Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
    Ja Ciebie doskonale rozumiem, widzę że Ty bardziej zwracasz uwagę na skład produktu i czy zdrowe, a ja aż tak nie przywiązuję do tego wagi. Nigdy tak na prawdę nie wiadomo co znajduje się w danym produkcie i nie wiemy czy marchewki ekologiczne są tak naprawdę 100% ekologiczne.
    Tu masz rację. Żadne warzywa nie są ekologiczne, gdyby tak było to nie były by takie śliczne i kolorowe, tylko gdzie nie gdzie obskubane, obgryzione.
    Stąd właśnie staram się jak najmniej tych ulepszaczy pochłaniać, bo jest ich
    teraz wszędzie i w ogromnych ilościach.
    Choć tyle mogę zrobić.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
      Ale nie uważam, że się czepiasz Famili ot normalna wymiana zdań. Ale dziewczyny same przyznajcie, że jak byśmy wszystko robiły tak samo to na forum by było nudno a tak to można wymienić się doświadczeniami, wysłuchać i doradzić. No ale przemyślenia
      Też jestem tego zdania
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Tree co do kup, to czytałam w jakieś książce, że np. kawałki marchewki, kukurydzy czy czegokolwiek innego to norma. organizm po prostu musi się przystosować. do tego dochodzi fakt, że dziecko nie gryzie zbyt dokładnie. gorzej jakby był śluz, dzieko bolałby brzuszek itp.
        ja już uciekam, zaraz będą 'gotowe na wszystko' dobranoc! miłych snów!

        Skomentuj


          Madzia ja kupuje indycze mięsko lub drobiowe ,czasami kawałek w całości i miele i robie ale tak za często to on nie chce ech....udek nie chce ani skrzydelek,kotleta nie ruszy ,gotowanego nie tylko pulpety ,i tak sie zastanawiam pod jaka postacią moge mu jeszcze kombinować,jajka tez na twardo nie lubi ale wcina jajecznice przynajmniej


          Skomentuj


            Co do sluzu ostatnio mały zrobił kupke brzydka ze spora ilością sluzu fuj i tak dociekałm co on zjadł ,a poprzedniego dnia szwagierka go pilnowała 2 godz i zdążyła go podkarmić wcinał razem z jej dziecmi chipsy serowo-paprykowei potem biedny mi sie męczył po tym swiństwie...po mojej interwencji ciocia mu już nic raczej takiego nie poda..

            Madzia dobranoc i miłego oglądania


            Skomentuj


              My to prawie samymi kurczakami się żywimy i to w każdej postaci
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                My to prawie samymi kurczakami się żywimy i to w każdej postaci
                My tez lubimy bardzo ale mały własnie nie chce a widzi przeciez jak jemy i mimo to odmawia


                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                  Tree co do kup, to czytałam w jakieś książce, że np. kawałki marchewki, kukurydzy czy czegokolwiek innego to norma. organizm po prostu musi się przystosować. do tego dochodzi fakt, że dziecko nie gryzie zbyt dokładnie. gorzej jakby był śluz, dzieko bolałby brzuszek itp.
                  ja już uciekam, zaraz będą 'gotowe na wszystko' dobranoc! miłych snów!
                  masz rację, ale roczne dziecko już ma układ pokarmowy w miarę "dojrzały"
                  Warzywka, czy też owocki są dość lekkostrawne i pokonanie ich w wieku 6 miesięcy nie stanowi już problemu i podaje się je w formie papki.
                  Później jak są kawałki w kupie oznacza, że dziecko nie radzi sobie z tym, czyli albo rozdrabniamy a tego czego nie idzie należy wykluczyć.

                  Ja też czekam na Gotowe na wszystko

                  Silek ważne, że zje jajecznicę. A wiesz jeszcze jak ja robię ... kroję wędlinkę w kosteczkę, do tego dodaję jajko, rozbełtam wszystko i wlewam na rozgrzany olej na patelnię, przykrywam pokrywkę (przykrywam szmatką nawet dziurkę w pokrywce) i czekam aż urośnie (zrobi się taka purchawka). Mój Julek bardzo to lubi, ma jakąś alternatywę.
                  Coś innego niż jajecznica
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    U nas drób to też jest nr jeden. Czasami robię żeberka, jakiś schab czy karczek podduszony a czasami rolady z wołowiny, ale głównie wcinamy kurczaczki
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Tree pierwsze słyszę o takiej purchawceja robiłam jajecznicę z wędlinka ale wybiera ją to może z tego nie będzie wybierał hehe spróbuję
                      ostatnio pasztet piekłam i też mu smakował a tam to można zaszaleć bo i warzywa dodac różne i rózne gatunki mięska

                      Dziewczyny a co robicie z kurczaka najczęsciej?ja jutro robię zrazy z piersi kurczaka


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        pawimi ja kupuje warzywa na bazarku, niestety nie ma na nich żadnej
                        informacji z jakiej uprawy pochodzą.
                        Mniemam więc, że nie są one eco. U Was pewnie sprawy inaczej się mają,
                        ale u nas jak coś rzekomo jest ekologiczne to wcale tak być nie musi.
                        Np. na niektórych produktach jest napisane "nie zawiera konserwantów"
                        a pod spodem gwiazdka i hasło: "zgodnie z prawem".
                        Czyli jak łatwo się domyśleć coś tam jednak kombinowane jest.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          uciekam na serial.

                          Dobranoc
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                            U nas drób to też jest nr jeden. Czasami robię żeberka, jakiś schab czy karczek podduszony a czasami rolady z wołowiny, ale głównie wcinamy kurczaczki
                            Tylko ja mam ten plus dodatkowy, że kurczaki dostaję za darmo i to w każdej ilości
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
                              Tree pierwsze słyszę o takiej purchawceja robiłam jajecznicę z wędlinka ale wybiera ją to może z tego nie będzie wybierał hehe spróbuję
                              ostatnio pasztet piekłam i też mu smakował a tam to można zaszaleć bo i warzywa dodac różne i rózne gatunki mięska

                              Dziewczyny a co robicie z kurczaka najczęsciej?ja jutro robię zrazy z piersi kurczaka
                              Ja często robię szaszłyki i pieczone z marchewką
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                                Ja często robię szaszłyki i pieczone z marchewką
                                Anik rzuc przepis


                                Dobranoc Family


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X