Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A JA ZNIKNEŁAM bo sie wziełam znów za składanie i prasowanie nowej sterty ciuszków hehe ale mam już wszystko zrobione a jak pachnie swiezoscia w domku
    Pawimi mój kiedys prasował teraz czasami składa ale ja wolę to zrobic wtedy wiem co gdzie mam dzis jego kolej na zmywanie naczyn po obiedzie jest i własnie to robi ,i tak się dzis narobił tak jak ja zresztą,staramy sie jakos sobie pomagać ,w sumie mamy tylko siebie


    Skomentuj

    •    
         

      witam
      u mnie tez stos juz rosnie prasowania ale kiedys sie wezme
      Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

      Skomentuj


        moj dziec dzis szalal od 11stej i teraz padl -mam nadzieje ze to nie drzemka bo czekalaby mnie ciekawa noc
        Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

        Skomentuj


          Napisane przez pawimi
          no to chodz teraz do mnie poprasuj
          oddziela nas ocean a ja słabo pływam


          Skomentuj


            witajcie laski!
            wy tu o prasowaniu a u mnie niedługo Mont Everest z ciuchów urośnie!
            co dzien obiecuję sobie że coś z tym zrobie i jakoś mi nie idzie...
            dziś przespałam pół dnia, przyszłam z pracy i padłam , wstałam o 19 i nie wiem co w nocy bedę robic, ale mąż wypozyczył jakąś komedię to sobie pooglądam.
            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

            Skomentuj


              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              Silek no przecież dlatego, że dałam Asi serek. One są chyba dla dzieci powyżej 3-go roku, ale ja na opakowaniu żadnej takiej informacji nie widziałam, także nie wiem jak to z tym jest. Kiedyś na innym forum widziałam kłótnie o danonki, dawać czy nie - coś w rodzaju naszego wątku o porodzie w wodzie.
              Magda to ja jestem dopiero wyrodna matka, bo danonki to już zaczęłam dawać jak Paula miała 4 miesiące i zjadała codziennie po całym
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                To zapodaj mi tu jednego steka. A tak ogólnie to ja lubię wszysytko jeść i dużo. Mój m. dzisiaj w pracy
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                  Magda to ja jestem dopiero wyrodna matka, bo danonki to już zaczęłam dawać jak Paula miała 4 miesiące i zjadała codziennie po całym
                  Anik no jak możesz! przecież to sam cukier i konserwanty ;P
                  napisałam, że jestem wyrodna, bo tak jak pisałam są fora, gdzie siedzą same 'idealne' matki i bluzgają na te, które ich zdaniem 'szkodzą i trują' swoje dzieci.
                  każdy robi tak jak chce, każdy ma swoje zdanie, ale żeby zaraz bluzgać i wyzywać od najgorszych?
                  o, w ogóle dostałam od teścia instrukcję obsługi męża i zapomniałam tego od nich zabrać

                  Skomentuj


                    Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                    Magda to ja jestem dopiero wyrodna matka, bo danonki to już zaczęłam dawać jak Paula miała 4 miesiące i zjadała codziennie po całym
                    Anik że tak powiem nie ma czym się chwalić (oczywiście bez obrazy) ale 4 miesięcznemu dziecku to chyba przesada.
                    Mój dopiero w tym miesiącu pierwszy raz dostał Danonka i to kupiłam ze zwględu na magnes (cóż to reklama zrobi z człowieka)

                    Pawimi
                    to ja poproszę takiego jednego steka na maila
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                      Anik że tak powiem nie ma czym się chwalić (oczywiście bez obrazy) ale 4 miesięcznemu dziecku to chyba przesada.
                      Mój dopiero w tym miesiącu pierwszy raz dostał Danonka i to kupiłam ze zwględu na magnes (cóż to reklama zrobi z człowieka)
                      haha! ja tak samo kupiłam ze względu na magnes teraz Asia chodzi i mówi gi gi - ale tym już się chwaliłam. a te serki smakują jak zwykły homogenizowany, tylko że jakieś takie mikroskopijne są

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Magda mnie w ogóle nie smakują one, jakoś tak dziwnie sztucznie
                        Zresztą wszystkie z Danona mają taki smak - barwników, konserwantów i
                        mąk modyfikowanych.

                        Ja przyznam, że nie wiem co podawać Julkowi, żeby jakiś pożytek z tego
                        był.
                        Póki co najlepsze składowo na jakie trafiłam to jogurty i serki z Jogobelli, ale ogólnie to nie ma nic tak naprawdę dobrego dla dzieci.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Tree kiedyś były jogurty zott, takie w ciemnoniebieskim opakowaniu, one nie miały w sobie mleka w proszku i innych rzeczy i chyba dlatego wybrałam je jako pierwsze dla Asi (jak skończyła 9 miesięcy, wcześniej tylko misiowy jogurcik albo te bobovity czy hippa w sloiku), ale dwa razy taki zjadła i przestali je produkować teraz kupuję te nowe zotty, bacomę naturalne, a ostatnio dwa razy dałam jej już owocowe jogobelli i tego jednego danonka.

                          Skomentuj


                            Madzia no właśnie Jogobella jest firmy Zott, może mówimy o tych samych
                            Noo właśnie ja też dawałam Julkowi te słoiczkowe, ale na dobrą sprawę to nie są jogurty tylko deserki (nie mają tych żywych kultur bakterii). Dawałam też naturalne jogurty do których dodawałam owoce, ale teraz jakoś przestał takie chceć jeść, nie wiem dlaczego Może mu się już przejadły.
                            No więc owocowe Jogobelki polubił
                            Musze jeszcze zobaczyć te Bakomy, dobre są ??
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Witam wieczorkiem
                              u mnie w rodzince tez sie zajadamy jogobellą,jogurty sa pyszne tylko mały wypluwa owoce ja codziennie na podwieczorek kroję bananka ,jablko,i jakie tam mam owoce dzis akurat również brzoskwinie i daje małemu na talerzyk i on sam wcina slicznie,próbowałam też w ten sposób dawać mu warzywa ale cos nie bardzo ,cóż moze w koncu zmieni zdanie


                              Skomentuj


                                Często również podaje mu ugotowany ryz polany sokiem czy z jabłkami i cynamonem ,to akurat bardzo lubi ,ma słabośc do ryży i kaszy


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X