Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
    Helol Fajnie widziec ze na F sie cos dzieje i pojawiaja sie nowe dziewczyny bo mam wrazenie ze przez cale wakacje to nuda wialo ze zardzewiec przed kompem bylo mozna
    hej mnie też twój nick obcy ja się tu właśnie w wakacje wkręciłam i już mi w nawyk weszło że kilka razy na dzień patrzę co piszą koleżanki
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Ja mojego synka zabieram do marketu jak zbliza sie godzina podwieczorku,dje mu slodka bulke albo biszkopta i wtedy udaje mi sie ladowac do wozka zakupy ale zawsze sie spiesze jak wariatka i przygotowuje sobie w domu liste.Taka organizacja i pospiech maja swoje plusy bo rzadko wydaje wiecej niz planowalam.
      Gorzej jesli chce pobiegac po sklepach i kupic cos sobie.To z Poldkiem praktycznie niewykonalne...

      Skomentuj


        Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
        a ja teraz nie dość że sama to z dziećmi muszę zawsze nieraz mam dość bo mały często robi aferę bo albo głodny albo śpiący i się wstydu ojem bo ludzie patrzą z wyrzutem jakby dzieci nie mieli
        te afey u mnie też są przeważnie wtedy gdy Adaś jest śpiący albo głód go dopadnie w środku zakupów
        ale tutaj często dzieci robią schizy w sklepach więc ludzie nawet tak źle nie reagują,niektórzy to nawet pomóc próbują
        Dawid 06.03.1995
        Julia 18.05.2004
        Adaś 30.06.2008



        http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

        Skomentuj


          Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
          Ja mojego synka zabieram do marketu jak zbliza sie godzina podwieczorku,dje mu slodka bulke albo biszkopta i wtedy udaje mi sie ladowac do wozka zakupy ale zawsze sie spiesze jak wariatka i przygotowuje sobie w domu liste.Taka organizacja i pospiech maja swoje plusy bo rzadko wydaje wiecej niz planowalam.
          Gorzej jesli chce pobiegac po sklepach i kupic cos sobie.To z Poldkiem praktycznie niewykonalne...
          Adaś po tatusiu nie lubi sklepów z ciuchami siedzi grzecznie w wózku gada do gołebi jak wejdę do sklepu coś pooglądać drze się jakby go przypalali
          Dawid 06.03.1995
          Julia 18.05.2004
          Adaś 30.06.2008



          http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

          Skomentuj


            jaroszka juz kiedys gadalysmy na krejzolach ale ogolnie to latem rzadko tu zagladalam a teraz mam zepsutego kompa(trup nie do uratowania) i czasem wlaczam starego laptopa ale ten tez juz ledwie zipie wiec wstrzemiezliwosc co do uzytku jest wskazana

            Skomentuj


              Napisane przez asiaows Pokaż wiadomość
              te afey u mnie też są przeważnie wtedy gdy Adaś jest śpiący albo głód go dopadnie w środku zakupów
              ale tutaj często dzieci robią schizy w sklepach więc ludzie nawet tak źle nie reagują,niektórzy to nawet pomóc próbują
              co kraj to obyczaj ja nie wiem czemu w Polsce to ludzie coraz częściej na siebie wilkiem patrzą jak byłam w Anglii to tez spotykała mnie na każdym kroku życzliwość i miłe słowo a u nas to często jakiś kąśliwy komentarz typu "matko czy ta kobieta wstydu nie ma dziecko tak męczyć"
              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

              Skomentuj


                Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                jaroszka juz kiedys gadalysmy na krejzolach ale ogolnie to latem rzadko tu zagladalam a teraz mam zepsutego kompa(trup nie do uratowania) i czasem wlaczam starego laptopa ale ten tez juz ledwie zipie wiec wstrzemiezliwosc co do uzytku jest wskazana
                o to przepraszam za sklerozę
                KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez jaroszka80 Pokaż wiadomość
                  co kraj to obyczaj ja nie wiem czemu w Polsce to ludzie coraz częściej na siebie wilkiem patrzą jak byłam w Anglii to tez spotykała mnie na każdym kroku życzliwość i miłe słowo a u nas to często jakiś kąśliwy komentarz typu "matko czy ta kobieta wstydu nie ma dziecko tak męczyć"
                  no pewnie lepiej niech się z głodu w domu zaryczy,bo po co męczyć zakupami
                  ech czasami szkoda gadać,ludzie faktycznie się zachowują jakby w życiu nie mieli dzieci
                  Dawid 06.03.1995
                  Julia 18.05.2004
                  Adaś 30.06.2008



                  http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                  Skomentuj


                    Czesc mamuski dawno mnie tu nie bylo ,bo przeprowadzka pochlonela mi wiele czasu i nadal nie ogarnelam jeszcze wszystkiego
                    mam nadzieje ze jeszcz ktos mnie tu pamieta
                    Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                    Skomentuj


                      a ja juz wlasnie drzwi zamknelam za swoimi paniami i jeszcze chwilke posiedze a pozniej olivera ze szkolki odbiore i na jakies zakupy moze krotkie skocze. Musze wam przyznac ze Oliver chociaz stary kon tez nie jest lepszy na zakupach niz te maluchy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        hantaa dokad sie przeprowadzalas?Nie jestes przypadkiem moja"sasiadka"z Belgii ?

                        Skomentuj


                          co do zakupow to ja zdecydowanie wole sama je robic ,bo moj dziec szybko sie nudzi w sklepie
                          Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                          Skomentuj


                            muszę już kończyć umówiłam się z bratem na skypa zaraz zadzwoni narazie pa może potem zajrzę
                            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                            Skomentuj


                              Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
                              hantaa dokad sie przeprowadzalas?Nie jestes przypadkiem moja"sasiadka"z Belgii ?
                              jestem jestem
                              wyprowadzilam sie z tej zatloczonej Bruxeli na wioche
                              Wszystko co w zyciu dobre jest nielegalne ,niemoralne lub powoduje tycie.

                              Skomentuj


                                DPBRANOC MIŁE PANIE UCIEKAM JUŻ DZISIAJ
                                Dawid 06.03.1995
                                Julia 18.05.2004
                                Adaś 30.06.2008



                                http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X