Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    No to ja nie będę pisała jaki mój A. jest patyczak ma 202 cm a chudy jak nie wiem co.
    mój ma 182cm i waży 70kg, czyli niewiele więcej niż ja muszę sięc chyba zacząć odchudzać haha. żartuję oczywiście z tym odchudzaniem.
    a teraz m. normalnie pracuje, aż uwierzyć nie mogę! przyniósł sobie laptopa i coś tam liczy. ale to dobrze, bo sama mogę na necie posiedzieć.

    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez pawimi
      ha ha ha....tata Jonka tez jest polakiem, razem wyjechalismy z polski sto lat temu i tu sie rozwiedlismy niestety (i stety ....zalezy jak na to patrzec ) a mojego meza obecnego poznalam w stanach jak byl ze swojej firmy w delegacji na wymianie w kaliforni, potem wrocil do polszy i pisalismy ze soba, pisali, az wypisali.
      cóż z piękna miłosna historia
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
        Beti widzę, że w parkowej na spacerku byliście Noo to mój mężul
        wygląda podobnie
        sąsiedzi na spacer wyciągli bo ja tam w ciąży jeszcze jestem a troszkę sie trzeba nadeptać zanim się tam zajdzie




        W DOMU PEŁNYM DZIECI
        NAWET DIABEŁ TRACI MOC

        Skomentuj


          mój ma 202 i 94 kg żywej wagi. Kilogramowo niby to dużo, ale kurka ja
          nie wiem gdzie te kilogramy, bo po nim nie widać tego
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Mój m. ma 196 cm i z niego to dopiero patyczak
            PAULINA 07.07.2008




            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

            Skomentuj


              Tree może ma dużo mięśni? ćwiczy coś?

              Skomentuj


                Famili napisz gdzie Twój mąż ciuchy kupuje Bo mój to spodnie tylko z big stara lub levisa
                PAULINA 07.07.2008




                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez pawimi
                  ja tu nie widze nic strasznego
                  tak bo ma szeroką koszulkę ale jak ściągnie to wygląda jak dziecko z kenii




                  W DOMU PEŁNYM DZIECI
                  NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                  Skomentuj


                    to mój przy Waszych to grubas ;P albo tak na zdjęciu wyszedł, nawet nie mam Wam jak pokazać, bo on sie lubi się fotografować, mam tylko jedno zdjęcie od pasa w górę

                    Skomentuj


                      Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                      Tree może ma dużo mięśni? ćwiczy coś?
                      ha ha ha.... nie, to nie mięśnie ale mój mąż na prawdę jest chudy. Jakaś taka postura dziwna. Bo np brat męża jest 3 cm niższy i cięższy o 2 kg i już
                      wygląda normalnie, a mojego A. jakoś tak wyciąga do góry i nogi ma szczupłe
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Magda a my byśmy chciały zobaczyć od pasa w dół!!!!!!!!!!!!!
                        PAULINA 07.07.2008




                        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                        Skomentuj


                          Anik Ty zbereźnico ten widok to już tylko dla mnie jest zarezerwowany. już chciałam pisać, że 22 nie ma, a tu zonk! nawet nie wiedziałam, że tak późno.

                          Skomentuj


                            Napisane przez anik12 Pokaż wiadomość
                            Famili napisz gdzie Twój mąż ciuchy kupuje Bo mój to spodnie tylko z big stara lub levisa
                            No właśnie i tu jest problem.... bo na mojego męża ciężko coś kupić. Spodnie musi mieć na 38 długość. Więc jak tylko coś dorwiemy to się nawet nie zastanawiamy tylko kupujemy bo na raz następny może już nie być.
                            Ma strasznie długie nogi i ręce. Mój mąż nie ma ani jednej koszuli na długi rękaw bo takowej nie możemy dostać. No chyba, że uszyć.
                            A gdzie kupujemy różnie... jeśli chodzi spodnie to raz w Big Starze, raz w Reserved, a bluzy przede wszystkim w Cropp (bo wszędzie indziej za krótkie rękawy)
                            Nie mamy konkretnych sklepów, gdzie coś jest to bierzemy.... chociaż już
                            co raz częściej coś można kupić.
                            Ponoć we Wrocławiu są sklepy dla takich wielkoludów, ale my jeszcze tam nie dotarliśmy
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              No wiesz Magda o co Ty mnie oskarżasz, ja tylko chciałam zobaczyć czy długie nogi ma
                              PAULINA 07.07.2008




                              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                              Skomentuj


                                Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                                No właśnie i tu jest problem.... bo na mojego męża ciężko coś kupić. Spodnie musi mieć na 38 długość. Więc jak tylko coś dorwiemy to się nawet nie zastanawiamy tylko kupujemy bo na raz następny może już nie być.
                                Ma strasznie długie nogi i ręce. Mój mąż nie ma ani jednej koszuli na długi rękaw bo takowej nie możemy dostać. No chyba, że uszyć.
                                A gdzie kupujemy różnie... jeśli chodzi spodnie to raz w Big Starze, raz w Reserved, a bluzy przede wszystkim w Cropp (bo wszędzie indziej za krótkie rękawy)
                                Nie mamy konkretnych sklepów, gdzie coś jest to bierzemy.... chociaż już
                                co raz częściej coś można kupić.
                                Ponoć we Wrocławiu są sklepy dla takich wielkoludów, ale my jeszcze tam nie dotarliśmy
                                To mój kupuje 36 lub 38 długość, ale w pasie 32 i tak są zawsze za duże na pas, a bluzy to też tylko w drogich sklepach bo gdzie indziej to wszystko za małe. Szkoda, że do wrocławia tak daleko mamy
                                PAULINA 07.07.2008




                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X