Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
    hej dziewczyny!
    ale jestem niewyspana. Asia dzisiaj zrobiła akcję w nocy i chyba z godzinę płakała, potem zasnęła na 40 minut i trzeba było wstawać, bo m. do pracy, a Asia musiała mleko dostać.
    a teraz Asia właśnie zaczęła płakać i zgrzytać zębami, więc chyba sobie nie posiedzę. trza iść i walczyć z potworasem

    Magda
    nasze dzieciaczki mają chyba podobne charaktery, mój dzisiaj o pierwszej w nocy taką arię urządził bo mu się mleka zachciało

    Skomentuj

    •    
         

      A teraz się przywitam
      Dzień Dobry aczkolwiek nie wiem czy dobry bo u nas zachmurzone na maxa i dopiero co przestało padać

      Skomentuj


        Tą granatową i czarną w H&M, w kratkę wylicytowałam na Allegro, firmy DIESEL i szara jest z ZARY z za*****istej przeceny, bo tam to ceny potrafią zabić hehe

        Skomentuj


          Mamokarolka widać chyba tak. jeszcze zapytam czy u ciebie z zabawkami tez jest takie pobojowisko jak u mnie? wczoraj zaczęłam się zastanawiać czy w ogóle jest sens to sprzątać.
          m. po południu poszedł z Asią wyrzucić śmieci, w tym czasie ogarnełam zabawki, poskładałam puzzle piankowe, Asia wróciła, dwie minuty i znowu wszystko (łącznie z puzzlami) porozwalane....

          Skomentuj


            Magda u nas jest identycznie z zabawkami, Karolek popołudniu chodzi spać to ja w tym czasie zawsze zabawki sprzątałam do koszy a on po wstaniu podchodził i bach wszystko wyrzucał i wcale tymi zabawkami się nie bawił. Teraz zabawki układam tylko wtedy kiedy dywan odkurzaczem sprzątam

            Skomentuj


              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
              Mamokarolka widać chyba tak. jeszcze zapytam czy u ciebie z zabawkami tez jest takie pobojowisko jak u mnie? wczoraj zaczęłam się zastanawiać czy w ogóle jest sens to sprzątać.
              m. po południu poszedł z Asią wyrzucić śmieci, w tym czasie ogarnełam zabawki, poskładałam puzzle piankowe, Asia wróciła, dwie minuty i znowu wszystko (łącznie z puzzlami) porozwalane....
              Magda u nas jest identyko
              ja sprzątam tylko wieczorem a tak noga robię przejście jak już chodzić się nie da bo kiedyś latałam i za nia ukladałam i stwierdziłam że to bez sensu
              a jeszcze małą uczę sprzątania co jejt do wrzucenia do skrzyni to powrzuca klocki poukłada kułeczka i inne idize się myć a ja kńczę reszte czyli te puzzle piankowe co są do oststniego kawałeczka rozmontowane


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                szarpnełam i właśnie zmontowałam puzzle piankowe
                jeszcze zauważyłam, że moje dziecko takie cwane jest, broi coś i patrzy na mnie czy ja nie widzę co ona robi

                Skomentuj

                •    
                     

                  CZEŚĆ DZIEWCZYNY!!!!!!!!

                  sorry ze nie czytałam co tam naskrobałyście ,ale mam dziś takie dzień że pioprostu wyć mi się chce....KUR.... mać!!!! zawsze pod górke do jasnej cholery!!!
                  Od tygodnia wszystko nie jak po gównie!!!!
                  mieszkanie w warszwie na nas czeka,my stopimy ze sprzedarzą naszego,przychodza marudzą,że to zrobione,tamto zrobione a to kolor paneli sie nie podoba,a to wogóle ze szkoda że są panele........ do listopada musimy się z tym wszytskim wyrobic ale widzę że stolica i wspólne mieszkanie nadal zostaje tylko marzeniem(no i nie wiadomo kiedy znów nam zaproponują mieszkanie,bo wiadomo ile sie czeka na mieszkanie)
                  Dzis byłam z dzieciakami u lekarza.......no to już wogóle ,sters na całego!
                  Kamil dostał skierowanie na :
                  -krew( z jakimis opadami,obrazwoe badanie krwi i cholera wie go co tam jeszcze),mocz,kał na pasożyty
                  -rtg klatki piersiowej
                  -usg brzucha
                  -skierowanie do poradni gastrologiczno-jakiejś tam w opolu(dzwoniłam termin na 5 listopada)
                  Ogólnie pani powiedziała że nie wygląda to za ciekawie

