Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    ŻART
    Ale nie powiem czasami mam ochote wystawić go na balkon i zamknąć drzwi, bo on na balkonie jest wyjątkowo grzeczny bo na autka sobie patrzy no i krzywdy za bardzo nie ma jak sobie zrobić, bo i nawet juz przeprowadziłam test czy przypadkiem nie da rady przecisnąć głowy między prętami i nie ma takiej opcji już za duża kapusta na takie wybryki




    W DOMU PEŁNYM DZIECI
    NAWET DIABEŁ TRACI MOC

    Skomentuj

    •    
         

      Z dzieciakami to trzeba uważać. Ja kiedyś też byłam 100 % pewna, że Paulina nie sięgnie herbaty gorącej no i niestety pomyliłam się i nie doceniłam mojego dziecka
      PAULINA 07.07.2008




      http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

      Skomentuj


        a Oto Wszystkie Moje żywioły[ATTACH]2520[/ATTACH]




        W DOMU PEŁNYM DZIECI
        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

        Skomentuj


          Beti to masz wesoło, jeszcze tylko najmniejszy niech wróci do domku i rodzina w komplecie. Super chłopaki, może któryś dla mojej Pauli rośnie?
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            No do Paulinki to najlepszy byłby Mati ale to diabeł wcielony no chyba że jak się nie poprawi to przymknę oko jeśli zastosuje wiązanie do kaloryfera jako metodę wychowawczą




            W DOMU PEŁNYM DZIECI
            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

            Skomentuj


              Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
              No do Paulinki to najlepszy byłby Mati ale to diabeł wcielony no chyba że jak się nie poprawi to przymknę oko jeśli zastosuje wiązanie do kaloryfera jako metodę wychowawczą
              Moja Paula to też diabeł wcielony
              PAULINA 07.07.2008




              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

              Skomentuj


                Napisane przez pawimi
                powiedzcie mi teraz powaznie, czy ona jest chora psychicznie czy to ja moze sie czepiam??????bo juz naprawde zwatpilam.
                Pawimi odpisz gówniarze tylko żeby się odpiepszyła i tyle, bo ona widać jest nie całkiem normalna. Bawi się Twoim kosztem -gówniara jedna. Nie ma co z idiotką dyskutować
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  wariatka




                  W DOMU PEŁNYM DZIECI
                  NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                  Skomentuj


                    pawininie daj sie dalej wciągać w tą chorą gre, dziewczyna wyimaginowała sobie świat mamy babci cioci i kogo tam jeszcze wymieni nie wiadomo, niby była w ciąży, może i już urodziła ile w tym prawdy NIE WIEM ale wydaje mi się że jest to zabawa kilku smarkatych podlotków które siadają przed komputerem z encyklopedią medyczną, słownikiem, i bóg wie jeszcze jakimi ściągami, prowokują nas a my dajemy się w to wciągnąć a małolaty mają ubaw po pachy przy piwku




                    W DOMU PEŁNYM DZIECI
                    NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                    Skomentuj


                      według mnie najbardziej wymowną odpowiedzią będzie brak odpowiedzi




                      W DOMU PEŁNYM DZIECI
                      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Normalne to to nie jest




                        W DOMU PEŁNYM DZIECI
                        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                        Skomentuj


                          ale zawsze idzie spróbować jak to jest?
                          Wejść sobie na forum młodzieżowe i troche zszarpać dzieciakom nerwy, he he też byś się ubawiła przy tym a takie zabawy wciągają, wręcz uzależniają jak Net i alkohol he he przez to laska nie umi odpuścić bo wie że ciebie nosi




                          W DOMU PEŁNYM DZIECI
                          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                          Skomentuj


                            Dbra spadam do wyra bo m. się apeluje




                            W DOMU PEŁNYM DZIECI
                            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                            Skomentuj


                              Napisane przez pawimi
                              bo wlasnie problem polega na tym ze mnie nie nosi tylko mam dosc obelg i tego ze jakas szczeniara sie uczepila i nie chce popuscic. Moze powinnam mojego syna dopuscic do swojego kompa, tylko ze on nie pisze po polsku
                              ja bym się tym nie przejmowała młodziara pewnie da rade przeczytać przecież swoją drogą jej nik też nie jest napisany po polsku a tyle zamieszania przez jedną literówkę a później wyzwiska w kierunku polki która mieszka za granicą, nic się kupy nie trzyma, to w końcu jaki jest jej pogląd?




                              W DOMU PEŁNYM DZIECI
                              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                              Skomentuj


                                Może też chciała z kraju się wydostać a jej się nie udało i teraz zazdrość przez nia przemawia i akurat ciebie się uczepiła




                                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X