Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    nadia wlasnie mi klawiatuye popsuka,walnela i literz wariuja,a wiec spadam,bo sama nie umiem prceccztac co pisye

    Skomentuj

    •    
         

      witam u nas zimno ,dzis od samego rana latam i płace rachunki po co dostajemy kase jak za chwile trzeba ja oddac .....

      Skomentuj


        Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
        witam u nas zimno ,dzis od samego rana latam i płace rachunki po co dostajemy kase jak za chwile trzeba ja oddac .....
        noooooooo to jest ten ból

        a dlaczego nie robisz przelewów przez internet???? nie wychodzisz z domu i bezproblemowo sobie siadasz i robisz
        Mysmy sobie to aktywiowali jak ja w ciązy byłam i chwale sobie bardzo,chociaż na poczatku sceptycznie podchodziłam do opłat przez neta

        Skomentuj


          mogłabym placic przez neta ,ale moj maz podchodzi do tego sceptycznie ha ha ha

          Skomentuj


            witam po południowo

            Julek spał dzisiaj beznadziejnie w nocy, jestem dzisiaj nie do życia.
            Uciełam sobie z nim godzinna drzemkę przed chwilą, ale czuję się jeszcze gorzej.

            Ponoć mamy suwaki w podpisie, a więc testuję sobie.
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              hehehe,naprawde wygoda i udogodnienie,a jeszcze przy dzieciach i jak wszysko jest na twojej głowie to juz wogóle
              przynajmniej masz pewnośc że doszły pieniązki hahahaha bo wysyłane z twojegop konta no i prowizji nie placisz,mnie pod koniec miesiąca podliczaja zawsze a przelewów robimy troche bo jeszcze na allegro cos zawsze sie kupi,i płace 4-6 zł prowizji w zaleznosci ile transakcji w ciagu miesiąca zrobie

              Skomentuj


                Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                COLOR JESTEŚ WIELKA
                buuuuuuuuuuuuuuuuuziole
                Mów mi tak więcej to urosnę
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                  hehehe,naprawde wygoda i udogodnienie,a jeszcze przy dzieciach i jak wszysko jest na twojej głowie to juz wogóle
                  przynajmniej masz pewnośc że doszły pieniązki hahahaha bo wysyłane z twojegop konta no i prowizji nie placisz,mnie pod koniec miesiąca podliczaja zawsze a przelewów robimy troche bo jeszcze na allegro cos zawsze sie kupi,i płace 4-6 zł prowizji w zaleznosci ile transakcji w ciagu miesiąca zrobie
                  my też płacimy wszystko przez internet, ale nie płacimy prowizji nawet pod koniec miesiąca i nie ważne ile transakcji wykonujemy.
                  Ale fakt ja też sobie nie wyobrażam teraz stać w kolejkach z rachunkami.

                  Colorka niooo dzięki Ci kobieto
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    Julek spał dzisiaj beznadziejnie w nocy, jestem dzisiaj nie do życia.
                    Uciełam sobie z nim godzinna drzemkę przed chwilą, ale czuję się jeszcze gorzej.
                    ja też za bardzo wyspana nie jestem. a Asia już zasnąć nie chce i chodzi i buczy

                    Skomentuj


                      my tam mamy iles bezpłatnych tych transakcji,ale jak ja zasiade na allegro to nieraz sie tego uzbiera,ale 5 zł raz w miesiącu to nie pieniądz

                      My mamy konto w bzwbk,tam tak jest że pobieraja prowizje,ale do tego wliczane tez jest jak place karta gdzies w sklepie itd



                      PYTANIE Z INNEJ PÓŁKI

                      MA KTÓRAS Z WAS WÓZEK CHICCO MULTIWAY??????????????/
                      Last edited by olcia79; 30-09-2009, 12:42.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        mój m. też płaci wszystkie rachunki przez internet i rzeczywiście też jest jakaś liczba bezpłatnych transakcji.

                        Skomentuj


                          Napisane przez olcia79;126304

                          PYTANIE Z INNEJ PÓŁKI

                          [B
                          MA KTÓRAS Z WAS WÓZEK CHICCO MULTIWAY??????????????/[/B]
                          ja nie posiadam takowego. A co planujesz kupić ??
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Tree ja tez dziś nie wyspana , bo Amelka się kręciła w nocy
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              no własnie wystwaiłam swój na allegro,bo juz mi się opatrzył i tak własnie zastanawiam sie nad tym chicco bo chyba najfajniejszy jest,siedziałam wczoraj na allegro i ogładałam to nic ciekwego nie ma

                              Ja to mam z tymi wózkami taką "lekką szajbe" bo już 3 razy zmieniałam wózek,ale czy to moja wina że co chwilka robia cos ładnego

                              Skomentuj


                                Olcia jesteś jak Pawimi kolejny wózek do kolekcji haha. testuj testuj, my później z Twoich doświadczeń skorzystamy!
                                żartuję, ale jakbym mogła sobie na to pozwolić, to też bym miała szeroki wybór wózków, chust i kocyków (no z kocykami ogólnie jest najmniejszy problem, więc już ich torchę mamy ). jeszcze skarpetki i buty strasznie lubię. skarpetek Asia ma chyba ze 40 par ale to takie moje małe zboczenie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X