Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez asiaows Pokaż wiadomość
    pawimi wywaliłaś esej na pół strony i się schowałaś
    wyłaź pogadać
    jestem, w robocie siedze i dumam jakby tu samo sie za mnie zrobilo kawal lenia sie ze mnie wygodnego zrobil

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez asiaows Pokaż wiadomość
      kiyanarobiłaś smaka tym kalafiorem,także moi już są po ziemniaczkach z jajeczkiem sadzonym i zapiekanym kalafiorku
      tanio,szybko i bez dumania hehe
      mi tez narobila, wlasnie jutro bede robic, przeciez to 10 minut roboty a jak smacznie

      Skomentuj


        no to dumaj dalej hehe
        mnie Adaś książką atakuje także chyba mu muszę poczytać
        Dawid 06.03.1995
        Julia 18.05.2004
        Adaś 30.06.2008



        http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

        Skomentuj


          spadam już nie czytać,bo widzę że kumpela z córkami parkuje
          no to będzie kawka w miłym towarzystwie jupii
          Dawid 06.03.1995
          Julia 18.05.2004
          Adaś 30.06.2008



          http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

          Skomentuj


            u nas tak fajnie cieplo jest, normalnie lato i nie pasuje mi ze to juz koniec wakacji na dobre. Zawsze ten pierwszy dlugi weekend wrzesnia i swieto pracy to taki nieoficjalny koniec lata jest a do mnie nie dociera ze musze sie za prace zabrac. Powinnam miec naprawde sporo roboty az do poczatkow grudnia, potem jest swiateczny zastoj az do marca praktycznie. W zimie zaraz po swietach ludzie kasy nie maja i nie robia zadnych wiekszych inwestycji ani zmian w polisach. Wiosna znowu rusza na ostro a w czerwcu ja zawsze ten swoj dlugi urlop biore Pewnie z dnia na dzien bedzie lepiej. A co u ciebie?

            Skomentuj


              aaaaaa....no to uciekla, moze i dobrze bo sie za robote zabiore calkiem mnie klienci zwolnia, powiedza ze mi soda do glowy uderzyla i ich olewam

              Skomentuj


                Napisane przez magdapm Pokaż wiadomość
                hej dziewczyny, mam pytanie czy któraś z was miała małowodzie?? wiem że jest taki wątek tylko on jest dawno nieodwiedzany a poza tym tam prawie wszystkie były ok 20 tyg., a ja jestem w 39 - tydzień temu było wszystko ok a dzisiaj już nie i jutro mam się stawić na patologii. Proszę napiszcie czy któraś była w podobnej sytuacji i czy rodziła naturalnie czy przez cc.
                Magda z tego co piszesz to Twoje malowodzie jest spowodowane odplywaniem wód które zdaza się dośc często w ostatnich tygodniach ciązy.Myślę że nie masz co się martwić pójdziesz do szpitala zrobią Ci badania dadzą antybiotyk lub wywolają poród.Bądź dobrej myśli.


                Skomentuj

                •    
                     

                  jak będziecie potrzebowac rady na szybki obiad co zrobić to zapraszam mam wprawę
                  Oskar Michał
                  1 kwiecień 2009
                  3710 ; 59 cm ; 10 pkt


                  Skomentuj


                    hej dziewczyny!
                    my niedawno wróciłyśmy ze spaceru. Asia chyba z 20 minut biegała po mieście, aż m. po nas przyjechał. do wózka nie dała się zapakować, a że sama jeszcze nie biega, to oczywiście ja z nią 20 minut chodziłam
                    Kiya to ja poproszę, bo jak pisałam rano, obecnie gotuję 2-3 obiady dziennie. o jutro będę akurat trzy robiła

                    Skomentuj


                      no to prosze sie podzielic pomyslami na 7 dni w tygodniu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        o może mi się dziś poszczęści i skończy się na jednym ugotowanym obiedzie, no jednym i połowie. dla m. makaron mam już ugotowany, ale on poszedł na fotel z zębem i może nie będzie nic jadł już

                        Skomentuj


                          hejka,
                          u mnie juz po dziceicym obleżeniu- bylo 4 chlopcow i moja panna. sajgon zrobili.
                          Kyia- zapodaj przepis na cos szybkiego, a o jakich zapiekanych kalafiorach piszecie?
                          Magda- napisz kiedy twojemu m., znudzi sie makaron.

                          AMELCIA ur. 08.02.2007

                          Skomentuj


                            dominika sama czekam aż mu się to znudzi. jak na razie je od zeszłego wtorku, czyli dziś już tydzień mija. dziś możliwe, że nie zje, zobaczymy. jeszcze nie wrócił od mamy.
                            miał iśc na 18, o 17:55 powiedziałam, że jest mi przykro, ale chyba już musi iść i że będę się jednoczyć z nim w bólu hahaha
                            jeszcze mi się przypomniało, że jak byłam sama dwa tygodnie temu na fotelu i miałam za dużo plomby założonej i teściowa próbowała ją zpiłować i to trwało i trwało (ogólnie już miałam dość siedzenia na tym fotelu). w końcu się wkurzyłam, plomba już niewiele przeszkadza i mówię, że już jest ok, teściowa do mnie, żebym nie kłamała, bo inaczej wyleci i znowu trzeba będzie wiercić, a ja: no dobra, to jeszcze trochę przeszkadza

                            Skomentuj


                              Właśnie przed chwilką wróciłam z kolejnego spacerku, mój synuś teraz ogląda wieczorynkę

                              Skomentuj


                                Hej dziewczyny macie problemy z obiadem, ja znam fajna stronkę, zaznaczacie produkty które macie w lodówce i klikacie w SZUKAJ i po chwili macie podany przykładowe danie które mozna zrobić z tego co jest




                                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X