Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Madziu, dziekuję, a jakie proporcje Ty dawałaś?

    Skomentuj

    •    
         

      wtedy robiłam chyba mleko na 150ml wody, czyli dawałam 5 miarek mleka - cztery "1" i jedną "2" i każdego dnia zwiększałam ilość "2".

      Skomentuj


        oooooooooo matko boska to ja jakas zacofana chyba jestem,pierwszy raz słysze że trzeba to mleko mieszać

        Skomentuj


          hej ja przechodzilam z jednego mleka na drugie odrazu nie mieszalam ich .... ale moze teraz jakos to inaczej

          Skomentuj


            Napisane przez pawimi
            ja tam mieszalam ....z cycka numer jeden i cycka numer dwa hihi
            dobre

            Skomentuj


              [ja tam mieszalam ....z cycka numer jeden i cycka numer dwa hihi[/QUOTE]

              dobre

              Skomentuj


                Witam wieczorową porą

                Kurcze już 5 raz przebrałam Amelce pieluszkę, ma tak odparzoną pupę że szok kremuje Nivea na odparzenia(gdyż inne nie pomagają) ale co kupa , od nowa.Jak jutro będzie tak dalej idę do lekarza...ale najpierw powiedzcie mi czy smekte kupie bez recepty?

                Idą kąpać Niunię a potem lulu i wtedy do Was zasiądę
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  Colorka smecta jest chyba bez recepty. a próbowałaś już sudokrem? ja miałam zawsze problemy z tyłkiem Asi, co chwilę zaczerwieniony, a dwa razy już dostałam receptę na maść z antybiotykami. tydzień temu kupiłam sudokrem (nie wiem dlaczego tak późno i pupa jak marzenie!

                  Skomentuj


                    Hej dziewczynki! Ale dzisiaj mam dzień masakra nie dość że pogoda do D! To jeszcze mała dała nam w nocy tak popalić że nie pamiętam jak się nazywam. Poza tym byliśmy dzisiaj załatwiać becikowe, rodzinne itd. i Staliśmy ponad 3 godz w cholernej kolejce i to na dworzu! Zmarzłam jak nie wiem co, a jak się stęskniłam za moją Paulą ho, ho, ho W ogóle to moja córeczka ma strasznie zaropiałe oczko Ledwo je otwiera, jest czerwone i lekko opuchnięte, tak mi jej żal! Przemywam rumiankiem ale to nic nie daje, już nas umówiłam na jutro do lekarza bo dzisiaj już nie przyjmują Tak w inny temat to ja wczoraj wieczorem miałam brak pokarmu Z jednego nie chciało lecieć i z drugiego też. Dzięki Bogu miałam pozamrażane to skorzystaliśmy z tego, no ale już nic nie ma na wszelki wypadek bo dzisiaj moja siostra z nią została i też musiała się posłużyć tym mlekiem, więc tak na wszelki wypadek kupię mleko modyfikowane niech sobie stoi w szafie w razie godziny "W". Muszę zacząć chyba więcej jeść, bo teraz pcham na umór w siebie ale to i tak za mało i każdy na mnie krzyczy... Moja waga nadal stoi, już nie wiem co mam robić żeby schudnąć.

                    Skomentuj


                      Wkleiłam to co napisałam wcześniej na wrześniówkach bo nie chciało mi się pisać, musiałam się zmyć to mój głodomor się wcześniej obudził i nie chciał spać, teraz już wykąpana i najedzona (mam nadzieję) próbuje zasnąć we własnym łóżeczku. A Madzia wiesz co?? Kupiłam ostatnio małej gumowy smoczek(wcześniej miałam sylikonowy) i jak znalazł! Moje dziecko teraz bez niego ani rusz, ale to dobrze bo nie muszę co chwile z cyckiem na wierzchu paradować

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                        Colorka smecta jest chyba bez recepty. a próbowałaś już sudokrem? ja miałam zawsze problemy z tyłkiem Asi, co chwilę zaczerwieniony, a dwa razy już dostałam receptę na maść z antybiotykami. tydzień temu kupiłam sudokrem (nie wiem dlaczego tak późno i pupa jak marzenie!
                        Ja też mam co chwilę problem z tym u mojej Pauli ale sudocrem nie pomaga?? Albo jeszcze za krótko go używałam(przez 3 dni i poprawy nie widziałam), jedynie co to lekka, ale lekka poprawa jest po kartoflance >.<

                        Skomentuj


                          Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                          A Madzia wiesz co?? Kupiłam ostatnio małej gumowy smoczek(wcześniej miałam sylikonowy) i jak znalazł! Moje dziecko teraz bez niego ani rusz, ale to dobrze bo nie muszę co chwile z cyckiem na wierzchu paradować
                          no widzisz, Paulinka ma podobnie jak Asia. też by ssała i ssała. na szczęście ona mogła i ssać smoczek i z cyca jeść i z butelki. tylko mówią, że z cyca ciężko leci, a Asia jadła ok 10-15 minut i koniec, a jak jej z butelki dawałam to jadła i jadła....nie wiem jak to jest naprawdę.
                          Evylynka jak Paulinka będzie rosła, to staraj się jej za często tego smoka nie dawać, np. tylko jak będzie to koniecznością albo do zasypiania, wtedy możliwe, że łatwiej pójdzie Ci odsmoczkowywanie.

                          Skomentuj


                            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                            Witam wieczorową porą

                            Kurcze już 5 raz przebrałam Amelce pieluszkę, ma tak odparzoną pupę że szok kremuje Nivea na odparzenia(gdyż inne nie pomagają) ale co kupa , od nowa.Jak jutro będzie tak dalej idę do lekarza...ale najpierw powiedzcie mi czy smekte kupie bez recepty?

                            Idą kąpać Niunię a potem lulu i wtedy do Was zasiądę
                            tak COLOR smekta jest bez recepty , na odparzona dupke tak jak pisze magda dobry jest sudokrem moim dziecia pomagał ....

                            Skomentuj


                              Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                              Ja też mam co chwilę problem z tym u mojej Pauli ale sudocrem nie pomaga?? Albo jeszcze za krótko go używałam(przez 3 dni i poprawy nie widziałam), jedynie co to lekka, ale lekka poprawa jest po kartoflance >.<
                              a Bepanthen? nam raz pomógł ale wtedy poprawa była po kilku dniach, hmmm...3-4? już nie pamiętam. a całkowicie znikło po tygodniu.
                              w sumie każda mama co innego doradzi, to co akurat jej dziecku pomogło.
                              czasem można niezle pieniądze w sklepach zostawić, zanim się coś sprawdzi.

                              Skomentuj


                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                no widzisz, Paulinka ma podobnie jak Asia. też by ssała i ssała. na szczęście ona mogła i ssać smoczek i z cyca jeść i z butelki. tylko mówią, że z cyca ciężko leci, a Asia jadła ok 10-15 minut i koniec, a jak jej z butelki dawałam to jadła i jadła....nie wiem jak to jest naprawdę.
                                Evylynka jak Paulinka będzie rosła, to staraj się jej za często tego smoka nie dawać, np. tylko jak będzie to koniecznością albo do zasypiania, wtedy możliwe, że łatwiej pójdzie Ci odsmoczkowywanie.
                                Jakbyś pisała o mojej Paulinie, też jej nie robi z czego je i ssie. Ale faktycznie 15 min z cyca, a butelka to w nieskończoność.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X