Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja wiem napewno ,że tyle ma.Wejdz w wątek jak ubierać noworodka , pisze tak do Majajuli że ma 18 lat .........
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
      Ja wiem napewno ,że tyle ma.Wejdz w wątek jak ubierać noworodka , pisze tak do Majajuli że ma 18 lat .........
      aha ...no to dobre mam oko!!!!!!!!! yhihihihihhihih
      Także sprawa wyjaśniona,w głowie słoma a czuje się tak jakby wszystkie rozumy pozjadała!!!!
      proponuje queenmother niech się lepiej za naukę waźmie i mature zda a nie obrażała ludzi na forum!!!!No ale w sumie czego się można po niej spodziewać jak ona martini pije,szkoda kasy,lepiej niech taka tania berbeluche pije,lepsze efekty daje,szybciej się rozluźni

      Skomentuj


        przepraszam, że się wtące ale może zgłośmy to wszystkie do admina, co q. wyrabia bo to troche przykre, że pawimi musi się tłumaczyć???




        Skomentuj


          Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
          aha ...no to dobre mam oko!!!!!!!!! yhihihihihhihih
          Także sprawa wyjaśniona,w głowie słoma a czuje się tak jakby wszystkie rozumy pozjadała!!!!
          proponuje queenmother niech się lepiej za naukę waźmie i mature zda a nie obrażała ludzi na forum!!!!No ale w sumie czego się można po niej spodziewać jak ona martini pije,szkoda kasy,lepiej niech taka tania berbeluche pije,lepsze efekty daje,szybciej się rozluźni
          Odp jej w wątku poród w wodzie i mam nadzieję że mnie nie zbeszta.Wydaję się jej że wyżej sra niż dupę ma
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Napisane przez BGKM Pokaż wiadomość
            przepraszam, że się wtące ale może zgłośmy to wszystkie do admina, co q. wyrabia bo to troche przykre, że pawimi musi się tłumaczyć???
            Ja jestem zza ..
            Amelia 12.03.08

            Skomentuj


              Napisane przez BGKM Pokaż wiadomość
              przepraszam, że się wtące ale może zgłośmy to wszystkie do admina, co q. wyrabia bo to troche przykre, że pawimi musi się tłumaczyć???
              pomysł nie głupi ..... trzeba tylko z pawimi pogadać!!!!
              Nie wiem co reszta dziewczyn o tym sądzi!!!!
              Bo to normlanie pojęcie ludzkie przechodzi zeby takia gówniara pomiatała ludzmi na około!!!

              Skomentuj


                tak najpierw trzeba się dowiedzieć co pawimi myśli i co jej admin odpisał-mam nadzieje że zorientował się co i jak.......a jak nie to trzeba dowiedzieć się jak to się zgłasza




                Skomentuj

                •    
                     

                  tylko ciekwe czy on zajarzy o co chodzi .....bo widze ze ona jakis nie teges

                  Skomentuj


                    ADMIN gdy jest potrzebny to go niema.
                    Amelia 12.03.08

                    Skomentuj


                      Jestem za bo i mnie nerwy szarpie ta panienka, uwaza się za bóg wie co, nawet z racji swojego młodziutkiego wieku to powinna mieć dla Pawimi troszkę poszanowania a jak widać wcale go nie ma. Powinna być taka opcja przy użytkowanikach "zgłoś naduzycie" albo coś takiego
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        kurcze,najlepszy sopsob to wogóle olanie jej postów....nie pisac juz nic w stosunku do niej!Wogóle przypomniało mi sie jak pisała że jej syn będzie mial na imie justyn..... czyżby fanka justyna timberlaka??????????????????????????

                        Skomentuj


                          Napisane przez ankasos25 Pokaż wiadomość
                          Jestem za bo i mnie nerwy szarpie ta panienka, uwaza się za bóg wie co, nawet z racji swojego młodziutkiego wieku to powinna mieć dla Pawimi troszkę poszanowania a jak widać wcale go nie ma. Powinna być taka opcja przy użytkowanikach "zgłoś naduzycie" albo coś takiego
                          Jest takie coś.Po prawej stornie wykrzyknik w fioletowym kółku.
                          Amelia 12.03.08

                          Skomentuj


                            Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                            kurcze,najlepszy sopsob to wogóle olanie jej postów....nie pisac juz nic w stosunku do niej!Wogóle przypomniało mi sie jak pisała że jej syn będzie mial na imie justyn..... czyżby fanka justyna timberlaka??????????????????????????
                            Wiecie ona piszę dużo o BOgu itp..może jechowa(nikogo nie obrażając) albo bardzo uduchowiona?
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              Dziewczyny założyłam nowy wątek ...chodźcie
                              Amelia 12.03.08

                              Skomentuj


                                Napisane przez ColorWomen Pokaż wiadomość
                                Dziewczyny założyłam nowy wątek ...chodźcie
                                jaki,jaki ?????????????????

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X