Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    weź mnie i Johnnego anik na Tego grilla plisss

    my nawet balkonu nie mamy żeby sobie impreske mikro zrobić
    tzn. mamy balkonik, a właściwie balkoniczek - "żygaczek" tak zwany hehe na długość stopy
    To dawaj Sikornik mam mega wielkie podwórko i duuuuuużo miejsca na grilla. Spokój, cisza a za kawałek las
    PAULINA 07.07.2008




    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      hej laski

      ostatnio nie mam czasu siedziec na kompie.
      dzisiaj sie troche wkurzylam, ale juz mi przechodzi. Tesciowa zaproponowala, że możemy jechac na wakacje, a malą zostawić z nią. Nie wiem czy to normalne, ale ja nie wytrzymalabym bez malej kilku dni. A wogole uwazam, że Natalka jest jeszcze za mala na takie rozstania. Powiedzcie co Wy o tym sądzicie jako matki? czy moglybyscie zostawic swoje pociechy i jechac na kilka dni?
      Natalka - 24 lipca 2008r.

      Skomentuj


        ja też za często jogurtów nie daję, zazwyczaj kaszkę. a ostatnio jajecznicę zrobiłam nawet.
        w ogóle pytałam pediatrę ile dziecko może zjeść posiłków glutenowych i powiedziała mi, że jeden napewno i dodatkowo jak sobie radzi z gryzieniem, to jakiegoś biszkopta, kawałek chleba można dać. dziś spojrzałam naschematy żywienia i tam było napisane, że po pierwsze ma być kaszka glutenowa i po drugie zupa z kaszką glutenową, dodatkowo biszkopty, sucharki, chleb. każdy mówi co innego.

        Skomentuj


          no syla mi ciężko cokolwiek powiedzieć bo ja mam chyba tu najmłodsze dziecko więc never!!!

          nie wiem jak postąpię za rok, kto to wie...

          niech "starszyzna" sie wypowie hehe

          Skomentuj


            Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
            To dawaj Sikornik mam mega wielkie podwórko i duuuuuużo miejsca na grilla. Spokój, cisza a za kawałek las
            a wiesz że ja nigdy nie byłam w Twoich stronach
            pewnie ładnie macie tam, co...

            Skomentuj


              Napisane przez syla_86 Pokaż wiadomość
              hej laski

              ostatnio nie mam czasu siedziec na kompie.
              dzisiaj sie troche wkurzylam, ale juz mi przechodzi. Tesciowa zaproponowala, że możemy jechac na wakacje, a malą zostawić z nią. Nie wiem czy to normalne, ale ja nie wytrzymalabym bez malej kilku dni. A wogole uwazam, że Natalka jest jeszcze za mala na takie rozstania. Powiedzcie co Wy o tym sądzicie jako matki? czy moglybyscie zostawic swoje pociechy i jechac na kilka dni?
              Szczerze? To ja bym jeszcze nie zostawiła mojej kruszyny na kilka dni. Może w przyszłym roku. Ja bym bardzo tęskniła
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Syla ja z moją Mamą bym zostawiła Amesie ,z nikim innym.Ale gdybym miala jechac i ja zostawić to nigdy.Jak jechać to ze mną
                Amelia 12.03.08

                Skomentuj

                •    
                     

                  zobaczcie w jaki link niechcący kliknęłam
                  http://umieramy.org/?gclid=CJ7usMPT-5sCFZeD3god6ywL-A

                  Skomentuj


                    Syla na kilka dni ewentualnie zostawiłabym mojej mamie. ale pewnie i tak chodziłabym po ścianach, dzwoniłabym co chwilę i wróciłabym szybciej.

                    Skomentuj


                      cześć babeczki

                      jestem w domu już od kilku dni, ale jakoś wbić się tutaj nie potrafię, a
                      i trochę nie mam weny.

                      Nadrabiać oczywiście też nie będę bo chęci brak.

                      Syla ja bym nie pojechała na wakacje bez dziecia przynajmniej teraz.

                      A, że tak spytam czy jakieś "starsze" forumowiczki udzielają się jeszcze ??
                      Colorova co się dzieje z dziewczynami ??
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                        zobaczcie w jaki link niechcący kliknęłam
                        http://umieramy.org/?gclid=CJ7usMPT-5sCFZeD3god6ywL-A
                        o masakra! ale to tak poważnie czy dla żartów wyliczanie tej daty? jakoś nawet dla żartów nie mam odwagi wykonać testu.

                        Skomentuj


                          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                          cześć babeczki

                          jestem w domu już od kilku dni, ale jakoś wbić się tutaj nie potrafię, a
                          i trochę nie mam weny.

                          Nadrabiać oczywiście też nie będę bo chęci brak.

                          Syla ja bym nie pojechała na wakacje bez dziecia przynajmniej teraz.

                          A, że tak spytam czy jakieś "starsze" forumowiczki udzielają się jeszcze ??
                          Colorova co się dzieje z dziewczynami ??
                          SIlus wieczorkiem bedzie , Nusiak pomaga czyscic filtr rybkom,a reszta wiesz niewiem .Ale są i sie pojawiają.
                          Witaj , co u Was?
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            witaj tree a co to za podziały na "starsze" i "młodsze"

                            Skomentuj


                              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                              o masakra! ale to tak poważnie czy dla żartów wyliczanie tej daty? jakoś nawet dla żartów nie mam odwagi wykonać testu.
                              A ja se zrobilam ale zeby poznac wynik trzeba wyslac esawiec mam ich w nosie
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
                                mi to już jakoś było też obojętnie gdzie byle już w trójkę RAZEM bo te dojazdy dobijały - no i rozstania bolały coraz bardziej a miałam się przyzwyczaić, nie dało rady
                                calutki rok czekałam na to mieszkanko i jestem szczęśliwa tutaj z Jonatanem

                                och sikornik ja tak mam od ponad dwoch lat wrrrrrrrrr....... a wczesniej tez mojego roberta po kilka miesiecy nie było

                                syla
                                my pierwszy raz zostawilismy kamila jak miał 4 lata,pojechalismy na wszytskich swietych do krakowa do rodziny
                                A Emilki to chyba bym jeszcze nie zostawiła,nie z tego względu że się o nia boje ,bo krzywda by sie jej nie stała tylko bym sie bała o dziadków czy dadza rade z tą krzykaczką
                                family witaj kobieto,dobrze cie widzieć!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X