Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jestem pod wrażeniem tyle w jeden dzień? to naprawdę masz na głowie bardzo współczuję nerwów mam nadzieję że jednak ta diagnoza okaże się mylna i wszystko będzie dobrze
    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Muszę zniknąć na chwilkę i położyć spać moje dziecię Mam nadzieję że jak wrócę to jeszcze ktoś będzie

      Skomentuj


        jaroszka nie w jeden dzien bo tego nie dałoby rady,od poniedzialku zaczne chodzic ale szlag mnie trafia ze znow wszytsko JA


        Dobra laski ja uciekam ,bo chce strasznie ogladac ten film na polsacie O ZAMACHU NA WTC
        ZAGLĄDNE TUTAJ PÓŹNIEJ

        Skomentuj


          no to ja też obejrzę to cześć do jutra o ile ktoś będzie bo połowa się na inny wątek przeniosła
          KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

          Skomentuj


            hej !
            ja już po zakupach na następny tydzień
            Adaś wścieku dostał jakiegoś w sklepie,darł się ,uciekał i w ogóle schiza
            jeszcze kasjerka jak mąż po zapłaceniu już położył paczkę gum i odliczoną kasę miał,powiedziała mu że już go nie obsłuży bo jej za nadgodziny nie płacą
            poszedł na skargę bo normalnie lekkie przegięcie-nawet od kasy nie odeszliśmy bo kończyliśmy się pakować a ona też jeszcze nie zakończyła kasy bo siedziała i czekała aż skończymy.ech szkoda gadać.
            a tak poza tym to u nas cudna pogoda, od wtorku świeci słoneczko zero chmurek raj na ziemi normalnie
            Dawid 06.03.1995
            Julia 18.05.2004
            Adaś 30.06.2008



            http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

            Skomentuj


              a to niezla historyjka z ta kasjerka, a co baba miala zly dzien czy co? dobra jest hehe, wiesz co moj maly tez daje czasu w sklepach, kompletnie sie nie nadaje do tego zeby robic z nim jakies konkretne zakupy.

              Skomentuj


                Olcia i ja ten filmik oglądam (teraz reklama jest)

                Jaroszka nie gorączkuj się nikt się nie przeniósł tylko coby trochę rozładować ruch uruchomiłyśmy drugi wątek.
                No nie da się czasami tutaj normalnie pogadać, jest tyle mam i jak zaczynamy wszystkie pisać to ciężko nadrobić, każdej odpisać, niektóre posty się w ten sposób pomija co zniechęca.

                Ja jadę na dwa wątki, bez obaw.

                asiaows cóż za bezczelne babsko
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mój Julek też nie jeździ z nami na zakupy, siódme poty mnie oblewają na samą mysl, że miałby z nami po markecie łazić
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                    Olcia i ja ten filmik oglądam (teraz reklama jest)

                    Jaroszka nie gorączkuj się nikt się nie przeniósł tylko coby trochę rozładować ruch uruchomiłyśmy drugi wątek.
                    No nie da się czasami tutaj normalnie pogadać, jest tyle mam i jak zaczynamy wszystkie pisać to ciężko nadrobić, każdej odpisać, niektóre posty się w ten sposób pomija co zniechęca.

                    Ja jadę na dwa wątki, bez obaw.

                    asiaows cóż za bezczelne babsko
                    och strasznie mnie zestresowałyście ale tam już mi dziewczyny poprawiły nastrój bo wytłumaczyły co i jak a czytałam wasze posty i się odrzucona poczułam
                    KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                    Skomentuj


                      jak zobaczyłam ten drugi wątek to mnie wcięło normalnie
                      już myślałam że nikt mi nie odpisze
                      Dawid 06.03.1995
                      Julia 18.05.2004
                      Adaś 30.06.2008



                      http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        niestety nie mam TiVika, z filmu nici

                        a pochwalę sie że przez jeden dzień zarobiłam 120 zł - sprzedając swoje ciuchy ciążowe, których nawet nie miałam na sobie na allegro

                        Skomentuj


                          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                          Mój Julek też nie jeździ z nami na zakupy, siódme poty mnie oblewają na samą mysl, że miałby z nami po markecie łazić
                          my przeważnie z całą 3 jeździmy i tylko jest czasami tragicznie ale ogólnie są oswojone.no i my za bardzo nie mamy gdzie dać dzieci
                          Dawid 06.03.1995
                          Julia 18.05.2004
                          Adaś 30.06.2008



                          http://s2.pierwszezabki.pl/011/011088993.png?7877

                          Skomentuj


                            oglądam film na polsacie pamiętacie pewnie ten zamach ja wtedy jak włączyłam telewizor myślałam że jakiś film katastroficzny puścili do dziś jestem w szoku mam tam bliską rodzinę i byli tam wtedy ale na szczęście udało im się uciec
                            KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                            Skomentuj


                              Napisane przez asiaows Pokaż wiadomość
                              my przeważnie z całą 3 jeździmy i tylko jest czasami tragicznie ale ogólnie są oswojone.no i my za bardzo nie mamy gdzie dać dzieci
                              a ja teraz nie dość że sama to z dziećmi muszę zawsze nieraz mam dość bo mały często robi aferę bo albo głodny albo śpiący i się wstydu ojem bo ludzie patrzą z wyrzutem jakby dzieci nie mieli
                              KRYSTIAN ur.08.08.2000 KONRADEK ur.23.02.2009

                              Skomentuj


                                Napisane przez pawimi Pokaż wiadomość
                                czesc dotka bo my sie chyba jeszcze nie znamy.....ja z tych nowych co ledwo przylazla a juz zadyme zrobila
                                Helol Fajnie widziec ze na F sie cos dzieje i pojawiaja sie nowe dziewczyny bo mam wrazenie ze przez cale wakacje to nuda wialo ze zardzewiec przed kompem bylo mozna

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X