Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Milena ma lekki katarek- wodnisty,ale to odemnie,bo ja od 2 tyg kaszle i mam katar.kiedy się jej zapytam, jak robi świnka?to wtedy marszczy nosek i wydmuchuje katarek-bo tak świnka robi
    ostanio zamiast wołac ba ba na babcie to woła BABKA hahha tak to smiesznie brzmi,ale chyba babcia jej czegoś nie dała,stąd ta "babka"
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      dużo zdrówka dla dzieciaczków! Froch dla Ciebie też
      my się jak narazie trzymamy (tfu tfu). Asia dziś dostała trzecią łyżeczkę tranu, coś jej przestał smakować, chyba muszę go gdzieś ukrywać, np w mleku albo innych jedzeniu.

      Skomentuj


        hahaha, ale ten tran aż taki obrzydliwy nie jest. sama "łykam" kapsułki. piszę "łykam", bo w rzeczywistości je rozgryzam i wypijam zawartość. niestety mam problemy z przełknięciem tabletek.
        uciekam, bo chyba m. przyjechał (hmmm...a miał iść na piechotę), poza tym zaraz zaczynają się 'gotowe na wszystko'. dobranoc!
        Last edited by magda8528; 03-10-2009, 22:24.

        Skomentuj


          BABKA hahaha dobra Milenka jest

          Hej Madzia i Pawimi

          ja mojemu psiukam Euphorium do noska i pomaga bardzo

          Magda mój tez nie chciał więc mu daję vibovit bobas a Sylwi tran w żelkach
          tu masz

          tylko że on własnie jest powyżej 3 roku zycia ale pyszne sa te zelki


          Skomentuj


            dobranoc Madziu
            noi wszystkie uciekły hop hoppppp


            Skomentuj


              wpadłam żeby sie u Was odstresować no i sie stęskniłam
              powinni mnie zamknąć bo jestem nie do wytrzymania ale nie radzę sobie za dobrze z emocjami ostatnio
              no nic trzeba spiąć pośladki...
              chociaż u Nas takie cykle: kłótnia, rozstanie, seks, kłótnia etc.
              albo ktoś sie zdystansuje albo Go kiedyś uderzę

              Skomentuj


                jeśli chodzi o sprawy bardziej przyziemne to muszę niemal całą szafę Małego wymienić i za cholerę nie wiem w co tak naprawdę go ubierać w te chłodne dni - na spacer pół biedy bo ma kombinezony dwa i trzy kurteczki, ale w domu

                kupiłam 8 bodów z długim rękawem, rajtuzki, półśpiochy z szerokim takim fajnym pasem na brzuszek nieuciskającym, pajace polarowe, co jeszcze...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Puk, puk, puk jest tam ktoś?
                  PAULINA 07.07.2008




                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                  Skomentuj


                    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                    jeśli chodzi o sprawy bardziej przyziemne to muszę niemal całą szafę Małego wymienić i za cholerę nie wiem w co tak naprawdę go ubierać w te chłodne dni - na spacer pół biedy bo ma kombinezony dwa i trzy kurteczki, ale w domu
                    Sikornik ja mam w domu zawsze ciepło więc Paula chodzi ubrana tak jak my. A tak w ogóle to witaj kobieto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      pawimi im wiecej czytam, tym mniej z tego wszystkiego czaję hehe
                      hej anik:*

                      mam stresa jak cholera

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Sikornik spokojnie bo widze ze masz problem z emocjami przed obronązrób sobie ciepłąkapiel ,czy coś............może melisa?a Radziem to tak raz na wozie a raz pod wozem coa jak sie malutki czuje?fajna fotka na NK


                        Skomentuj


                          w domu jest ciepło ale Mały złapał jakąś infekcję, od Radka oczywiście i teraz jestem całą głupia czy go grzać czy nie

                          Skomentuj


                            Witam
                            Amelka dopiero co padła,
                            przez pól dnia mało co leciał katar a na noc jak wodospad ale biały..dziwne

                            Siluś chodż
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              silek dziękuję

                              aaa potwornie sie kłócimy, od tygodnia śpię w innym pokoju, żeby sie wyciszyć i prawie z niego nie wychodzę - tylko z małym na spacerek, ale teraz d... bo u nas non stop pada kurka

                              kąpiel tak to jest to
                              tym bardziej że mamy taka mega fajną wielgachna wannę naroznikową
                              pomaga na chwilę
                              chcę żeby to już sie skończyło, żebym miała cały czas tylko dla Jonatana

                              Skomentuj


                                hEJ ANIK

                                Sikornik nie przegrzewaj przedewszystkim,bodziaki na krótki i na to pajac wystarczy lub body na długi i półspichy ewentualnie skarpetki-niech sie hartuje tez chłopak,no mój to juz biega więc obowiązkowo kapcie na nogia tak to ma body ,koszulke i rajtki bądż spodenki dresoweale na dwór juz rajtki zakłądam bo wieje u nas jak diabli

                                a w poniedziałek juz obronatrzymac kciuki bedziemy!!!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X