Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ewylynka jak sie czujesz w nowej roli?ja pamiętam,że po porodzie byłam ogromnie zaskoczona że jest tak ciężko,byłam zdziwiona że noworodek potrafi tak dac popalic.Nigdy nie miałam doczynienia z noworodkiem i nie wiedziałam co mnie czeka.Ciężko mi było wtedy wejśc w nową rolę.



    Dawniej Marti

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
      Hej dziewczyny nawet nie próbuję nadrobić tego co piszecie bo i tak nie dam rady. Wiecie co teraz Was wszystkie podziwiam!!! Jak wy przy swoich szkrabach znajdujecie na wszystko czas Ja to ledwo daję sobie z tą małą kruszyną radę i nigdy nie starcza mi na nic czasu
      Witam, jak widzisz jestem tu od niedawna, dasz rade troszkę czasu i się wprawisz, jeszcze będziesz narzekać że się nudzisz,

      Zwróć uwagę ile ja mam dzieci w podpisie, to wszystko moje , żebys nie pomyślała że prowadzę domowe przedszkole i jakoś pisze i żałuje że wcześniej tego nie odkryłam kiedy tylko dwójke miałam




      W DOMU PEŁNYM DZIECI
      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

      Skomentuj


        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
        Hej dziewczyny nawet nie próbuję nadrobić tego co piszecie bo i tak nie dam rady. Wiecie co teraz Was wszystkie podziwiam!!! Jak wy przy swoich szkrabach znajdujecie na wszystko czas Ja to ledwo daję sobie z tą małą kruszyną radę i nigdy nie starcza mi na nic czasu
        ja to zaglądam jak śpi i już wszystko zaliczyłam co było do zrobienia
        KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

        Skomentuj


          Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
          Ewylynka jak sie czujesz w nowej roli?ja pamiętam,że po porodzie byłam ogromnie zaskoczona że jest tak ciężko,byłam zdziwiona że noworodek potrafi tak dac popalic.Nigdy nie miałam doczynienia z noworodkiem i nie wiedziałam co mnie czeka.Ciężko mi było wtedy wejśc w nową rolę.
          Nie jest aż tak źle, ale nie wiedziałam że noworodek pochłania tyle czasu No i moje dziecię uwielbia wisieć na cycu godzinami, najgorzej jest o 3 w nocy ja już nie wiem jak mam ją usypiać... Teraz powinnam iść się kąpać i do łóżka póki mam czas, a siedzę i próbuję jakoś nadrobić zaległości w necie

          Skomentuj


            Napisane przez pawimi
            juz wlasnie napisalam, poprosilam o zacytowanie tych wulgaryzmow ktore rzekomo uzylam oraz zlozylam skarge o naduzycie w stosunku do mojej osoby niegrzecznych epitetow jakimi zostalam obrzucona przez pania matke terese.
            i co odpowiedzieli?
            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

            Skomentuj


              Jaroszka oni nie odpowiedzą,administratorzy tylko siedzą i zbijają bąki.



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Napisane przez pawimi
                cisza....


                a ja tu zagladam kosztem zaniedbanych dzieci bo jestem uzalezniona od netu na starosc haha
                ten tekst to już całkowita przesada a doczepić to sie admin umiał ale wyjaśnić to już nie?
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dobra kochane mój czas dobiegł końcaa... Do usłyszenia!

                  Skomentuj


                    ja też uciekam mały śpi to i ja musze bo jak go potem będzie męczyło to muszę być przytomna dobranoc
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj


                      hej laski!! Pani Queen wspominała o mamie, babci, cioci i td a może założycielem tej stronki to jej wujek, dziadek albo tata więc moż nie warto si skarżyć bo i tak nie wygramy
                      a tak wogóle poczułam się urażona jej wyzwiskami że nic nie robimy tylko przed kompem, czy że zachowujemy sie jak trzeźwe alkoholiczki, albo źle wychowujemy dzieci
                      Last edited by Beti313; 16-09-2009, 21:38.




                      W DOMU PEŁNYM DZIECI
                      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dobry wieczór --wkleje wam kilka zdjęć moich szkrabów!!!




                        Skomentuj


                          he he a ja sie zastanawiam po co fotka krzesła dopiero po chwili zauważyłam tego bąbelka




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            Hej Betino własnie on robił a kuku

                            a co u ciebie i dzieci?


                            Skomentuj


                              Dobry wieczór ,
                              Siluś dzieciaczki przesłodkie Syla duża panna , a Dani kawaler dla AMelki
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Iza tylko ty sobie zdajesz sprawę że ja będę świetna teściową ,tak że zero zazdrości o córke proszę


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X