańska tym tańsze mieszkania, a u nas to już w oógle "za darmochę" haha. chociaż wbrew pozorom Pruszcz jest bogatym miastem, ale rzeczywiście nie ma za bardzo czego tu zwiedzać.

          Skomentuj


            Napisane przez pawimi
            zgadza sie....ja ostatnio chcialam zainwestowac w mieszkanko w Warszawie, na przedmiesciach na jakims nowym osiedlu...wiec, im dalej tym ceny takie ze sobie wole kupic domek w kolorado.
            DOKŁADNIE!!!!!!!!!!
            JAK mi moja ta kupela powiedziała ze za 250tys zł ja moge kupic domek na florydzie to kurcze pakuje sie i tam lece hehehe


            Napisane przez pawimi
            ale ona rozmiar ci chciala wysylac a nie gacie
            ah nie doczytałam....slepa jakaś czy co :?????????????????

            Skomentuj


              Napisane przez pawimi
              bo moja droga na goly kosciec to ciezko cokolwiek dobrac hahaha
              hmmm...widać mi tylko tyłek rośnie...:/

              Skomentuj


                Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                DOKŁADNIE!!!!!!!!!!
                JAK mi moja ta kupela powiedziała ze za 250tys zł ja moge kupic dom na florydzie to kurcze pakuje sie i tam lece hehehe
                a mozna za taką cenę tam dom kupić ??
                U nas żeby mieć dom w szeregowcu to trzeba jeszcze dopłacić

                Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                ah nie doczytałam....slepa jakaś czy co :?????????????????
                a no, ślepa
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                  U nas żeby mieć dom w szeregowcu to trzeba jeszcze dopłacić
                  jakby m. chciał wykupić szeregowiec, w którym mieszkamy to musiałby zapłacić 400-500tyś toj uż lepiej się wybudować.
                  to co? lecimy wszystkie na florydę? za dolara się najemy, domy tanio kupimy, tyłki tylko w autach sobie powozimy... żyć, nie umierać

                  Skomentuj


                    Napisane przez pawimi
                    no floryda to wyjatkowo ostatnio tania jest i arizona tez, w arizonie mozna normalnie palac sobie kupic za $400 tysiecy ktory niedawno kosztowac poltora do dwoch milionow. Moj sasiad 6 lat temu dom kupil za $700 tys i teraz jest wart $200 tys.......

                    Pawimi
                    ale to z ziemią już ??
                    Poza tym u Was kryzys wielki więc nic dziwnego, ze tak potaniały
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      No tak ale, dom Twojego sąsiada jest tańszy o $500tyś to jest przeszło 300% mniej.

                      Nie chodzi mi o 300% spadek ogólnych cen. Tylko, że kiedyś jego dom kosztował 300% więcej
                      aktualnej cenyto tak dla jasności
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ok fajnie sie pisze i czyta o tych rozmiarach,\stanach ,wózkach i \polsce...ale ja zmykam..ide z bratem do kina ciao
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
                          ok fajnie sie pisze i czyta o tych rozmiarach,\stanach ,wózkach i \polsce...ale ja zmykam..ide z bratem do kina ciao
                          a na co froszku idziesz ??
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Napisane przez pawimi
                            ale moj sasiad ma dom w arizonie, w illinois tylko latem mieszka a drugie pol roku w arizonie.
                            aaa to juz wszystko jasne
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              no własnie ,lecimy na floryde hahahahaah
                              ta moja ska kupiła dom za 130 tys $,teraz jest wart 80tyś..... no wiec lepiej na floryde cisnąć niz w polsce sie budowac hahaha


                              PAWIMI UWAGA NADLATUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Skomentuj


                                teraz patrzę, że dolar zdrożał czyli musielibyśmy mieć 240tyś zł ...noo niecałe.
                                Kurcze to u nas wybuduje się za to dom, ale taki średni
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X