                  Emilka natomiast ekg i tętno w normie,mocz też , żelazo i wapń w normie ale ma za mało wit d3(chciaz podaje jej krople itd) i odkrzywione ma lekko żebra......
                  mówie wam mam dość!!!!!!!!!

                  No i oczywiście wszytsko na mojej głowie,bo tato w warszawie!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Od tygodnia stres na całego tylko kawa i fajki,fajki i jeszczeraz fajki !!!!!!!
                  -

                  Skomentuj


                    Olcia będzie dobrze! mieszkanie w końcu pójdzie, Emilce dasz więcej witaminy D i też będzie ok. słyszałam, że niedobory szybko można uzupełnić.
                    a co lekarz jeszcze mówił o Kamilu? coś sugerował?

                    Skomentuj


                      madzia w sumie to nie za bardzo sugerował cokolwiek,ale po jej minie i dziwnych pytaniach powiedziała mi ze albo ma robaczyce która mogła przejść na pluca i zołądek lub guz........ wiec stąd te wszytskie badania!
                      siedze i wyje bo od tygodnia pod górke jak nic!!!!!!!!!

                      Mój mąż jeszcze coś napomknął o afganistanie,nie no kur... mam dość
                      Kurcze miałam się uczyć do szkoły bo mamy kolokwium zaraz na drugich zajęciach,a tu czlowiek jak ma się uczyć jak tyle na głowie!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        witam w ten ponury dzień, widze że nastroje na forum takie jak i za oknem
                        magdamoże małej kolejne ząbki idą że takie akcje w nocy robi,
                        olcianie załamuj się porobisz badania będą wyniki napewno już wtedy będzie z górki jak będzie dokładnie wiadomo co mu jest




                        W DOMU PEŁNYM DZIECI
                        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                        Skomentuj


                          wiesz co, tak pytałam czy lekarz coś sugerował, bo osobiście znam chłopaka w wieku 13-stu lat, który jakiś czas blady, chudy chodził, nie jadł itp. i też dostał skierowania na wiele badań i ostatecznie wyszła cukrzyca, ale ta II-go rodzaju (ta na którą stare dziadki chorują).

                          Skomentuj


                            Jak si nie uklada,to sie nie uklada wsyztsko!!!!

                            Skomentuj


                              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
                              Jak si nie uklada,to sie nie uklada wsyztsko!!!!
                              żebyś wiedział też tak mam




                              W DOMU PEŁNYM DZIECI
                              NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                              Skomentuj


                                Olcia tak mi przykro Nie załamuj się !!!! W końcu będzie górki. Popłacz
                                sobie a potem weź się w garść i do dzieła. Dla dzieci musisz być silna, nie Kamil nie patrzy, na Twój dołek bo będzie mu jeszcze ciężej, pamiętaj, że jemu też jest ciężko.
                                Trzymam kciuki

                                Magda co do cukrzycy II stopnia to już jest mit, że łapie tylko seniorów (jak
                                sama zauważyłaś) U mojego męża też w czerwcu ją zdiagnozowano.
                                Ma jeszcze takie objawy polineuropatii cukrzycowej,gdzie neurolog stwierdziła, że nie spotkała się by tak młoda osoba na to cierpiała. Oczywiście są rzadkie przypadki, ale u niej mój mąż jest pierwszy
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X