Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    U mnie ten starszy troszke za gruby po mamusi ma apetytmnie tez by sie troszke sportu przydało chodziłam na rolletic ale jakos mi czasu brakuje

    Skomentuj

    •    
         

      silek o startą mi chodziło. w całości jeszcze nie daję, bo zębow nadal brak. ale myślałam, że taką startą też trzeba gotowaną dawać.

      Skomentuj


        A ja skonzcylam lepic pierogi - tydzien bedziemy je jedli Podesle troche tacie i rodzenstwu - mama dzis poszla do szpitala - moze to poprawi im humorek

        Skomentuj


          ja dawałam surową utartą i do tego ścierałam jeszcze jabłuszko

          Skomentuj


            Napisane przez agnesb1 Pokaż wiadomość
            ja dawałam surową utartą i do tego ścierałam jeszcze jabłuszko
            agnes ty jestes z Pleszewa koło Ostrowa ja sie w Ostrowie urodziłam teraz mieszkam w Nowym Saczu

            Skomentuj


              Silek- do ssania sa niesety nie żelki;(
              Gopi- podeslij i mi- uwielbiam pierożlki ale kleic nielubie. A włąsnie kiedy ten cook book wydajesz bo mi sie czasmi juz pomysły końcą?

              AMELCIA ur. 08.02.2007

              Skomentuj


                juz chciałam robić te marchewkę z jabłkiem, ale okazało się, że jabłek nie mam. deszcz zaczął padać, więc ze spaceru nici.
                Goplana, bardzo dobre te naleśniki z mięsnym farszem były. polecam innym

                Skomentuj

                •    
                     

                  tak ,mieszkam koło Pleszewa a do Ostrowa chodziłam do liceum

                  Skomentuj


                    Dominika poki co zbieram materialy Dzis pierogi z soczewica- uwielbiam
                    Magda siesze sie ze smakowaly

                    Skomentuj


                      Goplana a ja dzisiaj robie twoją pizze a przepis na te pierogi gdzies znajde bo już nie wiem co na obiady wymyślać

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        a ja dziś nic nie robię na obiad. Asia dostała wiosenną ze słoiczka, na drugie ugotowałam jej na parze ziemniaka, marchewkę i mięsko, ja zjem naleśniki, bo z wczoraj mi zostały, a m niech się buja ;P

                        Skomentuj


                          w ogóle wczoraj dwóch kolegów m z pracy (w dodatku z tego samego pokoju) zostało ojcami jedno dziecko przyszło na świat w terminie, a jedno miało się chyba za miesiąc urodzić, ale coś złego zaczęło się nagle dziać i dziewczyna miała cc. ale dzieciaczki tatusiom prezent wczoraj zrobiły

                          Skomentuj


                            A ja dziś lightowo, tylko zupka. Nie chce mi się kombinować,
                            dlatego zrobiłam pomidorową z mozzarella i bazylią, a julka na drugie ma mięsko i
                            ziemniaczki.


                            Skomentuj


                              Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                              Hej

                              U nas także pogoda nie ciekawa , deszcz kropi i wieje.

                              Wiecie ja jeszcze trochę i się wykoczę psychicznie i trafie do warjatkowa.
                              Jak wiadomo jak dziecku ząbki idą to płacze szczególnie w nocy ,Amelka już 2 dzień płacze ale dziś w nocy szczególnie mocno nie mogłam jej uspokoić.Niewiem czy płakała z głodu czy przez ząbki ale był to taki płacz że płakała a za chwilę spała i od nowa
                              A Mama do mnie mówi abym uciszyła jej tą jadaczkę , brat mówi ucisz ją , i tak co noc kurcze przezcież Mama wie jak to jest gdy idą ząbki.
                              Czasem czuję się ciężarem w domu , a do tego teraz wszyscy pracują a ja nie i wszystko w domu mam robić ja prać , gotować,sprzątać po 5 osobach
                              HELP!!
                              no coz colorka ,zycie nie jest kolorowe niestety...rzeczywiscie rodzinka nie najlepiej sie zachowuje wobec malej i ciebie.Jedyna rzecz to faktycznie zacisnac zeby i jakos to przezyc.Danio tez jest marudny jeszcze wieczorami wiec wychodze z domu ,nawet kiedy pogoda bylejaka zeby choc na chwilke zapomnial o zebach a i familia odpocznie.A jak go bolaly to tak trzeszczal nimi z bolu,ze mi sie serce kroilo.Na nic zadne zele i tym podobne.Ale zrobilam odkrycie i maly sie wyzywa na skorce od chlebka,nawet sie domaga!!!!Zastanawia mnie tylko jedno czy nie moglabys zwolac rodzinnej narady i np.wieczorem z wszystkimi porozmawiala ,ze jest ci po prostu za ciezko?Nie wiem jakie masz szanse na wlasny kat ale zycze ci tego z calego serca.Nie jest dobrze ,gdy sie dzieja takie rzeczy jak u ciebie.

                              Skomentuj


                                witajcie dziewczyny,
                                colorowa współczuję z całego serca sytuacji w domu, taka rodzinna nagonka potrafi wyprowadzić z równowagi. Może annse ma rację rozmowa by pomogła, przecież to, że jesteś w domu nie znaczy, że masz robić za sprzątaczkę, kucharkę itp, dla starych byków braci!

                                Gopi pewnie dobre te pierogi z soczewicą? znajoma poczestowała kiedyś Julka zupą z soczewicy i się zajadał ale ja sama nie mam do takich "wynalazków" jak ja to mówię przekonania, w sensie, żeby zrobić.
                                za to dzisiaj właśnie skończyłam gołąbki i wtryniłam 2 małe na spróbę, pycha!

                                Gopi a co z mamą Twoją jeśli można spytać? mam nadzieję nic poważnego/groźnego!
                                Julek 15.o2.2oo7r



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X