Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: ***** Crazy Mums*****

    Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
    A tak w ogule to mój tato ma na nazwisko: "Kulej" a całe dzieciństwo mieszkał w miejscowości o nazwie :"Kuleje" Henryk Kulej z miejscowości Kuleje
    hehe ciekawe skąd się takie coś bierze... bo np u nas jest ulica Kściuczyka
    i sporo mieszkańców którzy na niej mieszkają mają na nazwisko Kściuszyk a rodziną nie są
    przynajmniej z tym co nazwali ulicę

    Colorka zyczę Amelce by jutro było wszystko ok

    Moje dziecko coś nie chce spać ostatnio, dzisiaj mu pół książki przeczytałam zanim zasnął, aż mi w gardle zaschło.
    Byliśmy dzisiaj na dość długim spacerku, ubrałam go w kombinezon to biedny się przewracał co jakiś czas tak mu się ciężko chodziło.

    Święta idą i chyba muszę się wziąć za dzierganie jakiś ozdób.
    Julek: 10/3/2008

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: ***** Crazy Mums*****

      No to super
      mnie kiedys korzonki dopadły (zaraz po Majki urodzeniu) i taka zgarbiona na spacer z nią poszłam i tez miałm wrazenie ze wszyscy się gapią

      a jak tam Twoja bokserka???


      JULA

      MAJA

      OLGA

      Skomentuj


        Odp: ***** Crazy Mums*****

        Zaczęłam czytac bardzo fajną książke,co prawda dopiero zaczełam ją czytac ale bardzo mi się podoba i gorąco Wam polecam: autor:Tony Parsons "Mężczyzna i chłopiec"-książka o facecie który miał wszytsko:dom,wspaniałą żonę i cudownego synka i w jeden dzień to wszystko stracił.



        Dawniej Marti

        Skomentuj


          Odp: ***** Crazy Mums*****

          Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
          Colorku a Amelka nadal kuleje czy już lepiej?
          Nadal kuleje,,,tzn już śpi
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            Odp: ***** Crazy Mums*****

            Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
            Byliśmy dzisiaj na dość długim spacerku, ubrałam go w kombinezon to biedny się przewracał co jakiś czas tak mu się ciężko chodziło.
            U nas to samo, wczoraj dotarł do nas ten kombinezon Tchibo - cudny to ją dzis wystroiłam (ale tylko kurte) i się ruszać nie umiała i leżała co chwila
            a i ściągać go chciała i rzepy obczaiła i je zapinała i odpinała


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: ***** Crazy Mums*****

              Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
              No to super
              mnie kiedys korzonki dopadły (zaraz po Majki urodzeniu) i taka zgarbiona na spacer z nią poszłam i tez miałm wrazenie ze wszyscy się gapią

              a jak tam Twoja bokserka???
              Bokserka jest wspaniała,"pokochaliśmy ją"-dziś jak Alanek wrócił z przedszkola to poszedł do niej a ja z boku słuchałam jak mówił: "Ja za Tobą tęskniłem".Nigdy nie miałam psa i nie wiedziałam jak to fajnie jest miec.Teraz właśnie siedzi u mnie na kolanach jak piszę



              Dawniej Marti

              Skomentuj


                Odp: ***** Crazy Mums*****

                Family w tej miesjcowości co mój tato mieszkał co piąta rodzina ma na nazwisko Kulej a to nie jest moja rodzina i chyba stąd ta nazwa.



                Dawniej Marti

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: ***** Crazy Mums*****

                  Ale Ci fajnie
                  kurcze to moze i ja się zdecyduję ale na jakiegoś mini mini jak york
                  tylko czy dam radę 2 dzieci i pies, teraz ledwo się wyrabiam
                  dzis z Julka 3h lekcje odrabiałm i obie jesteśmy wykończone


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    Odp: ***** Crazy Mums*****

                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    hehe ciekawe skąd się takie coś bierze... bo np u nas jest ulica Kściuczyka
                    i sporo mieszkańców którzy na niej mieszkają mają na nazwisko Kściuszyk a rodziną nie są
                    przynajmniej z tym co nazwali ulicę

                    Colorka zyczę Amelce by jutro było wszystko ok

                    Moje dziecko coś nie chce spać ostatnio, dzisiaj mu pół książki przeczytałam zanim zasnął, aż mi w gardle zaschło.
                    Byliśmy dzisiaj na dość długim spacerku, ubrałam go w kombinezon to biedny się przewracał co jakiś czas tak mu się ciężko chodziło.

                    Święta idą i chyba muszę się wziąć za dzierganie jakiś ozdób.
                    Family dzierganie ozdób?



                    Dawniej Marti

                    Skomentuj


                      Odp: ***** Crazy Mums*****

                      Majek wiesz co .. jaki to jest ból korzonek ?? Bo mam takie ataki bólu w części lędźwiowej, ciągną się od kiedy byłam w ciąży.
                      Tzn to jest taki ból, który trwa przez cały czas?? Bo ja mam takie ataki,złapie mnie i po chwili puszcza (ale boli niesamowicie).POczątkowo myslałam,że to
                      od nadżery, ale wypalił mi ją gin i już jest ok, ale bóle pozostały.
                      Chyba muszę się jednak wybrać do lekarza.
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: ***** Crazy Mums*****

                        Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                        Family dzierganie ozdób?
                        Marti ja mam kilka właśnie na szydełku robionych jeszcze przez prababcię

                        a tu sliczny aniołek http://www.kuradomowa.com/zrobtosama...skrzydla.shtml


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: ***** Crazy Mums*****

                          Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                          Ale Ci fajnie
                          kurcze to moze i ja się zdecyduję ale na jakiegoś mini mini jak york
                          tylko czy dam radę 2 dzieci i pies, teraz ledwo się wyrabiam
                          dzis z Julka 3h lekcje odrabiałm i obie jesteśmy wykończone
                          Majajula nic na siłę,jeśli teraz Ci ciężko z obowiąkami to nie kupuj pieska bo to kolejny obowiązek i oczywiście wydatek bo trzeba kupic karmę a to mało nie kosztuje.Gdybym miała dwójkę dzieci to pewnie na pieska nie byłoby miejsca bo mam 47 m2



                          Dawniej Marti

                          Skomentuj


                            Odp: ***** Crazy Mums*****

                            Napisane przez Martyna2006 Pokaż wiadomość
                            Family dzierganie ozdób?
                            Nioo robienie jakiś ozdóbek na szydełku (serwetki, mikołaje, aniołki - takie byle co ), poza tym robię bombki z kul ze styropianu i wstążek (nie wiem czy widziałyście kiedyś coś takiego)
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              Odp: ***** Crazy Mums*****

                              Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                              Marti ja mam kilka właśnie na szydełku robionych jeszcze przez prababcię

                              a tu sliczny aniołek http://www.kuradomowa.com/zrobtosama...skrzydla.shtml
                              Majajula piękne to co mi pokazałaś



                              Dawniej Marti

                              Skomentuj


                                Odp: ***** Crazy Mums*****

                                Marti my mamy 28 metrów ...i 2 pieski
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X