Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
    Hej Betino własnie on robił a kuku

    a co u ciebie i dzieci?
    OK dzięki,




    W DOMU PEŁNYM DZIECI
    NAWET DIABEŁ TRACI MOC

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Sileczek Pokaż wiadomość
      Iza tylko ty sobie zdajesz sprawę że ja będę świetna teściową ,tak że zero zazdrości o córke proszę
      Nie ma sprawy
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        Wiecie co jak wchodze na tą Naszą Klase to żygać mi się chce od tych śledzi i wklejania jakiś tępych łańcuszków żeby śledzia usunęli bo to mnie najbardziej wku..., napisałam tam że ludzie przeciwni śledziowi powinni usunąć profile wtedy nie będzie ani śledzia, ani nas, ani NK i spokój.
        Przecież jeszcze jest portal JAK LECI, tam nie ma takich pierdoł i nawet filmiki do profilu wklejać można.




        W DOMU PEŁNYM DZIECI
        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

        Skomentuj


          Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
          Wiecie co jak wchodze na tą Naszą Klase to żygać mi się chce od tych śledzi i wklejania jakiś tępych łańcuszków żeby śledzia usunęli bo to mnie najbardziej wku..., napisałam tam że ludzie przeciwni śledziowi powinni usunąć profile wtedy nie będzie ani śledzia, ani nas, ani NK i spokój.
          Przecież jeszcze jest portal JAK LECI, tam nie ma takich pierdoł i nawet filmiki do profilu wklejać można.
          JA się zastanawiam ,czy nie usunąć profilu.Sledzia mam usuniętego , ale mysle mysle
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
            JA się zastanawiam ,czy nie usunąć profilu.Sledzia mam usuniętego , ale mysle mysle
            Jak to zrobiłaś PISZ I TO SZYBKO PLISSSSSSSS




            W DOMU PEŁNYM DZIECI
            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

            Skomentuj


              Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
              Jak to zrobiłaś PISZ I TO SZYBKO PLISSSSSSSS
              http://www.wykop.pl/ramka/233615/spo...aczyc-sledzika
              pod warunkiem ze masz nowa wersje mozilli , a co do reszty to niewiem
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                ja znów na chwilke!

                pawimi poczekajmy,moze odpiszą
                a swoja droga skusiłam sie dzis na wszytskie(no prawie) wszytskie posty od queen cos tam coś tam .nooooooooooooooo powiem wam że dziewczyna chyba się czuje expertem we wszytskich dziedzinach zycia......No popatrzcie,normlanie alfa i omega!!!Ale tekst o piciu alkoholu poprostu rozwalił mnie na łopatki,normalnie o mało sie kawa w tym momencie nie zakrztusiłam!!!!

                ewylinka szybciutko dojdziesz do wprawy,ale to fakt noworodek potrafi zabrać duzzzzzzo czasu

                beti
                ja to wogóle WIELKI UKŁON W TWOIM KIERUNKU,po pierwsze 4 dzieci.....dla mnie nie do przejścia, maluszek w szpitalu ,w domu jest pewnie duzo pracy jak to przy dzieciach a ty tak zorganizowana kobitka jesteś że masz czas na necie posiedzieć!!!!!

                siluś normlanie przefantastyczne te twoje dzieciaki a córka bardzo ładna .....no ,.no,no rosnie mi synowa hihihihihih

                color witaj,jak tam badania zrobione?????


                Ja jutro ide z kamilem w koncu bo normlanie zbieram sie od poniedziałku,a pozatym czekałam aż książe kupe zrobi bo przecież tez do badania hehehehehe


                No i to chyba na tyle,jesli którąś pominełam to baaaaaaaaardzo przepraszam!


                życze Wam miłej nocki





                A CO DO ŚLEDZIA NA NK ............WYŁĄCZONY JEST !!!!!!!!!!!!!!!!! WKURZA MNIE TEN SLEDŹ,DOBRZE ZE NIE MAKRELA!!!!!!!!!!!!
                Last edited by olcia79; 16-09-2009, 23:09.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dziękuję JESTEŚ WIELKA




                  W DOMU PEŁNYM DZIECI
                  NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                  Skomentuj


                    Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                    ja znów na chwilke!
                    color witaj,jak tam badania zrobione?????
                    Badania wyszły Ok

                    Dobranoc
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                      Dziękuję JESTEŚ WIELKA
                      Nie raczej niska , tylko 165
                      Amelia 12.03.08

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez Ewylynka Pokaż wiadomość
                        Hej dziewczyny nawet nie próbuję nadrobić tego co piszecie bo i tak nie dam rady. Wiecie co teraz Was wszystkie podziwiam!!! Jak wy przy swoich szkrabach znajdujecie na wszystko czas Ja to ledwo daję sobie z tą małą kruszyną radę i nigdy nie starcza mi na nic czasu
                        Kochana a poczekaj jak Ci mała zacznie raczkować, wtedy to dopiero będzie absorbująca
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          to i tak większa ode mnie o cały cm hehe




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                            Kochana a poczekaj jak Ci mała zacznie raczkować, wtedy to dopiero będzie absorbująca
                            a chodzić i ściągać wszystko o boże ,
                            nie wspominając jak zacznie sie już na tapczany i krzesła wspinać, ale ja stosuje smycz i do kaloryfera wtedy wiem że krzywdy sobie nie zrobi bo z niczego nie spadnie a ja spokojnie na CM sobie mogę klikać




                            W DOMU PEŁNYM DZIECI
                            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                            Skomentuj


                              Beti ja też ostatnio chciałam smycz zastosować jak miałam masę pielenia a diabeł rogaty ciągle mi na schody uciekała
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                OLCIA TY NIE DOBRA KOBIETO MNIE POMINĘŁAŚ!!!!!!!!!!!!!
                                Teraz przepraszaj osobiście przy kawie tej Twojej pysznej
                                PAULINA 07.07.2008




                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X