Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    teraz patrzę, że dolar zdrożał czyli musielibyśmy mieć 240tyś zł ...noo niecałe.
    Kurcze to u nas wybuduje się za to dom, ale taki średni
    NOOOOOOOOOOOOOOO to family pakujmy sie

    Skomentuj

    •    
         

      noo ja bym się chętnie spakowała i wyjechała
      Tylko mój A.za nic w świecie..... a cooo tam
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Napisane przez pawimi
        a wogole to gdzie reszta dziewczyn?
        pewnie w łóżeczkach.
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          dziewczyny a co sądzicie na temat afery z polańskim ??????????????

          właśnie to przeczytałam teraz i chociaż nie lubie hołdysa zgadzam sie z tym co tu powiedział

          http://muzyka.interia.pl/rock/news/h...sad,1375214,46

          Skomentuj


            Colorkowa zaraz do nas zawita, bo widziałam ,ze się dostępna na gg zrobiła
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              Jestem
              Po 40 minutach usypiania Czy Wasze dzieci mają jakieś rytuały w zasypianiu?Amelka od 2 tygodni namiętnie(tylko w nocy) bierze smoka do rączki po czym tarta nim z tyłu głowy we włosach tak długo aż oczka nie staną się senne
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                Colorkowa zaraz do nas zawita, bo widziałam ,ze się dostępna na gg zrobiła
                Hehe złapałaś mnie
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Olcia ja jestem tego samego zdania. Mimo, że ta dziewczyna niby teraz twierdzi, że poszła z nim do łóżka dobrowolnie, to jak dorosły mężczyzna mógł uprawiać sex z dzieckiem !!!
                  Moim zdaniem powinien odpowiedzieć za to.
                  Dziwi mnie jedna inna sprawa.. ponoć Polański ma dom w Szwajcarii, dlaczego aresztowano go dopiero teraz
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                    Jestem
                    Po 40 minutach usypiania Czy Wasze dzieci mają jakieś rytuały w zasypianiu?Amelka od 2 tygodni namiętnie(tylko w nocy) bierze smoka do rączki po czym tarta nim z tyłu głowy we włosach tak długo aż oczka nie staną się senne
                    hehehe moją Emilcie to musze po włoskach głaskać!!!!!!!!!

                    Skomentuj


                      jestem nawet i ja
                      byłam u młodego zajrzeć i zaczytałam się jak przejść na dietę, bo nie mogę już na siebie patrzeć
                      Oskar Michał
                      1 kwiecień 2009
                      3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                        hehehe moją Emilcie to musze po włoskach głaskać!!!!!!!!!
                        Ja także tyle ,że po policzku,lecz czasem to jej zachowanie mnie wkurza bo zamiast spać się bawi
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Kurcze,nie moze byc tak że on jako osoba publiczna,nie zostanie pociagnięty do odpowiedzialności ........kurcze albo prawo jest równe dla wszytskich albo nie!

                          Druga sprawa to taka ,ze przeczytałam gdzies ostatnio ze matka tej kobiety sama ja nakłaniała do sexu z polańskim i nie tylko z nim,podobno było jeszcze kilku innych znanych facetów..... to matkę powinni podac do sądu jesli okazalo by sie tp prawda

                          Skomentuj


                            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                            Jestem
                            Po 40 minutach usypiania Czy Wasze dzieci mają jakieś rytuały w zasypianiu?Amelka od 2 tygodni namiętnie(tylko w nocy) bierze smoka do rączki po czym tarta nim z tyłu głowy we włosach tak długo aż oczka nie staną się senne
                            u nas raczej nic takiego nie ma jest tylko smok i pieluszka, po mleczusiu odkładam go do łóżka daje smoka, pieluszkę i buziaka i wychodzę z pokoju, a młody sam zasypia, jak nie chce spać to sobie leży i gada z Kubusiem Puchatkiem którego ma na ścianie. Tak wygląda usypianie mojego dziecka
                            Oskar Michał
                            1 kwiecień 2009
                            3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                            Skomentuj


                              Iza mój Julcio to bierze, smoka pieluchę, ja albo maż czytamy bajkę, a on zasypia.
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Laski ale mam doła Mojej niuni coś jest a ja nie wiem co Wszyscy drą się na mnie że mało jem dlatego moje dziecko non stop głodne jest. A chodzi o to że jak karmię moją Paulę piersią to ona je, je, je i w pewnych momentach zaczyna się tak napinać i drzeć w niebo głosy, biorę ją do odbicia odbija się, ona szuka cyca to daje jej jeszcze a ona znowu to samo Już dzisiaj nie wytrzymałam i się poryczałam bo każdy na mnie najeżdża, już jestem do tego stopnia zrezygnowana że mój "Ł" poszedł specjalnie do sklepu po sztuczne mleko, no i właśnie kupił "NaN" a ja się kompletnie na tym nie znam, nie chcę go używać ale co ja mam robić Pomocy!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X