Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wkoncu chyba one są świadome z kim się wiążą?
    FROCH

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
      wkoncu chyba one są świadome z kim się wiążą?
      Chyba że są tak bardzo oślepione miłością

      Skomentuj


        no może się zdarza w ich przypadku miłość" jak piorun z nieba" i je zaślepia...hmmm ale stawiam,że takich przypaków jest 1 na 10,więc co z resztą??wiem wiem lecą na te brązowe oczy i ciemną karnacje
        FROCH

        Skomentuj


          A Julek ma koleżankę Julkę i ona jest córką Polki (tej mojej koleżanki z placu) i Afgańczyka. Noo i żyją sobie całkiem fajnie tyle, że dziecko tutaj wychowane więc też jest inaczej.

          My po lekarzu, Julek przeziębiony, dostał kilka leków i teraz będzie się kurował.
          A na podwórku upał niemiłosierny
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
            no może się zdarza w ich przypadku miłość" jak piorun z nieba" i je zaślepia...hmmm ale stawiam,że takich przypaków jest 1 na 10,więc co z resztą??wiem wiem lecą na te brązowe oczy i ciemną karnacje
            I na złoża ropy naftowej a co za tym idzie kasa, kasa, kasa

            Skomentuj


              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
              wkoncu chyba one są świadome z kim się wiążą?
              miss-froch nie byłabym taka pewna,one chyba też do końca nie są.....
              Kochana przeciez Ty we francji mieszkasz a tam tych muzełmanów pełno,i co myslisz ze one takie zadowolone
              Moja babcia przez 5 lat w paryzu mieszkała,pracowała w polskiej kancelarii prawnej.... słuchajcie,włos sie na głowie jeżył jakie te dziewczyny mają jazdy z tymi warioatami

              A tak nawiasem mówiąc siostra mojego męża ,sobie dzieciaka zrobiła z turasem-brudasem..... znam historie z autopsji i jej przypadek nie jest odosobniony!
              Oczywiście nie mierze wszystkich jedną miarą bo są różni ludzie, ale jak tak zaczniesz drążyć temat to sie okazuje że na około jest pełno takich dramatycznych historii
              A dziewczyny są młode,zafascynowane,nie wdrążają sie w temat islamu,koranu..... a potem jadą do kraju męża i co..... szok!!!!!!!
              Bo tam teściowa jest głowa domu,mąż zmienia się o 360 stopni i wtedy wołaja.....ratunku pomocy,zabirzecie mnie stad

              przepraszam za błędy ,ale jak szybko pisze to nieraz mi sie wkradnie jakis błąd


              hihihihhale literówek mi powskakiwało .....już poprawiam!!!!

              Skomentuj


                olcia masz rację. Oni po prostu tacy są, bierze się z tradycji, wychowania, wiary i jeszcze Bóg wie czego. Na pozór wydaja się mili, ale gdy dochodzi ślub, rodzina to już wszystko wygląda inaczej.
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  family dlatego napisałam że nie wszystkich sie mierzy jedna miara
                  afganistan to naprawde zacofany i bardzo ortodoksyjny kraj-jesli chodzi o islam,wiec dobrze ze oni sa tu a nie tam

                  Ja rozumiem fascynacje inna religia,albo mam chloapaka islamczyka.....ale kurcze laski lizna wiedzy z internetu,nie dowiedza się za dużo a mysla że wszytsko wiedzą
                  Koran i islam rządzą sie swoimi prawami i chcac wyjsc za czlowieka innej wiary(niekoniecznie musi to byc muzełmanin) wypadałoby poznac obyczaje,religie prawo itd itd ...... bo własnie poźniej dzieja się takie historie ktore mozemy oglądac w tv czy gdzies indziej
                  Last edited by olcia79; 16-09-2009, 13:09.

                  Skomentuj


                    Olcia a no własnie dlatego są tutaj a nie tam Dziewczyna ma głowę na karku i wie co się w świecie wyprawia.
                    Ale drugiej tak cudnej dziewczynki na placu zabaw nie ma taka fajna czarnulka
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      olcia masz racje,we fr turasów,muzlumanow,arabusów jest wpiernik....oni wszędzie są...to jest inna mentalność ludzi...w egipcie chłop jedzie na wielbłądzie a kobita ciągnie telewizor...nawet taki kawał był..
                      ale oni za granicą(mam namyśli ludność) umieją sobie pomagać,trzymają się razem...a MY POLACY??chcemy z zazdości się pozabijać i każdy po każdym dołki kopie
                      FROCH

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ale wiecie co... kraje już nie chętnie chcą by Muzłumanie emigrowali i się osiadali na stałe dlatego, że oni próbują dominować.
                        Moja szwagierka mieszka w Anglii i w jej mieścinie też się nazjeżdżali to po prostu bojkotowali Boże Narodzenie, nie zgadzali się by ludzie stawiali sobie choinki przed domami bo niby była to obraza ich wiary
                        To są chorzy ludzie.
                        A w Holandii jest ich tyle, że państwo nie potrafi sobie teraz z nimi poradzić.
                        We Fr. robi się to samo.
                        Ja nie jestem rasistką, ale oni powinni mieć zakaz migracji po świecie
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Tree właśnie chciałam napisać że ich dzieciaczki są śliczne

                          Skomentuj


                            family no wlasnie o tym pisałam
                            Oni chca żeby ich tolerowano,stawianie meczetów itd a oni co wyrabiają .... obraza ich religii....no szlag mnie zaraz trafi,a mnie obraża to jak oni sie ubieraja i co mam zbojkotowac ich strój?????a jak kilka razy dziennie dywaniki rozkładają i sie modlą wyjąc przy tym niemiłosiernie,moze to komus przeszkadzać to co tez mamy zbojkotowac ich modlitwe!!!! no nie rece opadają!!!
                            Jak im jest tutaj tak źle to niech wracaja do ojczyzny!!!!
                            No ale sorry to jest wina tych państw ktore nawpuszczały motłochu do siebie i nie moga sobie z nimi poradzić!!!!!!!
                            Nie wiem pojedz do algierri i wybuduj kościól.... to sobie wybudujesz,ale chyba malzoleum bo za chiny nie wystawisz tego kosciola hahahaha

                            Skomentuj


                              olcia tak, tak wina tych panstw bo wielce tolerancyjne chciały być.
                              To teraz mają
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale chyba gadacie o małżeństwach z
                                muzułmanami Jesli tak to polecam książkę "Tylko razem z córką".
                                Opowiada właśnie o Amreykance, która poslubiła Irańczyka. Mieli 4 letnią
                                córkę. I wszystko było pięknie dopóki nie pojechali na "dwutygodniowe
                                wakacje" do Iranu. Nie pozwolil jej wrócic do kraju. A każdy kto jej
                                proponował pomoc nie chciał zabrać dziecka z Iranu.
                                Super książka, opowiadana właśnie przez tą kobietę która uciekała.
                                I jest też film z Sally Field

                                A tak btw to cześć


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X