Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Znowu mnie nikt nie zauważył Chyba już nie będę się udzielać na CM.Cześć!


    Skomentuj

    •    
         

      http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod..._dziecku_.html


      znalazłam hehehe

      Skomentuj


        anna nie denerwuj sie kobitko,ja cie dopiero teraz zobaczyłam
        szukalam linka do tych imion

        Skomentuj


          Ania glowa do góry- mnie tez nie zawsze zauważaja

          AMELCIA ur. 08.02.2007

          Skomentuj


            no umarłam..... imie SELMA ........ mnie sie z szelmą kojarzy hahahah

            Skomentuj


              Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
              Znowu mnie nikt nie zauważył Chyba już nie będę się udzielać na CM.Cześć!
              O przepraszam ja Cię czytałam,

              też niekiedy czuje się nie zauważona a znów jak cały tok rozmowy skupia się na moim temacie to mi głupio




              W DOMU PEŁNYM DZIECI
              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

              Skomentuj


                my też na spacer bo słonko swieci!
                anna ja tez często gęsto tu nie zauwazona!
                pa pa
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Hej
                  Co do orginalnych, czy też dziwnych imion, to u nas w parku pojawia się dziewczynka o imieniu Gertruda. Mama na nią Gercia mówi i dla niej to najpiękniejsze imię na świecie. Dlatego ja nie neguję, tylko sama chyba bym się wściekła, gdybym zawołała swoje dziecko, a zaraz by się we mnie wlepiały wszystkie twarze dookoła. A tak jest w jej przypadku niestety. Wszyscy zaraz umierają z ciekawości co za dziwoląg takie imię dziecku nadał..


                  Skomentuj


                    A ja zawsze wszystkich czytam tylko nie w każdym poruszanym temacie jestem w stanie coś napisać.




                    W DOMU PEŁNYM DZIECI
                    NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                    Skomentuj


                      czytam sobie to forum co sa mamy muzełmanki,że normlanie nie moge!!!!!
                      Matko boooooooooooooooska,co te dziewczyny widza w facecie co w sukience pomyka z brodą długą jak u mikołaja,a one ubrane od stóp do głow w jakies badziewie ,upał nie upał a one łarza w tych szmatach


                      w MAJU BYLISMY W NIEMCZECH U MOJEGO ROBERTA SIOSTRY,MAJA TAM TAKI WIEEEEEEEElki park i był jakis festyn to wiecie co przeraźiłam sie nieziemsko bo tego motłochu tam było najwiecej,czarno przed oczami a najlepsze ze co druga para wygląda tak
                      pan wylansowany,wypachmnuiony,obwuieszony złotem idzie z przodu a z tyłu zońa przyodziana w ten swój strój pomyka za nim jak służąca!!!!!!!!!!!!!
                      I one jeszcze tweirdzą że takie życie jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Anna, to pisz czasem w wątku "na każdy temat", tam nie ma takiego ruchu i nie ginie się w gęstwinie postów. Na pewno zawsze Ci ktoś odpisze.

                        Beti, dopiero teraz trafiłam na Twój wątek i prawie ryczę. Zwłaszcza te fotki takie wzruszające. To wszystko co przeszłaś i z czym sobie radzisz każdego dnia... Jesteś bardzo silną kobietą!!!


                        Skomentuj


                          Napisane przez Lullaby Pokaż wiadomość
                          Beti, dopiero teraz trafiłam na Twój wątek i prawie ryczę. Zwłaszcza te fotki takie wzruszające. To wszystko co przeszłaś i z czym sobie radzisz każdego dnia... Jesteś bardzo silną kobietą!!!
                          ten początek szło by ominąć bo z perspektywy czasu to co potem przeszłam to błahostka, widać tak miało być bo tamte problemy odeszły w zapomnienie i na szczęście juz nie wracają




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            [QUOTE=olcia79;117604]czytam sobie to forum co sa mamy muzełmanki,że normlanie nie moge!!!!!
                            Matko boooooooooooooooska,co te dziewczyny widza w facecie co w sukience pomyka z brodą długą jak u mikołaja,a one ubrane od stóp do głow w jakies badziewie ,upał nie upał a one łarza w tych szmatach


                            wiesz jak bylismy w tunezji to przychodziła do naszego hotelu taka para "miejscowa" z dzieckiem może ze 2 miesiące.
                            i tak - on wypachniony , w dresiku adidasa a ona z tym dzieckiem , spodnie, na to spódnica do kostek i te całe szmaty na twarzy że tylko oczy widać .
                            ona siedziała z tym maleństwem a on się w basenie pławił. potem jak się ukapał to sobie szli. i tak dzień w dzień. a dodam że był upał 46 stopni.
                            przy takich obrazkach jestem za równouprawnieniem...
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              pinklady.......no właśnie dokładnie ten sam obrazek co w niemczech

                              Ale zauwazyłam że większośc polek jak wyjedzie za granice i dorwie sie do araba to mysli że pana boga za nogi złapała a poźniej jest płacz i zgrzytanie zębami..... odbijanie dzieciaków i inne takie!!!!!
                              Narobi jej 5 dzieci,przyodziekje w czador czy jak sie to tam zwie i heja do swojego kraju wywiezie,ale nie one twardo stoja na stanowisku że z nimi tak nie będzie!!!!

                              I wiecie co Wam jeszcze powiem-pewnie mnie niektóre potępią za te słowa ALE WCALE MI NIE JEST SZKODA TYCH DZIEWCZYN KTÓRE ZOSTAŁY WYWIEZIONE DO KRAJU SWOICH MĘŻÓW!!!!!!

                              Oni-muzełmanie,domagaja się respektowania swojej religi tu u nas na zachodzie,budowanie meczetów,noszenie nakryc głowy itd,bo tłumacza że oni są tolerancyjnui w stosunku do innych narodowości ....NO TO niech ktos sprubuje wybudowac kościól u nich w krajuuuuuu ........noooo zabija predzej niż pozwolą!!!!!!!!!!!!!!

                              wypowiedz jednej forumowiczki z tego forum które przeglądam:
                              .......... " Witam
                              Ja rowniez jestem ze zwiazku mieszanego.Moj maz jest muzulmaninem.Mamy jednego dziecia.Mieszkamy baardzo daleko od Pl chociaz obecnie wakacyjnie jestesmy w Pl.
                              Kiedys na forum emama zagladalam czesto ale pozniej zablokowali mi te strone akurat bo ponoc znalezli materialy niezgodne z ideologia kraju,mam wiec nadzieje ze bedac w Pl uda mi sie wkrecic w Wasz watek.Pozdrawiam serdecznie.Mama 11 miesiecznej Layli ..... "


                              albo to .....znalazłam juz kilka takich samych wypowiedzi :
                              ...... " A co do ilosci dzieci...to ile Bóg nam da z takiej gromadki bedziemy szczesliwi... "

                              Jak mówiłam a raczej pisałam narobi jej cała gromade dzieci i wielka szczęśliwa rodzinka hahahaha
                              Last edited by olcia79; 16-09-2009, 12:15.

                              Skomentuj


                                Olcia podzielam Twoje zdanie:
                                I wiecie co Wam jeszcze powiem-pewnie mnie niektóre potępią za te słowa ALE WCALE MI NIE JEST SZKODA TYCH DZIEWCZYN KTÓRE ZOSTAŁY WYWIEZIONE DO KRAJU SWOICH MĘŻÓW!!!!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X