Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dzień dobry ,
    Pawimi głowa do góry , niema co się przejmować gdyż to tylko człowieka zasmuca a po co ?
    Admin źle postąpił , a jeżeli ta mother wysłała na CIebie skargę to oznacza że nie umie czytać postów gdyż ja nie widziałam abyś w jej stronę słała obelgę

    U nas słoneczko ale chłodno, Amelka będzie zaraz jeść śniadanie kakao już wypite.
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Cześć colorek co tu dzisiaj tak pusto




      W DOMU PEŁNYM DZIECI
      NAWET DIABEŁ TRACI MOC

      Skomentuj


        Własnie sie tak zastanawiam
        może jeszcze śpią
        Czy jest jakaś określona ilośc na zjedzenie jajka na twardo dla dzieci?
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          ilości chyba nie ma przynajmniej u dziewczynek ale nie wiem co można dać wcześniej czy złółtko czy białko




          W DOMU PEŁNYM DZIECI
          NAWET DIABEŁ TRACI MOC

          Skomentuj


            Dziecku w wieku 1-3 lata, 1 jajko można podawać 4-5 razy w tygodniu. Jeśli jajko jest podawane na obiad zamiast mięsa, powinno otrzymać go więcej niż zwykle, tj. 1,5 sztuki.

            Takie coś znalazłam, mowa tu oczywiście o jajku na twardo
            Last edited by Beti313; 17-09-2009, 09:09.




            W DOMU PEŁNYM DZIECI
            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

            Skomentuj


              O kurcze
              Amelka wczoraj zjadła 2 jajka na twardo tak je uwielbia.A dzis jedno ,nie za dużo?
              Chyba żółtko można wczęsniej dać
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                OLCIA TY NIE DOBRA KOBIETO MNIE POMINĘŁAŚ!!!!!!!!!!!!!
                Teraz przepraszaj osobiście przy kawie tej Twojej pysznej


                anik
                KOCHANA TY MOJA!!!!!
                PROSZĘ OTO KAWKA NA PRZEPROSINKI
                mam nadzieje ze moje winy zostana przebaczone!!!!!!


                Oczywiście reszta baboli tekże zapraszam na poranna kawke




                Zaraz sie włacze do dyskusji tylko skoncze podłogi myć!!!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                  O kurcze
                  Amelka wczoraj zjadła 2 jajka na twardo tak je uwielbia.A dzis jedno ,nie za dużo?
                  Chyba żółtko można wczęsniej dać
                  No od roku czy nawet 7 miesiąca można dawać całe, a ty się nie przejmuj tak tymi jajkami jedno czy dwa napewno jej nic nie będzie a na przyszłość już wiesz




                  W DOMU PEŁNYM DZIECI
                  NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                  Skomentuj


                    olciadziękuję tylko czemu ta kawa już zimna jest??




                    W DOMU PEŁNYM DZIECI
                    NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                    Skomentuj


                      Chciałam sie tylko przywitać, mam jeszcze dzis sporo na głowie i dużo się wydarzyło u nas jak mnie nie było na FORUM

                      napiszę wieczorkiem co załatwiłam i co sie dzieje z Johnnym...
                      a dzieje sie dzieje i nie jest za dobrze - po prostu mam bardzo chore dziecko

                      mam termin obrony pracy magisterskiej na 5 października - to dobra wiadomość
                      Last edited by sikornik; 17-09-2009, 09:37.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ponieważ jajka to właściwie bomba witaminowo-mineralna. Żółtko zawiera witaminy A i E, D, PP oraz witaminy z grupy B (m.in. kwas foliowy), jest też cennym źródłem łatwo przyswajalnego żelaza, wapnia, cynku, potasu, fosforu, magnezu oraz sodu. Jakby tego było mało – w żółtku znajdują się też spore ilości nienasyconych kwasów tłuszczowych – tych samych, które wchodzą w skład kobiecego mleka i są niezbędne, by prawidłowo rozwijał się układ nerwowy maluszka. Dlatego żółtko jaja wprowadza się do diety dziecka już od 7 miesiąca życia. Białko jest silnym alergenem – z tego powodu można je podać dziecku dopiero po 1 roku życia. Obecne w późniejszym menu smyka białko jaja kurzego jest bardzo dobrze przyswajane (nawet lepiej niż białko zwierzęce, czy pochodzące z nabiału). W swym składzie zawiera także sód i potas.
                        Pierwszy obiadek z jajkiem powinien pojawić się już w 7. miesiącu. Jak zawsze zaczynamy wprowadzać nowy produkt w niewielkich ilościach – w przypadku jajka będzie to pół żółtka co drugi dzień. Od 9. miesiąca podawaj malcowi już cale żółtko co dwa dni, a około 1 roczku wprowadź cale jajko 3-4 razy w tygodniu.

                        Takie coś jeszcze znalazłam




                        W DOMU PEŁNYM DZIECI
                        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                        Skomentuj


                          Napisane przez Beti313 Pokaż wiadomość
                          olciadziękuję tylko czemu ta kawa już zimna jest??
                          beti a tam zimna,tażeba tyle nie gadać na forum tylko za picie kawy się zabierać hehehehe

                          sikornik co to tam u Ciebie się dzieje..... dawaj szybciej,a nie karzesz nam do wieczora czekać!!!!


                          No teraz moge zjeść śniadanko,bo mieszkanko całe wysprzątane


                          pawimi normlanie ten mail który napisała do ciebie nasza KRÓLOWA MATKA,powalił mnie na cycki!!!!!!A tak nawiasem mówiąc taka z niej królowa matka jak z koziej dupy trąba!!!!
                          Powiem tak,zignorowanie tej pani jest chyba najlepszym sposobem,może w koncu da spokój,a do admina jasne że napisz a co !!!!!!!

                          Pozwoliłam sobie wczoraj przeczytać posty w/w królowej matki .........
                          No widzę ze nasza królowa to ekspert w każdej dziedzinie życia,wie wszystko najlepiej,normalanie taką ma wiedzę o świecie i medyczną jakby co najmniej miała doktorat z nauk medycznych i urodziła 5 dzieci!
                          Moim zdaniem jest to 18-sto letnia zakompleksiona dziewczyna,którą rzucił facet gdy sie o ciąży dowiedział(wnioskuje to z jej postów w których ani razu nie wspomniała o ojcu dziecka-oczywiście mogę sie mylić) i teraz próbuje wyżywać się na innych ..... No cóż tacy ludzie też się zdarzają

                          TAKŻE ZIGNORUJMY POSTY I WOGÓLE OSOBĘ NASZEJ UKOCHANEJ queenmother !!!!
                          Last edited by olcia79; 17-09-2009, 09:51.

                          Skomentuj


                            No ja też jestem ciekawa co to temu maluszkowi dolega
                            A ja musze iśc bo bankomatu ale jak widze tą pogode to mi się odechciewa




                            W DOMU PEŁNYM DZIECI
                            NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                            Skomentuj


                              Queenmother ma 18 lat gówniara i juz
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                                Queenmother ma 18 lat gówniara i juz
                                color tak myslę że tyle ma.....pooglądałam sobie zdjęcie jej bo ma w swoim profilu,no na starszą nie wygląda,no chyba że to nie jej fotka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X