Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    MIŁEGO DNIA ......

    Skomentuj

    •    
         

      Marti noooo super !!!! Po takich akcjach człowiekowi aż lżej na sercu się
      robi, bo jednak w ludziach ciut sumienia zalega.
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Marti to cudownie, widac że perspektywa kilku lat w więzieniu go przeraziła i dlatego oddał kasę.

        a ja siedzę sobie u tesciowej zajadam sie pomidorkami malinowymi i malinkami a Julka lata po rosie... super odpoczynek
        a po południu na wieś jedziemy krowki, kózki i inne wsiowe zwierzatka pooglądać a pod wieczór do lasku na grzybki

        pa, do napisania


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
          Marti to cudownie, widac że perspektywa kilku lat w więzieniu go przeraziła i dlatego oddał kasę.

          a ja siedzę sobie u tesciowej zajadam sie pomidorkami malinowymi i malinkami a Julka lata po rosie... super odpoczynek
          a po południu na wieś jedziemy krowki, kózki i inne wsiowe zwierzatka pooglądać a pod wieczór do lasku na grzybki

          pa, do napisania
          jejku aż ci zazdroszczęmiłego dnia Majajula
          ja własnie zjadłam sniadanko i uciekam ogarnąć i obiadek gotowac,Sylwia poszła do kościoła a mały w hustawcemężuś kawke parzy papa


          Skomentuj


            Dziś mam taki wspaniały humor,mam wolny dzień od pracy i zaraz po obiedzie jedziemy z mężem oglądac kominki-bo mamy za co go kupic
            Alanek dostał na urodzinki pieniądze i chcemy mu kupic jego własne łóżko bo jak narazie śpi w łóżeczku.Myślę o takim czymś:http://www.esmebel.com/rodziny,sofie...IE_1,0901.html



            Dawniej Marti

            Skomentuj


              Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
              Marti to cudownie, widac że perspektywa kilku lat w więzieniu go przeraziła i dlatego oddał kasę.

              a ja siedzę sobie u tesciowej zajadam sie pomidorkami malinowymi i malinkami a Julka lata po rosie... super odpoczynek
              a po południu na wieś jedziemy krowki, kózki i inne wsiowe zwierzatka pooglądać a pod wieczór do lasku na grzybki

              pa, do napisania
              A mój Alanek mimo,że mam rodziców na wsi nigdy nie widział nawet krowy na żywo-tak z bliska.Ta wioska co moi rodzice mieszkają to już jest taka że nikt tam nie choduje nawet kur ani rzadnych zwierząt a szkoda bo podobają mi sie takie prawdziwe wsie,gdzie krowy na łące,na podwórku kury i kaczki a w piecu piecze sie chleb.



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Marti no to super! życzę udanych zakupów! łóżeczko jest bardzop fajne. mi się osobiście takie bardziej podobają niż jakieś sofy czy rokładane fotele. jak tylko macie miejsce na takie drewniane, ramowe łóżko, to kupcie takie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Marti łóżko rewelacyjne !!
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                    Witam serdecznie

                    Karin moze tutaj znajdziesz pomoc,poczytaj sobie u mnie tylko suszrka pomagała i masaże oraz takie niemieckie kropelki

                    http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...ighlight=kolka
                    No właśnie powiedziałam mężowi mojej mamy żeby kupił mi takie niemieckie, bo znajomym przywoził wcześniej i sobie bardzo chwalili, ale dopiero za tydzień przyjedzie...

                    Skomentuj


                      [SIZE="6"]DZIEWCZYNY ODPOWIEDZCIE[/SI

                      Moja Paulinka ma już 8 zębów, jedynki i dwójki. Dzisiaj patrzę a u góry dwie czwórki wyszły, ale brak trójek. Czy to jest normalne? Pytam, bo aż się przestraszyłam. I to tak dziwnie wygląda w sumie to na trójki też jest napuchnięte dziąsło ale żeby najpierw czwórki??? I to już dosyć duże są
                      PAULINA 07.07.2008




                      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Anik mojemu synkowi też 4 wyszły pierwsze a teraz dopiero wychodzą 3

                        Skomentuj


                          Napisane przez mamakarolka Pokaż wiadomość
                          Anik mojemu synkowi też 4 wyszły pierwsze a teraz dopiero wychodzą 3
                          Dziękuję ,uspokoiłaś mnie
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            Anik to normalne. zęby w pewnym momencie wychodzą nie po kolei - czyli najpierw 4 a potem 3. teoretycznie tak powinno być, ciekawe jak u Asi będzie, bo ma jedną 2 tylko, a w miejscu jednej 4 widze, białe plamki

                            Skomentuj


                              Pawimi no to Twój synek ma już czym gryźć
                              dziewczyny, Asia dwie godziny temu zaczynała chodzić - tzn raz robiła 3 kroczki, raz nawet 8, ale jakoś chodziła, a teraz jej się odechciało to normalne? ja się już cieszyłam i pochwaliłam rodzinie i Asia takie numery robi

                              Skomentuj


                                Dziękuję dziewczyny za rady.
                                My właśnie po kąpieli, mały prawie zasnął w wanience!
                                Dzisiaj ma jakiś zaspany dzień, tylko je i śpi...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X