Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    a u nas słońce świeci.
    evylynka jak Twój mały Potworek? śpi?

    Skomentuj

    •    
         

      oglądacie może rozmowy w toku? wiem, że to są już takie najbardziej patologiczne przypadki w tym programie, ale wczoraj m. mi opowiadał o swoich znajomych - dziewczyna w moim wieku urodziła niedawno dziecko i w ogóle się nim nie zajmuje a rodzina normalna, ludzie wykształceni itp. kurcze, nie rozmumiem takich ludzi....

      Skomentuj


        Hej dziewczynki! Ale tragiczny dzień

        Skomentuj


          Hej dziewczynki! Ale tragiczny dzień

          Skomentuj


            Madzia ja oglądam, śmieszą mnie takie odcinki

            Skomentuj


              Ewylynka co Ci się strasznego przytrafiło?

              Ja też oglądam rozmowy w toku

              Skomentuj


                Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                Hej dziewczynki! Ale tragiczny dzień
                hej Ewelinka co sie stało?trzy razy ten sam post wstawiłasczemu tragiczny?


                Skomentuj

                •    
                     

                  Help

                  Misie, mam pytanko do mam karmiących mlekiem modyfikowanym:

                  Czy jak przechodziłyście z "jedynki" na "dwójkę" to mieszałyście oba mleka przez pewien czas
                  czy od razu przeszłyście drastycznie z jednego rodzaju na drugi, z dnia na dzień???


                  DZIĘKUJĘ ZA WSZELAKIE SUGESTIE I UWAGI

                  Skomentuj


                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    w ogóle powiem Wam, że to krzesełko do karmienia to był strzał w dziesiątkę. Asia jak tam siada, to włącza jej się opcja - teraz jemy i siedzi, ładnie je i nawet sama próbuje nabrac coś na łyżkę i trafić nią do buzi - dlatego jemy dwiema łyżkami.
                    U mnie krzesełko sprawdza się już od ponad roku, nie miałam innych bujaczków więc krzesełeczko robiło za bujaczek

                    Skomentuj


                      Witam wszystkie obecne mamuskimały zasnął własnie,pogoda okropna ,leje i leje zwariować można

                      Madzia moze na Asię ta pogoda tak dział negatywnie?


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                        Misie, mam pytanko do mam karmiących mlekiem modyfikowanym:

                        Czy jak przechodziłyście z "jedynki" na "dwójkę" to mieszałyście oba mleka przez pewien czas
                        czy od razu przeszłyście drastycznie z jednego rodzaju na drugi, z dnia na dzień???

                        DZIĘKUJĘ ZA WSZELAKIE SUGESTIE I UWAGI
                        sikorka a dostałas rady?bo ja chyba pominełam ten temat bo nie pamietam gojakby co to ja mieszłam tzn np jak miałm 150 ml to 4 łżeczki jedynki Hippa i 1 dwójki a potem po tygodniu jak sie niec nie działo to zwiękaszałam dawke dwójki itd musiałm w ten sposób bo mały ma wrażliwy brzusio i jak za tłuste mleczko było to miał óle brzuszka ,kolki


                        Skomentuj


                          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                          Hej dziewczynki! Ale tragiczny dzień
                          ewylynka co się stało ???????????????????//


                          hop,hop,jest tam któ???????????????????????????
                          Last edited by olcia79; 29-09-2009, 17:20.

                          Skomentuj


                            Oglądam na jedynce CELOWNIK

                            Skomentuj


                              Sikornik ja robiłam z mlekiem modyfikowanym tak samo jak Silek.
                              Silek nie wiem czy to pogoda, bo u nas słońce świeci.

                              Skomentuj


                                Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                                sikorka a dostałas rady?bo ja chyba pominełam ten temat bo nie pamietam gojakby co to ja mieszłam tzn np jak miałm 150 ml to 4 łżeczki jedynki Hippa i 1 dwójki a potem po tygodniu jak sie niec nie działo to zwiękaszałam dawke dwójki itd musiałm w ten sposób bo mały ma wrażliwy brzusio i jak za tłuste mleczko było to miał óle brzuszka ,kolki
                                Nutramigen 2 trzeba dawać po 5 miesiacu a Johnny juz tyle ma od 2 dni ale lekarz dał receptę na mleczko i zapomniałam w natłoku spraw zapytać jak przejść z jednego na drugie

                                Będę w takim razie mieszać, bo lekarz mówił że to z "2" jest bardzo treściwe i Mały musi je zacząć pić bo nic innego teraz jeść nie może przecież a boje sie anemii...

                                DZIĘKUJĘ Silek:*

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X