Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
    ALe wiecie coś w tym jest, bo przecież gdy mężczyzna założ rożową koszulę tzn że jest pewny swej męskości.
    Niektórym facetom pasują różowe koszule, ale ja nie wyobrażam sobie mojego m. w tym kolorze
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
      Wszystko co dobre szybko się kończy. Ja czasem ubieram Paulinie jakieś ciemne ciuchy i zawsze słyszę ''jaki śliczny synek, a jak ma na imię?'' to odpowiadam Paulina hahahahahaha
      ja ubrałam kiedyś Asię w sukienkę i usłyszałam jaki śliczny chłopczyk

      Skomentuj


        Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
        A tak racja co do tych kolorów to całkiem wyleciało mi to z głowy głównie chodziło mi o to że laska w tym stanie farbą się bawi, tyle rzeczy pomalować w ciąży (chyba że antykwariat prowadzi), chciałam się też doczepić do słowa CHCEM rozwala mnie,

        anik a ty sie nie bój że ona tu trafi, po skrócie MC to ona uda się teraz na poszukiwanie nas po MC Donalds

        A swoją droga to sama nazwa wątku wskazuje kto tu pisze ha ha może przez to tu nie zagląda
        Ja tam się tak szczerze nie czepiam do quinn o ten kieliszek martini czy nawet o tą farbę, bo jak ja byłam w ciąży to też lubiłam czasem szklankę piwka wypić, ale o to że ona nas ma za idiotki, a sama taka mądra i wypisuje, że alkohol nie szkodzi. (zapalić też lubiłam w ciąży- tylko wiem, że to nie zdrowe, a nie przekonuję wszystkich, że jest na odwrót)
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          mój nowak fajnie w różowym wygląda
          chciaż junior nie za bardzo przekonany,juz tyle co mu koszulek i koszul proponowałam a on nie hahahaha

          A co do naszej królowej to nie zdziwcie sie jak tu zawita,wystarczy że wejdzie w opcje " znajdz wszytskie posty,których autorem jest...... " nie doceniacie jej
          Last edited by olcia79; 17-09-2009, 22:12.

          Skomentuj


            Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
            ja ubrałam kiedyś Asię w sukienkę i usłyszałam jaki śliczny chłopczyk
            Chłopczyk w sukience??? a to pewnie nowa moda przyszła z zachodu
            PAULINA 07.07.2008




            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

            Skomentuj


              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
              mój nowak fajnie w różowym wygląda
              chciaż junior nie za bardzo przekonany,juz tyle co mu koszulek i koszul proponowałam a on nie hahahaha
              Mój m. to fajnie wygląda, ale w różowych stringach z trąbą słonia na przodzie
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Anik to moda ze Szkocji pewnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                  Mój m. to fajnie wygląda, ale w różowych stringach z trąbą słonia na przodzie
                  BUhaha

                  Ja Amelce do parku ubieram ciemne ubranka ale dla dziewczynki.I gdyby nie kitki na głowie pewnie tez slyszałabym jaki sliczny chlopak
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                    BUhaha

                    Ja Amelce do parku ubieram ciemne ubranka ale dla dziewczynki.I gdyby nie kitki na głowie pewnie tez slyszałabym jaki sliczny chlopak
                    znajoma ma córkę z kolczykami i też słyszy, że śliczny chłopiec...

                    Skomentuj


                      ja mialam czarny wózek,no i jak zaczełam na spacery wychodzić to sąsiadki ale śliczny wózek w sam raz dla chłopca a ja ze mam dziewczynke......to one oczyska wybałuszyły i tekstem ........... coooooooooo,dla dziewczynki taki brzydki wózek????????/ hahahahaah

                      No ale co się dziwic jak to blok starych trepów z czasów komuny,panie to takie matrony że nie mam do nich już sił......... chodza zpieskami pod blokiem,pies sie zesra a one cisną dalej,jak zwróciłam uwage kilka razy to mnie teraz palcem stare ropuchy wytykają!!!!!!!!!!!!

                      Oj jak nastąpi kiedyś cuuuuuuuuuuudowny dzien wyprowadzki z tego osiedlato zrobie taką impreze jakiej jeszcze tu nie wiedzieli ja nie bede spała w nocy i oni też hahahahaha

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A tak z innej beczki.
                        Moja Paulina dzisiaj przez cały dzień nieszczęśliwa była. Najpierw zaglądała do wanny i jakoś hops wpadła do niej prosto na łepek efekt guz i rozbita warga. Później przewróciła się na kostce i oba kolanka zdarła (na ten płacz to tylko cycuś pomógł), później jakoś straciła równowagę i rąbnęła tyłem główki o nogę od stołu (też tylko cycuś pomógł na ból), a na koniec siedziała i się bawiła grzecznie, a w pieluszce była kupka wyjątkowo zjadliwa, bo zaraz odparzenia się porobiły. Teraz na szczęście śpi więc już chyba nic jej się nie przydarzy przez sen
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          Witam czytam i czytam a tu znów wrze.........ech szkoda mi czasu na to

                          Sikornik kochana bardzo mi przykro,pochodz po lekarzach zbierz opinie ,nic pochopnie,ja równiez sie boje sterydów ,życzę duzo zdrówka Jonatankowi!!!!!!

                          Zdjęcia slodkie z roczku a jakie minki strzela...

                          a Amelka prześliczna jest nie mogę wzroku oderwać


                          Skomentuj


                            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                            BUhaha

                            Ja Amelce do parku ubieram ciemne ubranka ale dla dziewczynki.I gdyby nie kitki na głowie pewnie tez slyszałabym jaki sliczny chlopak
                            Moja jeszcze nie ma tyle na głowie, żeby kiteczki robić
                            PAULINA 07.07.2008




                            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                            Skomentuj


                              Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                              A tak z innej beczki.
                              Moja Paulina dzisiaj przez cały dzień nieszczęśliwa była. Najpierw zaglądała do wanny i jakoś hops wpadła do niej prosto na łepek efekt guz i rozbita warga. Później przewróciła się na kostce i oba kolanka zdarła (na ten płacz to tylko cycuś pomógł), później jakoś straciła równowagę i rąbnęła tyłem główki o nogę od stołu (też tylko cycuś pomógł na ból), a na koniec siedziała i się bawiła grzecznie, a w pieluszce była kupka wyjątkowo zjadliwa, bo zaraz odparzenia się porobiły. Teraz na szczęście śpi więc już chyba nic jej się nie przydarzy przez sen
                              Ajj tyle guzów
                              Nastepnym razem ochraniacze i kask
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Cześć Sileczku
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X