Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    polonistka powiadasz az strach cos napisac z bledem
    dlaczego chcesz wyjechac i gdzie jesli wolno wiedziec ?
    Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

    Skomentuj

    •    
         

      mieliśmy plany żeby wyjechać do Francji lub Holandii ale Jonatan pokrzyżował nam je hehe
      nasi znajomi wyjechali i mimo wcześniejszych głosów że nie ma pracy na Zachodzie bardzo sobie swój pobyt chwalą (w Holandii są teraz) i nie mają zamiaru na razie wracać

      my już nie możemy zaryzykować, rzucić wszystkiego i wyjechać tak po prostu, Jonatan jest jeszcze malutki i musimy mieć zabezpieczenie finansowe - mój Radek pracuje w dużej firmie państwowej, która owszem ma być prywatyzowana ale pewnie nie tak szybko, więc praca jest

      Skomentuj


        witam w to upalne popołudnie! witam także nową mamę
        moje dziecko jest niesamowite! zabrałam ją na trzygodzinny spacer, byłyśmy na placy zabaw, po powrocie godzinę w basenie siedziała i dalej jest w pełni sił!

        Skomentuj


          sikornik ja nie mialam planow wyjazdowych a juz napewno nie na tyle lat zycie plata nam ciagle figle . W Belgii bylam na stazu i tak poznalam meza . Po wielu zacietych dyskusjach przekonal mnie by zamieszkac tutaj i jak narazie nie mam Mu tego za zle brak jedynie rodziny bo wszyscy zostali w Pl

          magda8528 jesli te powitania sa dla mnie to dziekuje i tez witam
          Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

          Skomentuj


            czesc dziewczyny

            Oczywiście moja wczorajsza obecnosc przez chwile na forum przeszła bez echa...............
            Teraz zapewne tez was nie ma......... podejrzana sprawa,od kilku dni jak ja na forum to tu grobowa cisza

            Skomentuj


              Widze ze wiekszosc piszacych mam skupia sie wlasnie na tym watku,wiec
              pomyslalam ,ze moze mnie stad nie wyrzucicie
              Moj synek tydzien temu skonczyl roczek ,a od miesiaca wszedzie jest Go pelno bo juz "biega" sobie . Niestety mowi bardzo niewiele tzn wylacznie "ba-ba, ma-ma, pa-pa no i "nie" -to mu wychodzi najlepiej [/QUOTE]

              Witam nową mamę. Nie martw się, mnie też przygarnęły na ten wątek z 1,5 miesiąca temu i jeszcze nie wyrzuciły
              Mojej Pauli to najlepiej wychodzi tata, nie i cycycy
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Olcia ja jestem
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość

                  Witam nową mamę. Nie martw się, mnie też przygarnęły na ten wątek z 1,5 miesiąca temu i jeszcze nie wyrzuciły
                  Mojej Pauli to najlepiej wychodzi tata, nie i cycycy
                  no to jest nadzieja ze i mnie przygarna
                  Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                  Skomentuj


                    Byłam z małą dzisiaj w Tesco, drogerii i musiałam dzieciakowi ciuchów nakupować, bo od piasku to wszystko poplamione. Ale body chyba z cztery, 2 rajstopy, dres i body na krótki rękaw 3 pary i wydałam tylko 70 zł, to więcej na siebie w drogerii wydałam niż na dziecie moje...
                    PAULINA 07.07.2008




                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                    Skomentuj


                      moje dziecko właśnie dało popis swoich możliwości. jednak była zmęczona, jak szła to się o szafkę głową walnęła i miałam 30 minut płaczu. smoczka nie dałam, jak trzy dni wytrzymałam to już nie dam jej tego ustrojstwa. zresztą od czasu zabrania pierwszy raz był taki płacz, albo jakiś kryzys albo ze zmęczenia.
                      anik jakieś przeceny są w Tesco? ja też lubię ubranka stamtąd.
                      Olcia ja czytałam Twojego posta wczorajszego. miałaś pisać co to za narada rodzinna i cisza!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        anik witaj kobieto,chociaż Ty mnie zauwazylas hehehehe

                        hanta witamy nową mamusie

                        U nas dzis ciepło ale nie upalnie,ale przez wekend było straaaaaaaaaaaaasznie,sobota-niedziela spędzona na basenie w czechach,ehhh było bosko,woda w basenie źródlana a raczej gorska bo my prawie ze w górach mnieszkamy a w tej vidnavie to taka górska rzeka płynie wiec woda była extra,czysciutka i wogole,oczywiscie ludzi co niemiara,parking zawalony cały autaki na nyskich rejestracjach,czeskich aut to jak na lekarstwo hehehehe no i oczywiscie idziesz przez basen a tam pol nysy lezy i kupe znajomych

                        Skomentuj


                          Ty to masz dobrze, ja też tak chce. Wklej parę zdjęć. Do nas mega burza się zbliża aż kablówka nie odbiera. Zjadłam obiad i zrobiłam się taka śpiąca.
                          PAULINA 07.07.2008




                          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                          Skomentuj


                            anik no własnie już sie bawie w zmiejszanie i zaraz wkleje kilka fotek

                            Skomentuj


                              Dobra cczekam. Ja później wkleję jakieś fotki w pamiętnik
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                anik czekaj czekaj bo to chwilke zajmie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X