Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
    A swoją drogą powiem Wam laski że ja mam na głowie takie miejsce po prawej stronie że jak tylko się dotknę to mnie to boli, niekiedy nawet jak głowę na poduszkę położe to czuje to miejsce, fakt 4 lata temu porządnie walnęłam tyłem głowy o beton trzy lata temu przechodziłam okropne migreny myślałam że to na tle nerwowym a teraz ciągły ból w tym jednym miejscu ale tylko gdy dotknę.
    Nie ide z tym do lekarza bo się boję diabnozy i robienia badań
    miałam taka sama historie tez walnełam głowa o beton i od tamtej pory czyli parę lat juz i dalej mam tak ze jak się dotknę w to miejsce to boli, od tamtej pory też cierpię na migreny tzn to było potem wykryte bo po tym zdarzeniu byłam na rezonansie i tomografii i nic nie wyszło więc neurolog stwierdził ze to migreny
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      cześć Wszystkim mam dziś ciężki dzień moje maleństwo dostało okropnego kataru walczę z nim od rana i modlę się żeby coś gorszego nie wyskoczyło wydmuchać aspiratorem sobie nie da a jak na siłę mu robie to drze się jakby go ktoś ze skóry obdzierał i naraziłam sie przez to tesciowej jakbym krzywde dziecku robiła nie wiem czy to coś da ale posmarowałam go mascia rozgrzewajaca pod nos majerankową i narazie oddycha cały dzień był z tym problem bo mu nos zatykało i nawet jeść nie chciał gorączki niby nie ma zobaczę jutro jak coś to wizyta u lekarza mnie czeka a to dopiero początek jesieni szok
      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

      Skomentuj


        Kurcze dziewczyny co z tymi katarkami i przeziębieniami
        Ja niedługo mam małego ze szpitala brać a tu jakieś bakterie grasują




        W DOMU PEŁNYM DZIECI
        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

        Skomentuj


          chyba przez tą pogodę zmienną tak się dzieje wiesz już kiedy?
          Last edited by jaroszka80; 16-09-2009, 20:41.
          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

          Skomentuj


            Wiecie co u nas też bratanice katarki mają. U dentysty spoko, zęby odkamienione
            PAULINA 07.07.2008




            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

            Skomentuj


              hej ANIK ja od dentysty stronię bo trochę się wycierpiałam po niezdrowym trybie życia jako nastolatka i ząbki mi popalić dały ale teraz też i nie mam potrzeby
              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

              Skomentuj


                Napisane przez pawimi
                u nas dzis znacznie chlodniej bo tylko 23 stopnie czyli po tych ostatnich upalach czuc zimny powiew ale bardzo slonecznie i przyjemnie, caly tydzien ma byc taki w okolicach dwudziestu kilku stopni i bezdeszczowy. Takiej typowej jesieni bynajmniej to nie przypomina Moje dzieci wczoraj kapaly sie w jeziorze.
                zmieniam kraj zamieszkania nie cierpię zimna i deszczu
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                  chyba przez tą pogodę zmienną tak się dzieje wiesz już kiedy?
                  Hmm miał wyjść pod koniec tego tygodnia a dzisiaj mi powiedziała że za 6,7 dni będzie miał badane oczka to nie wiem kiedy chcą go wypuścić
                  Ale swoją drogą to wolę żeby mu tam te kontrole porobili bo u nas to terminy koszmarne

                  Aha chciałam wyprostować i zwrócić honor CZDiM w Ligocie dziecko tej kobiety tam nie leży, a ona zastanawia się czy nie było by lepiej jakby właśnie tam trafiło,dzisiaj jej maluszek czół się lepiej, ale co z tego, miał maluszka zobaczyć konsultant wojewódzki a odwołał wizytę ZWYKŁYM MAILEM




                  W DOMU PEŁNYM DZIECI
                  NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                  Skomentuj


                    było by miło ale to niestety nierealne jestem bardzo zakorzeniona w Polsce byłam jakiś czas we Włoszech i ciągnęło do domu jak nie wiem podobały mi się tam warunki i klimatyczne i życiowe ale...tu moje serce zostało i wróciłam
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj


                      [QUOTE=Beti313;117935]Hmm miał wyjść pod koniec tego tygodnia a dzisiaj mi powiedziała że za 6,7 dni będzie miał badane oczka to nie wiem kiedy chcą go wypuścić
                      Ale swoją drogą to wolę żeby mu tam te kontrole porobili bo u nas to terminy koszmarne

                      co do badania oczek to u nas to samo my jeździliśmy sami bo ze szpitala nas już wypuścili raz że długo czekaliśmy na wizytę to jeszcze na miejscu po trzy godziny siedzieliśmy na szpitalnym korytarzu
                      KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        czesc dziewczyny,ja dosłaownie an chwilke bo zmeczona jestem tym zebraniem w szkole,tez sie gorąca dyskusja zrobiła na sam koniec i tak do 19,30 nam zeszło ale ja nie o tym

                        pawimi ja sobie dzis pozwoliłam doczytać watek o porodach w wodzie i normnlanie mnie zatkało ,co ta KRÓLOWA MATKA" tam wypisywała,a maila od administratora to już wogóle nie rozumiem....... napisz mu zwrotnego maila z zapytaniem gdzie uzyłas wulgaryzmów...bo z tego co pamietam to mądra i wyedukowana queen cos tam coś tam pierwsza Cie obraziła nazywając pawianem ..... poprostu brak mi słow
                        dobra jak sie wyrobie z moimi sprawami to jeszcze tu zaglądne

                        miłego wieczorku moje laseczki i ty mój przecudny pawianiku(hehehe oczywiście bez urazy)

                        Skomentuj


                          Witam dziewczynki,
                          jestem wykończona po 9 godzinach harówki w pracy nic mi sie nie chce-nawet ruszyc palcem u nogi-zapiernicz jak cholera



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Hej dziewczyny nawet nie próbuję nadrobić tego co piszecie bo i tak nie dam rady. Wiecie co teraz Was wszystkie podziwiam!!! Jak wy przy swoich szkrabach znajdujecie na wszystko czas Ja to ledwo daję sobie z tą małą kruszyną radę i nigdy nie starcza mi na nic czasu

                            Skomentuj


                              A jeśli mogłabym was prosić o głosik do kogo bardziej podobna jest moja niunia byłabym wdzięczna (pewnie i tak do ojca)

                              Skomentuj


                                Napisane przez pawimi
                                beti wlasnie przypadkiem cie znalazlam a tym innym forum
                                masz na myśli babyboom?




                                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X